Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mihazank szerint a melegek...

A Mihazank szerint a melegek többségét nem érdekli a pride és negatív hatással van a melegek közösségére, csak egy maroknyi hangos kisebbség erőlteti, a többség elutasítja?

Figyelt kérdés
jan. 27. 09:52
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim válasza:

De érdekel, csak vidéki, alulfiezetett tanárként nincs annyi pénzem, hogy csak úgy a fővárosba rohangáljak.


Ettől függetlenül ha tehetném, nyilván ott lennék.

jún. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
A Mihazánk, mint melegek érdekképviseleti szervezete. Most nevetnem kell, mennyire szívükön viselik a sorsukat! Eszem a zuzájukat! :D
jún. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:

"A Mihazánk, mint melegek érdekképviseleti szervezete. Most nevetnem kell, mennyire szívükön viselik a sorsukat! Eszem a zuzájukat! :D"


Ezzel most azt fejezted ki hogy teljesen mindegy minden, nem lehet vita tárgya, ellenségek és kész. Sőt még örülsz is neki mert így jól lehet áldozati pózban tetszelegni.

jún. 25. 08:43
 44/51 anonim ***** válasza:

Bocsi, de heteroszexuálisként ebből a szempontból áldozatnak tekinteni magam. Más kérdés, hogy szolidáris vagyok mindenféle kisebbséggel, akit ezek és más aljadékok támadnak.


Azért kell nevetnem, és azért nem lehet vitaalap mert a mihasznák egy álszent hazug banda, egy hazuggal meg mit vitatkozzak?!

Semmilyen racionális érvük nincs.

jún. 26. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:

"Más kérdés, hogy szolidáris vagyok mindenféle kisebbséggel, akit ezek és más aljadékok támadnak."


Pfúú, na aki annyira önelégült hogy ezt így le tudja írni annak azt se hiszem el amikor kérdez.. És ehhez mihazánkosnak sem kell lennem, nem vagyok az. De amikor valaki ezt így megvallja magáról ott az már beteges és álszent.



"Bocsi, de heteroszexuálisként ebből a szempontból áldozatnak tekinteni magam. "



Mi van? Most itt a nyelvtan nem nagyon sikerült. Áldozatnak tekinted magad heteroszexuálisként? Ezt akartad írni?



"Azért kell nevetnem, és azért nem lehet vitaalap mert a mihasznák egy álszent hazug banda, egy hazuggal meg mit vitatkozzak?!


Semmilyen racionális érvük nincs."


Akkor minek kommentelsz és büfögöd ide a szarságjaid?

Te nem nem akarsz, te nem tudsz vitatkozni, ami nagy különbség. ☝️

jún. 26. 18:33
 46/51 anonim ***** válasza:

""Más kérdés, hogy szolidáris vagyok mindenféle kisebbséggel, akit ezek és más aljadékok támadnak."



Pfúú, na aki annyira önelégült hogy ezt így le tudja írni annak azt se hiszem el amikor kérdez.. És ehhez mihazánkosnak sem kell lennem, nem vagyok az. De amikor valaki ezt így megvallja magáról ott az már beteges és álszent."


- "A sanda szem az igazság képét is sandának látja." (Tolkien - A gyűrűk ura) Ékes bizonyítéka vagy annak, hogy ez az idézet mennyire igaz. :D


""Bocsi, de heteroszexuálisként ebből a szempontból áldozatnak tekinteni magam. "


Mi van? Most itt a nyelvtan nem nagyon sikerült. Áldozatnak tekinted magad heteroszexuálisként? Ezt akartad írni?"


- Igen, valóban kimaradt két szó, szóval helyesbítek, bár egy minimális szándékkal megértetted volna amúgy is, hogy mit akartam volna mondani, de ne ezen múljon, szóval tessék!


"Bocsi, de heteroszexuálisként ebből a szempontból áldozatnak tekinteni magam. " -> "Bocsi, de heteroszexuálisként ebből a szempontból NEM TUDOM áldozatnak tekinteni magam."


""Azért kell nevetnem, és azért nem lehet vitaalap mert a mihasznák egy álszent hazug banda, egy hazuggal meg mit vitatkozzak?!



Semmilyen racionális érvük nincs."



Akkor minek kommentelsz és büfögöd ide a szarságjaid?


