Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyar Péter tüntetésén, már...

Magyar Péter tüntetésén, már lényegesen kevesebben voltak. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Még a teret se töltötte meg

jún. 8. 21:35
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/74 anonim ***** válasza:

szórakoztató vagy :) Írj még légyszíves ! Tények már réges rég nincsenek a politikában. Nézőpontok vannak, vélemények és érdekek. Én nem állítottam, hogy Usa-ban kidobtak ablakokból embereket. Csak, hogy politikai bűntettek gyilkosságok ott is vannak. Nyilván Quantanamo nem számít mert az nem is Usa ott lehet kínozni és eltüntetni bárkit :D


De bizonyítani hol tudod, hogy oroszoknál kormány megrendelésre estek ki? Nem feltételezéseket kérek, hanem konkrét bizonyítékokat. Videófelvételt pl ,ahogy kilöki Putyin embere az ablakból a neki nem tetsző alakot. Vagy bírósági dokumentumot , ahol elítélik a tettest névvel és az bevallja, hogy kormány megrendelésre tette. Na van? Vagy a Prigozsint , ahogy lelövik a gépét . Kérek felvételt a rakétáról . Kérnék az északi áramlat felrobbantásáról is akkor már , ha belejöttél :) Elmehetünk a Kenedy gyilkosságig is ha belejössz, vagy a Snowden ügy, vagy 9/11 Usa pénzelte az szakállas Afgán alkaidást ..Ember, itt nagyhatalmakról van szó, olyan játszmákról, ahol nincs erkölcs , nincs gát. Kommunikációs csaták vannak ,beetetések elfedve a valóságot.

jún. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/74 Pombe ***** válasza:

#61: "Tények már réges rég nincsenek a politikában."


Ezt is felírjuk a Fideszes aranyköpések közé. :D - Azért nagyon becsülendő egy fanatikus Fideszestől olvasni azt a beismerést, hogy amit a Fidesz állít, azt onnantól kezdve már sosem lehet komolyan venni. :)


#61: "szórakoztató vagy :) Írj még légyszíves !"


Szórakoztatóan írok rólad? :D Igazán örülök, hogy ennyire tudsz magadon nevetni. Ámbár ha tudatában lennél annak, miket írogatsz, nem is lenne rám szükséged, mert egyenesen fetrengenél a röhögéstől. Neked nem kellene tanulni a szkeccselést, elég csak a színpadon magadat adni (mint a Fidesz)... Az igazgató a könnyeit törölgetve pengetné le neked a vastag gázsit... Te meg nem értenél semmit, hiszen te olyan komoly voltál... :D


Amúgy jól bírod a hőséget! Még tűzzsonglörként is megélnél... Itt már napok óta égsz (a tudomány csodája vagy), de észre se veszed. A Fidesz rendezvényeken te vagy fő attrakció, bár ott se érted, hogy miért kapsz fizetést...


#61: "Én nem állítottam, hogy Usa-ban kidobtak ablakokból embereket. Csak, hogy politikai bűntettek gyilkosságok ott is vannak."


A műsorfüzetedben az is olvasható, hogy művészként még a Fidesz Érdemes Igazságferdítője díj birtokosa is vagy. Mestereid világhírűek, Orbán, Szijjártó, és külön ki kell emelni Deutsch Tamás nevét, aki arról az elképesztő és emberfeletti mutatványáról ismert, hogy tudatmódosító szerek hatása alatt olykor még igazat is mond.


A #32-ben leírtam, hogy Putyin mindössze két év alatt kinyírta 40-50 honfitársát, olykor a családjaikkal együtt, erre:


Tőled(#35): "Pombe, akkor kezdj el most esszét írni hasonló terjedelemben az Usa-ról is. Ha szerinted róluk nem lehetne hasonló és szintén szörnyű dolgokat felsorolni, akkor bizony az ő ügynökük vagy, de minimum súlyosan és véglegesen elfogult."


Ez a mondatod egyértelműen azt jeleneti, hogy a Putyini mészárlással teljesen egyenrangú gyilkosságdömpinggel gyanúsítod meg az USA-t a saját polgárai között. Olyan gördülékenyen hazudsz, hogy ha csak ezt olvastam volna tőled, már akkor tudnám, hogy Fidesz szavazó vagy.


