Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nevezték Osváth Zsoltot...

Miért nevezték Osváth Zsoltot pedofilnak? Egy 17 évessel kavart,az mióta pedofília?

Figyelt kérdés

Én nem értem az egész hisztériát,ami itt zajlik, mintha teljesen meghülyült volna az egész nyilvánosság. Össze-vissza dobálózik mindenki mindenféle vádakkal, de ettől most vonatkoztassunk is el,mert teljesen mindegy,h igaz vagy nem igaz. Egy 17 évessel ha szexchatelt Osváth Zsolt vagy bárki más,szerintem azzal ég1adta világon semmi probléma nincsen, végképp nem pedofília. Nem értem,mi ez az új prüdéria? Meg nem értem,miért kell pedofilnak nevezni olyanokat, akik nem azok?

Most akkor a következő hónapok slágere ez lesz,h akkor mindenki pedofil lesz?

A valódi pedofilok azok,akik 14 év alattiakhoz vonzódnak, ezt nem értem miért kell összemosni olyanokkal,akik nemileg teljesen érett emberekhez vonzódnak? Ne legyünk álszentek, egy mai 16-17 éves pont ugyanannyira aktív szexuálisan, mint egy 25 éves és sokszor pont ugyanúgy is néz ki.


márc. 11. 21:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Karakter gyilkosság. Terelés az eredeti ügyről. Kaleta, K Endre.
márc. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Azok a fideszesek, akik szerint a 17 évesek kiskorúak, azoknak akkor a 14 éves beleegyezési korhatár lényegében legalizált pedofíliát jelent? Ha igen, ezt hogyan támogathatják?
márc. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 everlight ***** válasza:

4.Kaleta mit kapott 19 ezer pedofil képért?


Akkor ha 2 16 éves meztelen képet cserél messengeren ha 18 évesek lesznek mindkettőjüket börtönbe zárják ?

márc. 16. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!