Te nem nem akarsz, te nem tudsz vitatkozni, ami nagy különbség. ☝️"


Azért válaszoltam, hogy egy hazugságra rávilágítsak. Ha Pistike azt mondja, hogy 2+2=97, és mindenki hülye, aki nem ezt mondja, és ő tudja, hogy így van, mert az apja nagymamájának az unokatesója előző életében matematikus volt, még beszólok, hogy hülye vagy Pistike, leülhetsz, egyes.


Ez kb. ugyanez a szint.

jún. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 A kérdező kommentje:

"A sanda szem az igazság képét is sandának látja." (Tolkien - A gyűrűk ura) Ékes bizonyítéka vagy annak, hogy ez az idézet mennyire igaz. :D"


Én nem kezdek el idézeteket sorolni a farizeus dumáidról. Csak számomra viszolyogtató ájtatosság amit itt előadsz. Fogalmam sincsen egyébként milyen ember vagy a tetteid alapján, de ha az is tettnek számít hogy miképpen vélekedsz magadról mások előtt akkor erre vonatkozott amit mondtam. Nem kell senkinek rád sandán néznie hogy ez a szirupos önimádó duma elbizonytalanítsa a jószándékodat illetően. Tudod aki tényleg "faszagyerek" az nem állítja magáról hogy ő az, hanem simán csak az. Aki viszont büszkén vallja meg a saját nagyszerűségét ott valami baj van a toronyban. Az igazság pedig relatív, tudod van az a mondás ami arról szól hogy "Bízz azokban, akik az igazságot keresik, és kételkedj azokban, akik már megtalálták." Pontosan azért nem lehetsz az "igazság képe", mert azt állítod hogy az vagy. Ettől függetlenül kívánom hogy cselekedj minél több jót!



"Bocsi, de heteroszexuálisként ebből a szempontból NEM TUDOM áldozatnak tekinteni magam"


Értem, de ki kérte hogy te heteroszexuálisként áldozatnak tekintsed magad?

Miért is kéne? Én is heteroszexuális vagyok és nem tekintem magam áldozatnak.


"Azért válaszoltam, hogy egy hazugságra rávilágítsak. Ha Pistike azt mondja, hogy 2+2=97, és mindenki hülye, aki nem ezt mondja, és ő tudja, hogy így van, mert az apja nagymamájának az unokatesója előző életében matematikus volt, még beszólok, hogy hülye vagy Pistike, leülhetsz, egyes."


:DD De pont ez a baj! Nem azt írod le hogy az 4 és ezzel rávilágítva miért hazugság hanem csak a kultúrharcos fröcsögésed írod le.


"Ez kb. ugyanez a szint."


Nem, ez kb az érvek nélküli csőcselék szintje akiket elvileg te is megvetsz, mégis ugyanazt az szintet hozod.

jún. 30. 19:05
 48/51 anonim ***** válasza:

Hát tudod, én nem tartom magam valami faszagyereknek, és nem is ájtatoskodom. Azt mondom, hogy szolidáris vagyok az elnyomottakkal, ebben nincs semmi ájtatoskodás. Nincs az, hogy én vagyok az isten.

Számomra ez az erkölcsi alap, aki ez alatt van, az ez alatt van, és vannak, akik ennél sokkal többre is képesek, és őket nagyon is nagyra méltatom.


De őszintén szólva túlságosan nem érdekel, hogy mit gondolsz, csak úgy a tények kedvéért tisztázom a helyzetet. Persze nem bánom, ha tanulsz valami belőle valami hasznosat, amit eddig még nem tudtál, de ez csak egy lehetőség erre, ha nem élsz vele, hát nem élsz vele.


"Értem, de ki kérte hogy te heteroszexuálisként áldozatnak tekintsed magad?


Miért is kéne? Én is heteroszexuális vagyok és nem tekintem magam áldozatnak."

- Ez egy visszajelzés volt egy korábbi hozzászólásra, ahol arra utaltál, hogy biztos áldozatnak tekintem magam, talán még le is melegeztél (bocs, de nem érdemelsz annyi energiát, hogy visszakeressem ezt, hogy is volt pontosan, ha érdekel, megteszed magad) és erre jeleztem vissza, hogy nem vagyok áldozat, és meleg sem, de jeleztem mi az indítékom. És nem önfényezési szándékból, hanem hogy megértsd az indítékom.

De te az ilyesmit úgyse vagy képes felfogni, és ezért én csak szánalmat érzek irántad.


":DD De pont ez a baj! Nem azt írod le hogy az 4 és ezzel rávilágítva miért hazugság hanem csak a kultúrharcos fröcsögésed írod le."