Beszúrtam neked az USA erőszakosan meghalt politikusainak listáját, amelyik 1900-tól kezdve sem érték el a 40-50 áldozatot, ráadásul gyakorlatilag egyik se származott valami igazán kitervelt politikai indíttatású hadjáratból. Egyetlen egy mélyen politikai jellegű gyilkosság volt (ha egyáltalán az ok igaz), és az is 1963-ban történt (Kennedy), amit ha a mai évszámból kivonunk, tudtommal nem 2 év jön ki különbségként. Az USA elnöke által elrendelt gyilkosság meg egy darab se volt a listán.


#61: "De bizonyítani hol tudod, hogy oroszoknál kormány megrendelésre estek ki? "


Hát, olyan szájbarágós szinten nem tudom, ahogy te kéred, de mást tudok bizonyítani, hogy nem is igaz a mondás, miszerint nagy az Isten állatkertje. Valójában egészen kicsi, akkora mint te vagy, mert azért olyan kétségbeesett Fideszessel még eggyel se találkoztam, aki ezzel mosta volna ártatlanra Putyint. Olyat mondtak, hogy megérdemelték az oligosok, vagy az egész országot átölelő bandaháború volt totál véletlenül pont akkor...stbstb. Na, de a te mosdatássod egyszerre kacagtató, és félelmetes.


Azért Navalnijról írtam a #36-ban részletesen, mely eset jól dokumentált, meg az IK-6 büntetés-végrehajtási-, és az IK-3 szigorúan őrzött büntetés-végrehajtási táborról is vizsgálati dokumentumokat szúrtam be, amely az ott zajló kegyetlen bánásmódokat ecsetelte, ha nem tűnt volna fel.


Még desszert gyanánt hozzátenném, hogy Putyin papa jóval 2022 előtt is serényen gyilkolta a honfitársait, szóval az a 40-50 még hivatalosan is sokkal több!


Az alábbit az Index írta, amit szintén elkönyvelhetsz bizonyítatlan rágalmazásnak, de akkor a felháborodásodat nyújtsd be a te szent és igazmondásáról mindig híres Orbán vezérednek, mert ő vásárolta fel az Indexet az oda beügető NER lovagjainak kíséretében, és hogy biztosan azt írják ott, amit ő szeretne látni, gyorsan kirúgott mindenkit onnan, aki neki nem tetszett, pl. Dull Szabolcsot is, az Index akkori főszerkesztőjét.


Szóval még a Fidesz szerint is Putyin már kezdettől fogva gyilkolászott oroszokat, mint a gép. Ha a Fidesznek se hiszel, akkor azt beszéld meg velük... :D

[link]


#61: "vagy a Snowden ügy, vagy 9/11 Usa pénzelte az szakállas Afgán alkaidást .."


Ezt nem értem. Snowdent is kidobta valaki egy ablakon? Tudtommal él és virul. Szakállas Afgán. Ad1. Nincs bűntelen ország. Ad2. Nem'tom melyik Fideszes konteóról beszélsz..


Mindenesetre a megjegyzéseid hírnevet szereztek nekem. Már kb. 20-an könyörögnek e-mailban a folytatásért, mert dől mindenki tőled... Asszem' pénzt fogok szedni az érdeklődőktől, és nem árulom el senkinek, hogy te ide szoktad kiüríteni a szellemi ürü..., akarom mondani szellemi termékeidet. :D

jún. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/74 Pombe ***** válasza:

Ja, megint az Index..


[link]


Cikkből: "A Planet Money riportja szerint 2000 nyarán Oroszország 21 leggazdagabb embere szállt ki golyóálló limuzinjából, és vonult be a Kremlbe egy történelmi találkozóra. Az előző évtizedben ezek az emberek látszólag a semmiből emelkedtek fel, és látványos vagyonokat halmoztak fel"


Nahát! Mintha csak itthon lennénk... Mészáros Lőrinc, Schmidt Mária, Orbán Viktor veje, Tiborcz István szintén a 100 milliárdosok klubjában van, és így tovább... hiába na! Nagyon szerencsések az amúgy nagyon bájos Orbán család tagjai, és Orbán barátai is, mert valahogy mindegyik üzleti zseninek született.


[link]

Idézve: "Megesszük a fizetést – Erősödik az elszegényedés Magyarországon"


Ezért nagyon helyes és egészséges gondolat volt Orbán vezér részéről bevezetni a nepotizmust és a gátlástalan korrupciót. Ha nő a szegénység, akkor gazdagodnia kell minél több Orbán barátnak, vagy családtagnak, és akkor végül statisztikailag kijön, hogy a Magyarországra jutó elkölthető pénzösszeg egy főre jutó hányada egészen biztató mennyiség!


