Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok tényleg azt hiszik,...

A balosok tényleg azt hiszik, hogy az ő oldalukon nincs hazugság és propaganda?

Figyelt kérdés

febr. 24. 18:40
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

"Azt hiszem, valaki már elmagyarázta, kérdező, hogy a baloldali média 2010 előtt is részrehajló volt, de ugyanakkor KRITIKUS is."



2010-ben még gyerek voltam.

febr. 24. 20:23
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
20:23: az a te problémád. Én már nem. Sőt, 2010-ben a Fideszre szavaztam. Ajánlom figyelmedbe a 6-os választ.
febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%

Én nem gondolok ilyesmit, van hazugság, és van propaganda is. Van viszont két jelentős különbség.


1: a fidesznél MINDEN propaganda. Olyan mélységekbe mennek le, amit én azt hittem, az én életemben màr nem jöhet elő.


2: ha a liberális oldalon propagandát kaptam, sosem éreztem azt, hogy más emberek ellen uszítottak, hergeltek volna.

febr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

"2: ha a liberális oldalon propagandát kaptam, sosem éreztem azt, hogy más emberek ellen uszítottak, hergeltek volna."



Csak éppen a fidesz és a miniszterelnök ellen. xD

febr. 24. 21:51
 15/32 A kérdező kommentje:

Persze én is szoktam nézni a másik oldalt is. Pont ma néztem fel a 444-re mikor megláttam a friss videójukat:


https://www.youtube.com/watch?v=8y0bMiO6Ilo&t=60s



Ááááá hát ez undorító. Az egészből 1 percet nem bírtam megnézni.



Meg még azok a kommentek alatta:


"Nagyon jó kis riport, értelmes, szuper pasik, csodajó család! Szerencsés gyerekek, klassz apák! "



Az ilyen faxságokra én nem vagyok vevő. Viszont egészségére annak aki ilyen tartalmat fogyaszt......

febr. 24. 21:57
 16/32 anonim ***** válasza:
88%
Nem nagyobb f*szság, mint a kérdésed, ami teljesen céltalan...
febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

15: és ezzel mit ártanak neked?

Mi közöd van hozzá, hogy mások mit kezdenek az életükkel?

Ellenben a mindenhonnan ömlő Fidesz-propaganda rendkívül káros. Égetik a közpénzmilliárdokat az értelmetlen uszításra. Ráadásul nagyrészt a szövetségeseink ellen uszítanak. Az nem zavar?

febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: csak annyi, én meleg vagyok, szerencsére külföldön. Szerinted mennyire van szekunder szégyenérzetem, mikor hazajövök, és óriásplakátok hazudják a képembe, hogy az emberek 99%-a szerint meg kell állítani az "LMBTQ-lobbit". Magyarul nem kívanatos személy vagyok a saját hazámban, azért mert egy fiút szeretek. Érted a problémát? Ilyen a nyilasok, esetleg Rákosi idején volt. 2010 előtt nem voltak ilyen kirekesztő kampányok.
febr. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
Am most nézem a 15-ös kommentet. Na, ebben mi a propaganda? Csak azt mutatja, milyen boldogok, tudod mennyi melegre igaz ez h boldog?? Elarulom, nem sokra. Tudod miert? Reszben a kormany uszito propagandaja miattami az egesz tarsadalmat befolyasolja.
febr. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

"Csak éppen a fidesz és a miniszterelnök ellen. xD"


Pontosan. Személy szerint én azt sem szeretem, de egészen más szint a regnáló hatalom ellen hergelni, meg melegek, liberálisok, muszlimok, az EU ellen tenni ugyanezt. A 444-en én még nem láttam olyan videót, ami mondjuk arról szólna, hogy megmutassa, milyen retardáltak szavaznak a Fideszre, vagy hogy mennyire gázak a konzervatívok.


"Ááááá hát ez undorító. Az egészből 1 percet nem bírtam megnézni."


Pedig ez a videó tökéletes példa, mire gondoltam. A 444 videója szeretne valamit megszerettetni, elfogadtatni. A fidesz propagandája viszont folyamatosan azon dolgozik, hogy meggyűlöltessen dolgokat. Oké, neked ellenszenves, szíved joga, de attól még a különbséget észlelheted.


Ha a fidesz történetesen olyan propagandát tolna 14 éve, amiben mondjuk a hagyományos családmodellt, a magyar focit, a magyar hagyományokat népszerűsítik, az lenne ezzel azonos. Csomóan azt is utálnák, de akkor is teljesen más valami mellett, mint valami ellen kampányolni.


Sajnos a fidesz propagandái kizárólag arról szólnak, hogy Brüsszelből támadnak bennünket, a muszlimok terroristák, a melegeket nem szabad a gyerekek közelébe engedni, az ellenzék a magyar nemzet ellen van és háborút akar, meg a többi. Akik ezt hallgatják, az egész világot gyűlölik és ellenségnek látják. Na ez a baj.

febr. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!