Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon miért ennyire...

Magyarországon miért ennyire negatív a légkör??

Figyelt kérdés
Amíg otthon voltam ezt nem éreztem.. viszont 2020-tol Németországba dolgozok .. amikor elsőnek haza mentem 1 év után rögtön megcsapott a negatív, szomorú érzés ami uralkodik az országban. Teljesen máshogy láttam az embereket mint Mikor otthon laktam. Nagyon megdöbbentett.. gyakorlatilag szikrázott a negatív érzés a levegőben... Ez nagyon szomorú :( ... gondolom a fizetések meg úgy a politikai dolgok miatt is.. de felszáltam a villamosra ( Miskolcon) és annyira negatív volt ott is minden ki/ szomorú volt :/

máj. 26. 10:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

"A magyar a legbúvalbaszottabb nép, és ennek semmi köze a pénzhez."


Te vagy a tökéletes példa rá. Inkább kitalálsz mindenféle mendemondákat, csak azért, hogy akkor is megpróbáld az igazadat ráerőltetni a másikra.

Nem, nem tudom honnan a fenéből veszitek, hogy havi 100 dollárt keresnek majd nálunk. Ugyanannyi bért kapnak, mint a magyarok, fizetik nekik a kaját, fizetik nekik a szállást + rezsit, az útiköltséget is, stb. Pont ebből volt a balhé, hogy ugyanazok a cégek a magyarnak alig hajlandóak fizetni valamit, mindig jött a meseszöveg, hogy nem tudnak árat emelni, stb. Miközben a vendégmunkások sokkal többe kerülnek, de az nem probléma.

jún. 3. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

31es

Sri Lankában keresnek 100 dollárt ember azt írtam. És hogy én mivel bizonyítom, hogy búvalbaszott vagyok, nem tudom, de nézd meg te mennyit rinyáltál csak ebben a válaszban.

jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

32:

Egyedül te rinyálsz itt egyből, hogy "jaj moré! Á a mágyár az búvalbaszott níp".

Miközben az indokot nem írod le, hogy miért ennyire negatív a magyarok kilátása a jelenlegi helyzetben.

Sri Lankán persze, hogy boldogak, mivel ők így lettek nevelve. Most azt várod el, hogy a magyarok is tapsoljanak, örüljenek, kb. bulizzanak azért, mert olyan fizetéseket kapnak, amiből lassan nem élsz meg?

jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:

33

De nem jelenleg. Hanem a magyar mindig is ilyen volt, ezt magyarázom. Mindegy ki volt a főnök…

jún. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

34:

Jah, bocs, akkor te már legalább 1000 éve élsz, hogy ennyire tudod milyen volt mindig a magyar?

Pont az a búvalbaszottság, amit te leművelsz, hogy betegesen próbálod megmagyarázni "hát a magyarok mindig ilyen negatívak voltak", mikor te vagy itt a legnagyobb negatív.

jún. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!