Egy büdös szava se lehet senkinek se... :D


Így senki olyan nem fogja baleknak érezni magát, aki a Fideszre szavazott, és mindenki olyannak, aki nem a Fideszre szavazott, odavetheti hosszú orrot mutatva, hogy beeee, megint a Fidesz győzött, balekok! Fáj a vereség mi??? Lúzerek.. heehehehe... :D

jún. 11. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/74 anonim ***** válasza:

Pombe nevű, igazán egy beteg elme vagy, ami itt leművelsz az klinikai esetre vall, akinek élete nem sok van.


A másik az nem feltétlen fideszes az csak játszik itt veled, az sem veszed észre, de szólok, mert én vagyok az egyik az említett 10 néző közül és az kell mondjam kettőtök közt a Pombe a nagyobb szerencsétlen looser.


Egyoldalú itt mindkettőtök, mint elvakult fradista meg újpesti, közben egyik sem jobb a másiknál. Menjetek szobára vagy boxoljatok, ennek így sok értelme nem lesz.

jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/74 Pombe ***** válasza:

#64 "Pombe nevű, igazán egy beteg elme vagy, ami itt leművelsz az klinikai esetre vall"


Hát igen...


Íme egy másik Fideszes! :)


Jönnek csak jönnek a tények, az adatok, amit semmivel se tud megcáfolni, és nem marad más, mint az alpári személyeskedés, a rúgás harapás... egyszóval a tipikus Fideszes állati ösztön.


Ezzel ti nem tizen vagytok így, hanem ezren és ezren sajnos.


Kebletekre ölelitek Orbán papi képét, lazán belenyugodtok, hogy egy véreskezű gyilkos tombolását támogatjátok a "béke" hirdetésével, hogy az Orbán család és haveri kör kizsebel benneteket lazán, és amikor rájöttök, hogy ez tényleg így van, nem ám elgondolkodtok azon, hogy eddig milyen szörnyűséget és átveréseket támogattatok, hanem inkább ösztönösen csípve harapva a másiknak estek neki, ezzel eltompítva a saját lelkiismeretek háborgását és ezzel palástolva azt, hogy elvakultan képesek vagytok csapdába sétálni.


Nem fog ennek az országnak soha megjönni az esze, amíg nem vagytok képesek önkritikusan szemlélődni.


Nem velem kéne törődni, nem engem kéne minősíteni, mert tök mindegy ki vagyok, vagy mennyire őrült vagyok, hanem azt kellene nézni, hogy milyen adatokat írok, mennyit tanulhatsz abból, ha azok teljesen hitelesek, és azokat nem tudod megcáfolni, és képes vagy azokból az ideológiádnak kényelmetlen következtetéseket is levonni, akkor büszke lehetnél magadra, de nem így!


Csak megvezetett és kizsebelt Fidesz-hívő maradsz így, aki hisztérikusan arról se akar tudomást venni, hogy körülöttünk minden ország gazdasága jobban és gyorsabban fejlődik, és fokozatosan maradunk le, és velük ellentétben ők nem a kelet legmocskosabb diktatúráival kvaterkáznak.

jún. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/74 anonim ***** válasza:
De nem is Fideszes vagyok, hétvégén is Mihazánkra raktam az x-et mindenhol :)
jún. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/74 anonim ***** válasza:

A fideszes magától majd rájön, ha akar, hogy rossz lóra tett. Ilyen kioktató vérunalmas és agresszív szövegelések azonnali elzárkózást és ellenreakciót szülnek. Még ha van is bennük igazság.


Tudod, nem az számít mit mondasz, hanem, hogy hogyan és ki mondja. Az ember nem racionális lény, hanem egyfajta érzelmi ösztön állat. A sok adat innen onnan begyűjtése mellett, kis pszichológiát is tanulgass.

jún. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/74 Pombe ***** válasza:

#67: "A fideszes magától majd rájön, ha akar, hogy rossz lóra tett. Ilyen kioktató vérunalmas és agresszív szövegelések azonnali elzárkózást és ellenreakciót szülnek."


Magától rájön... :D - 14 éve nem megy, és szopja be a Fideszes hazugságokat az ellenőrzés igénye nélkül. Nyilván majd maguktól is a gyerekek beülnek az iskolapadba...


#67: "hanem, hogy hogyan és ki mondja."


Ne játszd az eszed, pajtás! A történelem igenis érdekes, és azért mert te lusta vagy tanulni és tojsz bele magas ívből, nehogy már magadból indulj ki! Azt hiszed mindenki olyan, mint te?

