Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A vidékieket miért zavarja...

A vidékieket miért zavarja kevésbé a Fidesz mérhetetlen pusztítása?

Figyelt kérdés
Sokan el is mondják, hogy a naoi kenyérre nem telik, de azért Orban Viktor. Vagy van aki Novák botrányáról sem tudott. Pedig tudom, ott is van internet, ellenzéki adó, stb

febr. 22. 19:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb helyen csak a közmédia érhető el, és beveszik a ... propagandát.
febr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%
Talán azért, mert józan paraszti ésszel gondolkoznak, nem dőlnek be az ellenzék uszításának.
febr. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 nemaRendőrség ***** válasza:
7%

Mert a legtöbb embernek nemcsak kenyérre, de kocsira és évi több nyaralásra is telik.

Nem kell elhinni mindent amit az a média ír ami abból él, hogy minél nagyobb hatásvadász, felfújt cikkeket ír

febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
3 millióan szavaztak a fideszre összesen az összes magyarból a világon. Ez töredéke még a vidéki emberek számának is. Elég sok vidéki nem fideszes, csak nem megy el szavazni.
febr. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Normalis munkabol, alberletrt fizetve aligha. Plusz videken szerintem tobb a gyerek, arra is pénz megy el
febr. 22. 19:57
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

#1: "A legtöbb helyen csak a közmédia érhető el"


Ekkora hülyeséget is rég olvastam. Egy BAZ megyei falu külterületén vagyok (épp éjszakás műszakban) és itt a mobilnet, amiről írok. Bent a faluban meg többféle médiaszolgáltató van és a környéken is.


Kérdező: dehogynem zavarja. Azokat az interjúkat (láttam én is olyanokat) Budapesten is elkészíthették volna, percek alatt lehetett volna találni megfelelő interjúalanyt, hamarább, mint egy faluban. Csak ők ott akartak forgatni.

febr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
89%
Engem mint vidéki zavar nagyon is. De sokan sajnos csak a közmédia agymosó műsorait tudják nézni.
febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%

Miféle pusztítás?


A bruttó átlagkereset 16,4, a nettó átlagkereset 16,3, a reálkereset pedig 10,3 százalékkal nőtt az egy évvel korábbihoz képest.


[link]

febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nem kell hinni a ksh-nak. Nagyon messze van a valosagtol, na meg a Fidesznek hozza a kedvezo adatokat. :)
febr. 22. 20:45
 10/19 anonim ***** válasza:
39%
Mert nincs pusztítás, vidéken jobban számítanak a fidesz által képviselt értékek, munkahelyek, családtámogatások. Nem véletlenül nem tudja megszólítani a vidéket az ellenzék már nagyon rég óta.
febr. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!