Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek egy pedofilnak...

Szerintetek egy pedofilnak elég lehet a vágyai kielégítéséhez az, hogy kislányokról néz szoknyás, fürdőruhás, illetve olyan képeket, ahol lány nadrágokat reklámoznak?

Figyelt kérdés

2022. aug. 22. 20:59
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
75%
Nem, nem lehetne megoldás amúgy sem. Max olyanoknál vezetném be, akik már bántottak gyereket (akár szavakkal is). Aki nem követett el semmit, az nem érdemel ilyet. Annak inkább pszichoterápiát írnék elő kötelezően.
2022. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 A kérdező kommentje:
#56 Nagyon sajnálom, ami veled történt, tényleg, nem tudom hogyan bizonyíthatnám neked, hogy mennyire elítélem az ilyet és, hogy a sírás kerülget, amikor ilyet olvasok, vagy hallok. 21 vagyok, 6 éve tudom még csak magamról ezt, azaz 15 éves korom óta, tehát még nagyon friss a dolog, ez igaz. De amióta tudom megkérdőjeleztem magamban a dolgot, tudtam, vagyis az elején csak éreztem, hogy nem normális, hogy én kisgyerekek testére izgulok, de pont emiatt rengeteget olvastam a témában, fejlesztettem magam, az emberismereteimet, sokat olvastam, néztem youtube-on hasonló sztorikról videókat, mint amiket a Beszéljróla oldalról kimásoltál, pl. Anneke Lucas története, vagy aki írta a Stolen Life című könyvet, ezek abszolút könnyfakasztóak.
2022. aug. 23. 20:10
 63/65 anonim ***** válasza:
100%
De mit eszel rajtuk? Azok még gyerekek.
2022. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 A kérdező kommentje:

#63 Igen, azok. Pont ezért nem hiszem, hogy erre a kérdésre valaha is tudok úgy válaszolni, mint egy normális ember, vagy hogy egyáltalán beszélhetek-e erről szabadon, úgy hogy senki nem néz le. Röviden, ami tetszik bennük az a gyermekies testük, egyértelműen. Viszont van, amikor amit "keresek" megtalálom az idősebb lányokban is és az is tetszik, viszont ritka:


[link]

2022. aug. 23. 23:35
 65/65 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem ez kazsztrálás teljes mértékben embertelen lenne és értelmetlen ez olyan mintha egy gyilkos kezét levágnák erőszak az erőszak valakit felnőttel megversz ugyanúgy elitélendő ha egy gyerekel csinálod fére értés ne essen nem védek senkit láthatóan sokan indulatból írnak saját tapasztalatik miatt sokan nem látnak belle bizony belle képzelő erő kell kriminológia tanulok hobbi szintem pszichológiaiát tanulta nem Kicsit ismertem gyilkosokat pedofil tőrvény szegőket természetesen letőltőték büntetésüket elmondhatom ennyi tapasztalatal hátam mögött van Olyan aki megváltozott jó irányba semmi nem végleges ebben témában is dolgozom van ismerősöm aki pedofil mégse van heréltem ki szexuális orientáció miatt amúgy barátnője van és kítőlti rajta ami felgyűlik benne hogy írjam hogy megértsd őrőkre az marad csak kontrollja magas fokú és erkölcsös ember kezelik én személy szerint biztos vagyok benne hogy nem fogom látni bíróság előtt a baj ott kezdődik hogy egyre kevesebben térnek be pszichológushoz ez egy betekség nem magától és spontán jőnn létre színtén szülőknek is szerep van észre kell viselkedési nyomokat most mondok valamit pl 13 fiút megbíznak hogy vigyázzon hugára

bubertás kor sok mindent hozhat magával amivel nem minden gyermek van tísztábban egy kis ártatlan játékból szexuális élmény lehet a bubertás kori fiúnak pl őlébe ül dörgölődik

ugorjünk oda késsőb EZZEK a fiú gyermek keresi huga mert kicsi csak ért belőle hogy bátyjának jól esik miért játszanak hisz szereti tesóját nem fogom tovább ezt ragozni baromi hosszú lenne késsőb ki alakulhat a pedofília ilyen élményből ez konkrét ez megtőrtént egy esetben hajlam nyitás szűllők feladata fel ismerni na..... Mindegy EZZEK hónapos tann. anyagoknak és példákat írhatnék csak azt látom hogy legtöbb essetbe az emberek tévhitekben élnek mi micsoda miveljár egyáltalán mit jelentenek a szavak mindenki kicsit más hogy értelmezi a szöveget nehéz megérteni. És ez az ami elkeserítő idő és meló szóval vannak szak emberek akik ezeket beleteszik ezért tanultak lektöbjük ért is hozzá szóval ők hiteles információkat tudnak adni (atól hogy elolvasól pár cikket nem leszel szakértő nem látc belle pláne ha áldozat vagy mind kettőt kezelni kellene) természet nincs felmentést semmi okból bilincs kézen lesz ha tőrténik valami senki nem úsz meg semmit évek múlva előb utób kiderülhet én azon véleményen vagyok mindenki van lehetőség normális életre nem egyedül akkor segítséggel és ez nem csak pedofíliával kapcsolatos elsősorban szűllők véthetik meg gyerekeiket Akkár egymástól is


Amúgy ez is szörnyű hogy sokk szülő ase tudja mi az nevelés és Jobbik esetben csak eltartsa gyerekét ezzel az baj hogy színtén sok lelki nyomorék emberek lesznek sok megoldatlan problémával aztán jön rögös út sok szegény erőtlen ember debreszi öngyilkosság Stb..

Perszi életnek nincs vége csak szembe kell nézni önmagukal és átformálni csak ez nehéz meg sok idő munka

(elnézést helyesírási miatt rosz automatikusan ki Akkár javítani)

2022. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!