Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balosok tényleg azt hiszik,...

A balosok tényleg azt hiszik, hogy az ő oldalukon nincs hazugság és propaganda?

Figyelt kérdés

febr. 24. 18:40
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem, miért pazaroljátok a tök értelmes válaszaitokat egy nyilvánvaló propagandistára.
febr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, én vagyok naiv, de szerintem a kérdező nem propagandista, még csak nem is troll.
febr. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

"15: és ezzel mit ártanak neked?


Mi közöd van hozzá, hogy mások mit kezdenek az életükkel?"



Másról van szó. Ezzel azt akartam mondani, vagyis arra mutatni, hogy balos forrásokból eleve nem is tudnék tájékozódni, mert már rögtön ott a sok homoszexualitást reklámozó faxság. Mondtam hogy erre én nem vagyok vevő,

így aztán maradt az M1, a patrióta, origo stb.



"Kérdező: csak annyi, én meleg vagyok, szerencsére külföldön. Szerinted mennyire van szekunder szégyenérzetem, mikor hazajövök, és óriásplakátok hazudják a képembe, hogy az emberek 99%-a szerint meg kell állítani az "LMBTQ-lobbit". Magyarul nem kívanatos személy vagyok a saját hazámban, azért mert egy fiút szeretek. Érted a problémát? Ilyen a nyilasok, esetleg Rákosi idején volt. 2010 előtt nem voltak ilyen kirekesztő kampányok."



Jó is hogy ezt ide kommentelted. A baloldalon sok minden nincs összhangban. Például az, hogy kiálnak a homoszexuálisokért, ami önmagában még nem is baj, de erősen nyomatják mindenhol az LMBTQ-t. Ezzel párhuzamosan a migránsok mellett is kiállnak, akikről ugye tudjuk, hogy többnyire muszlimok. Azt ugye tudjátok, hogy a muszlimoknál az iszlámban a homoszexualitás tiltott.

A legtöbb iszlám országban a homoszexualitás törvényileg tiltott vagy bűncselekménynek minősül.

Hát ez aztán okos döntés volt. Mintha nácikat zárnánk össze zsidókkal.

Gondolom mondanom sem kell mi lesz ennek hosszútávon a következménye.



Egyébként meg csak szólok kedves homoszexuális kommentelő, ha a muszlimok már többségben lesznek, jobban jársz ha haza jössz. Na nem azért mondom, mert annyira hiányzol Magyarországról, hanem mert jobb ahol csak ellenszenves vagy az emberek szemében, mint ahol le akarják vágni a fejed.



"Csak azt mutatja, milyen boldogok, tudod mennyi melegre igaz ez h boldog?? Elarulom, nem sokra. Tudod miert? Reszben a kormany uszito propagandaja miattami az egesz tarsadalmat befolyasolja."



Francokat. Gyerek korom óta szálka a szememben a homoszexualitás, akkor még sehol nem volt a mostani Orbán kormány.

febr. 25. 13:07
 24/32 A kérdező kommentje:

"Pontosan. Személy szerint én azt sem szeretem, de egészen más szint a regnáló hatalom ellen hergelni, meg melegek, liberálisok, muszlimok, az EU ellen tenni ugyanezt. A 444-en én még nem láttam olyan videót, ami mondjuk arról szólna, hogy megmutassa, milyen retardáltak szavaznak a Fideszre, vagy hogy mennyire gázak a konzervatívok."



Akkor tessék:


https://www.youtube.com/watch?v=5X3hKKwArxs



"Pedig ez a videó tökéletes példa, mire gondoltam. A 444 videója szeretne valamit megszerettetni, elfogadtatni."



Mond te tényleg ennyire naiv vagy? A melegek azért kellenek a baloldalnak, hogy szavazókat verbuváljanak belőlük. Elég ha van a családban 1 meleg vagy transz vagy nonbináris, vagy mit tudom én mi a kutyafüle, akkor az az egész családot rántja magával a baloldalra, mert hát senki nem akarja, hogy az adott szeretett családtagja "ki legyen rekesztve".


Pusztán csak politikai ágyútöltelékek.

febr. 25. 13:16
 25/32 A kérdező kommentje:

"Azt nem értem, miért pazaroljátok a tök értelmes válaszaitokat egy nyilvánvaló propagandistára."



Jó tudjuk a balosoknak minden propaganda ami az ő nézeteikkel nem azonos vagy ellentétes.

febr. 25. 13:17
 26/32 anonim ***** válasza:
60%

13:07: elég förtelmes a világképed, kérdező, és borzasztó ostobaságokat írsz. Ráadásul valószínűleg látens meleg vagy.

A helyedben nem a GYIK-en rajoskodnék, hanem elbújnék egy sarokba sírni.

febr. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

"de erősen nyomatják mindenhol az LMBTQ-t"


Senki nem nyomatja, max a Fidesz. Érdekes, én napi szinten olvasom a baloldali sajtót, és soha nem mondtak semelyik heterónal, hogy most válj meleggé.

febr. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

"Senki nem nyomatja, max a Fidesz."


Kapásból ott a Netflix, HBO, Amazon, de már még a videójáték iparban is ez megy. Például a the last of us fő szereplőjéből leszbit csináltak. Vagy a Horizin zero dawn 2. részében Aloyból szintén leszbit csináltak.


Az LMBTQ ha érdekel ha nem a pofádba van tolva aztán meg vágj hozzá jó arcot, mert ha nem te vagy a gonosz gyűlölködő maradi homofób.

febr. 25. 18:08
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
És mi bajod van vele? Görgess tovább, ennyi.
febr. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
17:59: íme, a Rogán-művek trollja.
febr. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!