Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hány szavazólap lesz vasárnap?...

Hány szavazólap lesz vasárnap? Budapesten

Figyelt kérdés

Eddig azt hittem 3 szavazatot kell leadni (EP, polgi, főpolgi) de reggel hallottam hogy 5 lesz.

Nagyon ciki hogy nem tudom de valaki magyarázza el légyszi.



jún. 7. 21:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

A Mometum azért jobb Karácsonynak, mert a Momentum támogatja Karácsonyt, viszont, ha több momentumos képviselő van, akkor Karácsony nincs annyira kiszolgáltatva Gyurcsánynak és DK-nak.



"lakóhely körzeti listáján pedig a Fideszre hogy a kormánypárt támogassa pénzel a lakóhelykörzetet" - hűűű ez valami nagyon naív elképzelés, hogy a lakókörnyezet kap valamit a fidesztől, ha a kisebbségben lévő fidesznek onnan van a képviselője. Viszont azt látjattuk az I. kerületben, hogy egy fideszes többség hogyan tudja szivatni az ellenzéki polgármestert.

jún. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ha a XII-en laksz, akkor szavazz a kutyás polgármester-jelöltre, de ha az I. kerületben, akkor kérlek, ne, mert ezzel a fideszt hozod vissza a kerületben.

jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
#5 Attól mert Magyar Péternek nem az áll érdekében miért akarna Karácsony Gergelynek keresztbe tenni?? Neki nincs baja senkivel csak a FIDESZ zsarnok politikájával. Nem gondolnám hogy az a fajta ember lenne aki ilyen eszközökkel él minta FIDESZ. Neki az áll érdekében és az lebeg a szemem előtt, hogy megtisztítsa a magyar népet a FIDESZtől. Ami remélem 2 év múlva sikerülni is fog! Vagy ha nem is, legalább nem lesz kétharmad!!
jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Az nagyon fura ha valaki nem szavaz túl egységesen? Hanem ezekből osszesen 3-4 pártra?"

Senki se fogja ellenőrizni. Ha bele is teszed a borítékba a lapokat, amikor kinyitják a borítékot, máris szétrakosgatják öt külön kupacba - attól kezdve már végképp semmi köze egyiknek a másikhoz.

jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

"Neki az áll érdekében és az lebeg a szemem előtt, hogy megtisztítsa a magyar népet a FIDESZtől." - ha ez lenne az elsődleges érdeke, akkor nem mondaná már MOST ki, hogy nem hajlandó senkivel összefogni 26-ban.

Nincs összefogás-fétisem, de most, 20 hónappal korábban (amikro mág azt sem tudjuk, ki milyen erőállapotban lesz akkor) ezt harsogni (miközben senki nem kérdezte) nem arra mutat, hogy az elsődleges célja a fidesz félreállítása lenne akár egy együttműködéssel is.


Magyar elmondta: alkalmatlannak tartja Karácsonyt. Ez alapján az a célja, hogy ezt be is bizonyítsa azzal, hogy amiben lehet, abban gáncsolja majd a közgyűlésben és 29-ben egy tisza-jelöltet indítson.

jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
Épp ez a jó benne, hogy nem kér se Orbánból, se a Gyurcsányból, se senkiből! Teljesen független akar maradni tőlük. És csinálni az ő eltervezett koncepcióját. Ebben a nagy összefogásban én sem hiszek... Mivel mindegyik menne csak a saját elvei után és abból lenne egy nagy katyvasz.. Így legalább csak az van amit ő szeretne elérni.. Lehet hogy ő is saját embert szeretne a főpolgármesteri posztra nyilván.. De nem a lakosság rovására. Nem szivatná őket. Vagy lehet csak én vagyok túl naiv..
jún. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Vagy lehet csak én vagyok túl naiv.."

Hát igen...

jún. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

16:

Igen, ne haragudj, hogy ezt mondom: nagyon naív vagy, hogy ezt gondolod Magyar Péterről.

Szerintem ordít ebből a pasiból, hogy pont ugyanaz a típus, mint Orbán hozzáállásban, hataloméhségben, a más véleményen lévők lenézésében.

jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"a más véleményen lévők lenézésében"

Ezt Orbán esetében alá tudnád támasztani valamivel?

jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
19: pl. mindenki hazaáruló, sorosista, háborúpárti, aki bármiben nem ért vele egyet.
jún. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!