Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek egy pedofilnak...

Szerintetek egy pedofilnak elég lehet a vágyai kielégítéséhez az, hogy kislányokról néz szoknyás, fürdőruhás, illetve olyan képeket, ahol lány nadrágokat reklámoznak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 20:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
90%

Annyira, amennyire egy nem pedofilnak, ha ugyanezt felnőtt nőknél teszi.


De ez nem jelenti, hogy teljesen reménytelen a helyzet, és ne lehetne gátat szabni a vágyaknak, ahogy nem lesz minden magányos férfiból erőszaktevő. Az nem annyira a vágyból fakad, hanem olyan tévképzetekből, miszerint a másik fél is akarja ezt.

2022. aug. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 A kérdező kommentje:

#1 Értelek és tökre igazat adok.


#2 De önmagában ezen képek nézegetése miért elítélendő? Pl.: [link]


Vagy: [link]

2022. aug. 22. 21:23
 3/65 anonim ***** válasza:
69%

"De önmagában ezen képek nézegetése miért elítélendő?"


Az a gáz, hogy szexuálisan ez izgat...

2022. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem elítélni azt lehet, ahol van választási lehetőség.

Az nem döntés eredménye, hogy valaki izgatónak tartson ilyen képeket. Attól pedig szerintem senkinek nem lesz baja, ha valaki ilyen szemmel ránéz.


Ha valaki így kontroll alatt tudja tartani magát, az jó, de nagy baj, hogy szakszerű segítség alig áll rendelkezésre.

2022. aug. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
73%
#4 Ha gáz, ha nem, erről az ember nem tehet és még mindig jobb, mint ha gyerekeket erőszakolna, nemde? Picit legyünk már toleránsabbak velük szemben is, több pszcihológus is egyetért abban, hogy egy ugyanolyan veleszületett dologról van szó, mint a homoszexualitás és abban is egyetértenek, hogy a pedofilok nagyobb arányban lesznek öngyilkos, vagy folytják magukba a vágyaikat, mint hogy gyereket bántalmaznának.
2022. aug. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
16%
Persze, Először a képek, utána majd jön a tettlegesség... akárhogy vele született ez is, a paranoid skizofrénia is örökletes, ugyan olyan betegek mindketten... a melegek felnőtt, döntésképes emberekkel csinálják, nem ártatlan gyerekekkel, vagy szimplán véded ezeket, vagy te is ilyen vagy, nem tudom, de nincs igazad 6os...
2022. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
32%
Nem leszek toleráns ilyen beteg állatok irányába... pláne azok után, hogy egy életre szóló traumát okoztak nekem is...
2022. aug. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
64%

#7: dönthetünk úgy, hogy megvetjük őket, függetlenül attól, bántottak-e valaha bárkit, illetve ragaszkodunk az intoleranciához. Az a gond, hogy ezzel egyetlen gyereket sem fogunk megóvni attól, hogy az történjen meg velük, ami veled.


Ellenben ha egy pedofil nyilvánosan kér segítséget, akkor élni kell a lehetőséggel, ha csak fikarcnyi esély van arra, hogy eggyel kevesebb élet menjen tönkre.

2022. aug. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
45%
Aztán mégis melyik kér segítséget ? 1 esetet sem láttam, nem láttam ilyet... olyat viszont többet is, akinek meg még neki állt feljebb, hogy le lesz sittelve...
2022. aug. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
35%

#10 Pl a kérdező lehet, hogy azt próbálja, csak ha nyíltabban kiírja akkor törlik a kérdését...


#8, Ne vegyél mindenkit egy kalap alá


Kedves kérdező, egyessel értek egyet.

2022. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!