Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Így már érthető hogy létezhet...

Így már érthető hogy létezhet valaki képes a pedofilmentegető fideszre szavazni?


febr. 22. 08:03
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Nekem igy sem érthető. Ők ugyanabban az országban élnek, mint mindenki más, nekik ugyanúgy nincs orvosi ellátásuk, vagy, ha van, bele is pusztul az ember, mire hozzájut, ugyanúgy nincs a gyereknek tanára, ugyanúgy fizetik az inflációt, az egyre drágább benzint, ja és náluk ugyanúgy lesz akksigyár migránsokkal, mint bárhol máshol. Nekem abszolút nem érthető.
febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Nekem sem érthető.

Tudnának Rtl híreket is nézni, én is vidéki vagyok.

Itt mondjuk nem fideszes a polgármester, remélem marad!

febr. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%
Olyan jó lenne legalább értelmesen feltenni a kérdést, kedves kérdező!!!
febr. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
9%

Így van haver. Megint sikerült burkoltan egy jót vidékizned, gratulálok. Bezzeg ha a Telex felvilágosító kis videói minden faluba eljutnának, igaz? Mint anno az ifjú komcsi elvtársak, akik járták a falvakat, felvilágositando a maradi, tahó vidéket.

Most már csak azt a kérdést kellene feltenned, hogy akkor a 2002es es 2006os választások során hogy a turoba tudott nyerni az általad nyilván haladónak gondolt oldal, vidéken is? Ja bocs, tudom, akkor nem volt 1 százalékos nézettségű M1 tv, ami orbáni propagandaval megdelejezte volna az emberek agyát. Hát persze!

febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Válik le a fidesz külső héja, fogynak a hívek. Van is pánik rendesen. 😂😂😂


A rothadó közepét, a mindvégig kitartó híveket a végén csak ki kell dobni, nem leállni vitatkozni vele.


Soha többé pedofidesz! 😎😎😎

febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, azok az emberek akik nem azért szavaznak a fideszre mert ők keresztény és konzervatív értéket szeretnék támogatni, hanem mert sok propagandát néztek, elhitték a megfélemlítéseket, az 1 bites fekete fehér világot, azok közül sokan vannak. De szerencsére most van esély, hogy több ember számára kiderüljön az igazság.
febr. 28. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!