Egy laposföld hívőnek hiába magyarázod, hogy a Föld geoid alakú (megközelítőleg gömbölyű) és nem lapos.

Nem mondom neki, hogy nem annyi, hanem négy, mert egészen biztos, hogy már sokan mondták előttem nagyobb matematikai tekintélyek is, pl. matek tanára, akiknek szintén nem hitte el.

júl. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 A kérdező kommentje:

"Hát tudod, én nem tartom magam valami faszagyereknek, és nem is ájtatoskodom. Azt mondom, hogy szolidáris vagyok az elnyomottakkal, ebben nincs semmi ájtatoskodás. Nincs az, hogy én vagyok az isten."


Dehogynincs, iskolapéldája vagy az ájtatosságnak :) Ismerem ezt a típust. Aki ezzel jön hogy ő az elnyomottakért áll ki meg ahogy te is mondtad mindenféle kisebbségért az annyira el van szállva magától hogy még a saját fingja sem büdös neki. Még egy southpark rész is van róla, ajánlom figyelmedbe ha nem láttad volna azt a részt, (s10e02 de ha egyiket sem akkor az egész sorozatot mert tűpontosan paradizálja ki az ilyen jóemberkedő majmokat. Nem is Istennek hanem Jezusnak képzeled magad.


"Számomra ez az erkölcsi alap, aki ez alatt van, az ez alatt van, és vannak, akik ennél sokkal többre is képesek, és őket nagyon is nagyra méltatom."


Már önmagában ez a kategkrizálgatásod is nevetséges. Te bedőltél az egész kultúrharcos ideológiának és megetették veled ezt a szart a politikusok és cégek akik egyébként keresztbe kasul leszarják mi van ezekkel a kisebbségekkel au egész csak a politikai prostitucióról szól. Az ilyen pancserek mint te meg jóízűen bekajálják az egészet.



"Ez egy visszajelzés volt egy korábbi hozzászólásra, ahol arra utaltál, hogy biztos áldozatnak tekintem magam, talán még le is melegeztél (bocs, de nem érdemelsz annyi energiát, hogy visszakeressem ezt, hogy is volt pontosan, ha érdekel, megteszed magad) és erre jeleztem vissza, hogy nem vagyok áldozat, és meleg sem, de jeleztem mi az indítékom. "



Értem, tehát azt se tudod kinek válaszolsz és pontosan mire csak lököd a sületlenségeid :) én nem melegeztem le senkit mivel önmagában azzal hogy meleg épeszű ember nem támadja a másikat vagy rója fel neki hibaként. Véleményem szerint ezerszer több probléma van a hozzád hasonló farizeusokkal mint a leg magamutogatóbb polgárpukkasztó nagyszájú melegekkel. Mivel a hozzád hasonlóak tartják fennt folyamatosan a feszkót és ásnak árkokat mindenki közé.


"De te az ilyesmit úgyse vagy képes felfogni, és ezért én csak szánalmat érzek irántad."



Te beszélsz nekem arról hogy én vagyok a szánalmas miközben fingod nincs még csak arról sem hogy kinek mit, mire írsz...azért ehhez kell pofa öcsém..:D


"Egy laposföld hívőnek hiába magyarázod, hogy a Föld geoid alakú (megközelítőleg gömbölyű) és nem lapos.


Nem mondom neki, hogy nem annyi, hanem négy, mert egészen biztos, hogy már sokan mondták előttem nagyobb matematikai tekintélyek is, pl. matek tanára, akiknek szintén nem hitte el."



Már megint a bizonyítványt magyarázod és beszélsz mellé :D

Szó sem volt laposföld hívőkről és az analógiád is ökörség ugyanis a kérdésem az volt hogy ha érdemben nem tudsz hozzászólni akkor a kultúrharcos fröcsögésed miért nem tudod magadban tartani jobb híján. Az vigasztal hogy szerencsére nem nekem kell együtt élnem és lebegnem ugyanabban az agyvízben amiben te élsz. Vagyis neked kell elviselni a saját fingod szagát :)

júl. 1. 14:06
 50/51 anonim ***** válasza:

Jól van, nünüke, leülhetsz, egyes. és még azt se mondhatod, hogy nem probáltam megmagyarázni, hogy a 2+2 az mégiscsak négy, neked csak 824353482445,4343, és aki mást mond, az hülye. :D Legalábbis szerinted. Hát miért törjem magam, és bárki más?

Fejlődésedre esély igen csekély.

júl. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!