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__12..


Onnan(#18): "De jó, hogy ilyen részletesen kifejted."


Szerintem aki szereti a történelmet, és nem elvakult, az nagyon is érdekesnek találta az adataimat, ahogy részletesen ellenőrizhette a háború tényeit. Aki nem örül annak, hogy pontos képet kap arról, milyen előzményei voltak egy olyan háborúnak, amik alapján beáll a "béke" szó mellé, és ezzel bizony szó szerint emberek élete felett dönt, annak nincs ki a négy kereke, és nem szorult belé egy cseppnyi emberség és erkölcs se! És te erre a lustaságra biztatsz mindenkit.


Én szégyellném magam a helyedben, és erős kétségeim vannak. Inkább egy Fideszes agitátort látok benned, aki rombolni jött ide, leplezendő a kritikákat jobb híján, ha már adatütköztetésre és értelmes vitára képtelen.


Unalmasnak találtad, amikor leírtam, hogy valójában jött volna 56-ban segítség nyugatról? Hogy a segítséget akkor tényleg az USA torpedózta meg? Hogy kiderült, csak magyar legenda, amikor csak ukránokat képzeltek bele az 56-ot leverő orosz seregbe? És a többi? Ezekről nem tudtál semmit, pedig ezek mind nagyon-nagyon meglepő dolgok annak a magyar embernek, aki sztereotípiák alapján ismeri 56-ot, de nem zárkózik el úgy a tudás és az igazság elől, mint te! Vagy akinek fogalma se volt eddig arról, hogy Putyin szinte kezdetektől fogva gyilkolta az üzleti, politikai ellenfeleit, és nyilván azon is nagyon meglepődött, hogy a berögződések ellenére valójában az USA-ban ilyen szinte nem is volt az 1900-as évektől...


Ide jössz hirdetni a mélységes lustaságodat, és vered a melled a kioktatás ellen??? Kinek érzed te magad??? Ha nem tetszik, amit olvasol itt, akkor vedd a sátorfádat és húzz el innen oda, ahol békességet találsz, és temetkezz a történelemkönyvek helyett a Fidesz hírforrásokba, és szavazz a "békére", ezzel Putyin keze alá játszva, akinek így zöld utat adsz a Magyar határ felé...


Félek, hogy a tájékozatlanság okán mi még akkor is az USA-tól fogunk jobban félni, mint amikor a határainkon majd Putyin bekopog. Azért, mert te semmit se tudsz, semmit se értesz, azért engedd már nekem, hogy rettegjek attól a Fidesztől, aki minden téren a véreskezű zsarnok Putyinnak kedvez, és aki közeledik a határaink felé. És ezt nem tudom másképpen megakadályozni, csak ha megpróbálom figyelmeztetni a honfitársaimat!


Szóval húzz innen, ha nem tetszik, amit itt olvasol, és az üres fecsegéseddel ne növeld értelmetlenül a tartalmat itt - ha lehetne egy ilyen tiszteletteljes kérésem! :(

jún. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/74 Pombe ***** válasza:

Ahhh...Magamtól: "Hogy a segítséget akkor tényleg az USA torpedózta meg?"


Azért a történelmi hűség kedvéért megjegyezném, hogy amennyire tudom, ez a spanyol segítség, és annak USA által történő elkaszálása történet, néhány részletében vitatott a történészek között, de az biztos, hogy a Fideszes Schmidt Mária elítélte a Nyugatot az elmaradt segítség miatt.


Amúgy nehezen hihető, hogy Spanyolország átgondoltan akart segítséget küldeni, hiszen akkoriban Spanyolországot gazdaságilag is majdnem lenullázta a nemrég lezárult polgárháború. Szóval ha komolyan is gondolták ezt a segítséget, nehezen hihető, hogy komoly technikai hátterű sereget tudtak volna küldeni, legfeljebb jól-rosszul felszerelt gyalogos hadosztályt.

jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/74 anonim ***** válasza:

Értelmezni se vagy képes amit írok. Csak hajtod a magad szövegét. Én nem írtam, azt, hog itt bármi nem igaz. A történelem meg változik, a múlt is, attól függ ki írja és milyen szempontok alapján.


Ez itt nem a te különbejáratú fórumod, itt ne küldözgess el senkit. Nem veszed észre azt, hogy ez a véget nem érő szövegelés magadon kívül nem érdekli azokat akiknek szánod? A Fideszeseket meg egyáltalán nem érdekli.

jún. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!