Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok tényleg azt hiszik,...

A balosok tényleg azt hiszik, hogy az ő oldalukon nincs hazugság és propaganda?

Figyelt kérdés

febr. 24. 18:40
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

Nos kérdező bele estél egy nagy hibába. Ne egymáshoz hasonlíts két dolgot. Külön kell kritizálni őket, és szerintem sokan vannak akik látják a rendszer hibáit, de attól még nem látnak rendes alternatívát. Tényleg nem akarják az emberek a bekövesedett ellenzéki politikusokat, de be kell látni hogy e miatt éltetni a rendszert nem egy

okos dolog.


Sajnálom, de teljesen értelmetlen hogy azért nem tájékozodsz bizonyos hírforrásokból, mert melegek is szerepelnek benne. Szerintem elég ügyes vagy hozzá, hogy kiválogasd amik téged érdekelnek. Ha az m1-en sok lesz a sminkes videó, akkor nem nézed? Nem ésszerűbb azt a részét nézni ami érdekel? És viszont sajnos a tények magukért beszélnek, és a kormány média nagyrésze nem a megbízhatóságról híres. És ezt nem csak a sztereótipikus bal oldali emberek mondják. Egyrészt objektíven megnézhetjük a helyreigazítások számát, a nemzetközi kimutatásokat, vagy a fidesz által sem tagadott központosítást rogán kezébe.

És az ország élete, a korrupció, a saját hazád érdekelnie kell téged. De a melegek nemigazán. Nem hiszem hogy téged bármibe zavarna, hogy valaki a fiúkat szereti. És szerintem azzal se van bajod, ha elmondják a gyerekednek, hogy ne verje meg petikét, mert ő a fiúkat szereti. Azzal van baj, hogyha valakire rá akarják ezt erőszakolni. De ilyen magyarországon nincsen. Biztos vagyok benne, hogy lehetne keresni 1-2 esetet, de a világba történnek gyilkosságok is. Nem egy rendszeres probléma magyarországon ez. Sokkal inkább elgondolkodtató, hogy orbán teljese ismerősi és családi köre meggazdagodott. Ezt senki se tudja letagadni.

És szerintem ehhez képest el tudod viselni hogy a last of us-ba smárol csaj.

Ilyen dolgokat pártpolitika nélkül is el lehet dönteni.

Lehet nem ugy kéne gondolkodni, hogy vagy fidesz vagy baloldal. Igaz nem létezik ilyen párt hogy semelyik, de nem kéne elnézni a fidesznek mindent, merthogy a baloldal milyen rossz. Nézd meg a legutóbbi közös tüntetést. Semelyik bal oldali ismerősöm sem ment el. Nagyon gáz volt nekik pár száz ember. És ugyanígy a fidesznek is nagyon fáj ha valami miatt népszerűtlenek lesznek.

Az emberek többsége utálja a fideszt mert tönkre teszi az országot, de nem akarja rábízni nyomorékokra sem az országot. Így nem tudnak senkire se szavazni.

De ez jobb, mint éltetni a fideszt, mert hogy a baloldalhoz képest jobb. Akkor mondjam azt hogy szeretem a rohad narancsot mert a penész gomba nem finom?

febr. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

"A balosok tényleg azt hiszik, hogy az ő oldalukon nincs hazugság és propaganda?"

De van, csak senki nem azt kéri, hogy ezeket az oldalakat olvasd. Ami az origo szintjét hozza, az a nyugati fény, ami pl. a dk-é, de senki nem ajánlotta ezt neked. A telex-nek, 444-nek és hvg-nek semmi köze a "baloldalhoz" és nem is baloldaliak. Független, kormánykritikus újságírásnak hívják, szóval nem, nem oldalon állnak.


Ahogy más is megjegyezte ezt lehet onnan is tudni, hogy 2010 előtt is megírták a szar dolgokat.


#11

"2010-ben még gyerek voltam."

A hírekre rá tudsz keresni, pl. a hvg cikkeit ma is el tudod érni 2010 előttről.


#14

"Csak éppen a fidesz és a miniszterelnök ellen"

Nem, nem hergelnek. Kormánykritikusak, és aki kicsit is magyarnak tartja magát, az minden kormánnyal szemben kritikus, ez a megfelelő magatartás, ha valaki hazafinak hiszi magát.


#15

"Ááááá hát ez undorító. Az egészből 1 percet nem bírtam megnézni."

Szóval homofób vagy. Jó tudni.


"Az ilyen faxságokra én nem vagyok vevő."

Igazából az nagyobb f*szság, hogy te tájékozódás céljából se vagy képes végignézni olyan ostoba vagy.


#23

"mert már rögtön ott a sok homoszexualitást reklámozó faxság."

Bocs, ez simán hazugság. Nem homoszexualitást reklámoz, hanem valóságot. Az a valóság, hogy vannak meleg párok és teljesen normálisak.

Itt látszik, hogy téged nem a valóság érdekel, hanem egy propaganda oldal, ami megerősít a fóbiáidban.


"így aztán maradt az M1, a patrióta, origo stb."

A magyar hang az jobboldali és kormánykritikus, szóval tudnál te tényleges híreket fogyasztani, csak azok nem homofóboknak készülnek.


"Azt ugye tudjátok, hogy a muszlimoknál az iszlámban a homoszexualitás tiltott."

Ez tévedés. Pontosabban annyira tiltott az iszlámban, mint a kereszténységben. Mindkét esetben lehet szélsőségesen és mérsékelten értelmezni a szent írásukat. A mérsékelt értelmezésben van ez támogatva mindenhol.

De amúgy abból is látszik, hogy ostoba vagy, hoyg ezt elhitted. 2.2 milliárd ember iszlám vallású. Ha ez tényleg olyan szélsőséges vallás lenne, mint a fidesz hazudja, akkor már rég átvették volna az uralmat a bolygón.


"hanem mert jobb ahol csak ellenszenves vagy az emberek szemében, mint ahol le akarják vágni a fejed."

A bolygón már most ez a legnagyobb vallás ér érdekes módon nem repkednek a fejek. Itt látszik, hogy te agyatlanul benyelted a propagandát, ezért nem nézi hazafi a fideszes szarokat.


"Gyerek korom óta szálka a szememben a homoszexualitás, akkor még sehol nem volt a mostani Orbán kormány."

Ezt hívják hazugságnak.

Egyrészt, se nem emlékszel rá.

Másrészt, nem lehet szálka az a szemedben, amiről nem tudsz semmit.


#24

"A melegek azért kellenek a baloldalnak, hogy szavazókat verbuváljanak belőlük."

És te tényleg ennyire ostoba vagy? A kisebbségek, kiszolgáltatottak védelme mindig is baloldali téma volt.

Szóval nem, pont azért nevezünk valamit baloldalinak mert ideológiai alapján érti és támogatja ezeket a rétegeket.


Amúgy akkor jól értem, hogy a fidesz és origo, illetve akkor te is azért védi a pedofilokat, mert az szavazatot hoz? Ezt állítod.


"Elég ha van a családban 1 meleg vagy transz vagy nonbináris, vagy mit tudom én mi a kutyafüle, akkor az az egész családot rántja magával a baloldalra,"

Ha a hülyeség fájna...

Pl. ahogy Ungár anyja baloldali? Ja, bocs, ő pont fideszes.

Elég szánalmas, amikor már a politikai eliten belül látjuk, hogy hazudsz, és akkor még nem beszéltünk Szájerről.


#25

"Jó tudjuk a balosoknak minden propaganda ami az ő nézeteikkel nem azonos vagy ellentétes."

Jó tudjuk neked csak az a fontos, hogy szabadon lehessen pedofilkodni.


#28

"Kapásból ott a Netflix, HBO, Amazon, de már még a videójáték iparban is ez megy."

Megint tévedsz. Nem nyomatják. Ezt úgy hívják, hogy változatosabbá teszik a világot.

És ez nem csak szexualitásra igaz. Azért vannak különböző helyszínek, különböző karakterek, különböző berendezések, hogy a világ érdekes legyen.


#28

"Az LMBTQ ha érdekel ha nem a pofádba van tolva aztán meg vágj hozzá jó arcot, mert ha nem te vagy a gonosz gyűlölködő maradi homofób."

Én elég sok sorozatot nézek, valószínűleg lényegesen többet, mint te és nem, nincs a pofámba tolva. Pont azért, mert nem vagyok homofób.

febr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!