Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mihazank szerint a melegek...

A Mihazank szerint a melegek többségét nem érdekli a pride és negatív hatással van a melegek közösségére, csak egy maroknyi hangos kisebbség erőlteti, a többség elutasítja?

Figyelt kérdés
jan. 27. 09:52
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:

"Figyi, én érintett vagyok ebben a kérdésben, mivel az LMBTQ egyik betüjébe tartozok, de, hogy tőlem egy párt vagy politikus sem kérdezte meg sosem, hogy mit gondolok a Pride-ról, az is biztos."


Mit gondolsz a Pride-ról?

Szerinted a melegek többsége támogatja? Vagy valójában évről évre ugyan azok a "fellépők" ugyan azok mennek akik bár a rendezvényen látszólag sokan vannak de a melegek összes számához viszonyítva egy marginális kisebbség?


Egyébként a politikusok ilyenek, én is bosszankodhatnék rengeteg dolog miatt amikor úgy érzem hogy engem nem kérdeztek meg és mégis úgy alkotnak véleményt mintha én is benne lettem volna. Ettől függetlenül lehet és érdemes beszélni róla és nem zárkózom be a rám vonatkozó kérdések elől hanem hogyha más róla a véleményem akkor megmondom. A véleményemhez az adott dologgal kapcsolatban nincs szükség arra hogy aki a nevemben beszélt az konkrétan engem is megkérdezett-e.

jan. 27. 11:03
 12/51 anonim ***** válasza:

Én nem beszéltem a melegek többségével, azt sem tudom, hogy darabdszámra, hány melegről, leszbikusról, biszexuálisról és transzexuálisról beszélük, én nem vagyok meleg közvéleménykutató.

Én a saját és a közvetlen környezetem véleményét tudom csak elmondani, ami az én és pár ember véleményét jelenti, ha érdekel, ezt elmondom szivesen, de továbbra is tartom, hogy engem és minket a kutya sem kérdezett meg erről.

jan. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:

"9, én is LMBTQ tag vagyok, de én se nem nyilatkoztam még róla, se nem kérdezett meg senki, ha én elmondom a véleményem, nekem is ugyanigy hinnél?"


Tudom hogy nem nekem írtad, de most te az elfogultságot kéred számon rajta viszont még mindig ott tartunk hogy konkrétan a kérdésre senki nem válaszolt.

jan. 27. 11:06
 14/51 A kérdező kommentje:
Nem azon kellene pörögni hogy téged ki kérdezett meg hanem pont az a lényeg hogy most te próbáld meg kitalálni és a melegekre vonatkozóan megsaccolni a kérdést. Én nem értem mi olyan bonyolult ezen.
jan. 27. 11:09
 15/51 anonim ***** válasza:
48%
Én nem vagyok gondolatolvasó és nem szeretek tömegek nevében nyilatkozni, úgy, hogy meg sem kérdezem az érintetteket.
jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

"Én nem vagyok gondolatolvasó és nem szeretek tömegek nevében nyilatkozni, úgy, hogy meg sem kérdezem az érintetteket."


Nem kell hozzá gondolatolvasónak lenned, elég ha van véleményed.

jan. 27. 11:16
 17/51 anonim ***** válasza:
De, ha én elmondom a véleményem, az 1 darab ember véleménye lesz (és talán a környezetemben lévő pár emberé) és mivel nem vagyok tömeg, igy nem lesz a tömegek véleménye, mint, ahogy a 9-es által belinkelt videó is 1 darab vélemény.
jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:

A mihasznák kérdése inkább az lenne, hogy kézzel, vagy kötéllel fojtsák meg a melegeket, ha tehetnék, konkrétan hogy a melegek mit gondolnak a prideról.


Ha van is ilyen kérdésük, akkor az egy csúsztatás, hamis dilemma.


Konkrétan én LMBTQ céljaival egyetértő velük szolidaritást vállaló heteroszexuális ember vagyok, és többször is voltam prideon, és támogatom is azt.


Ha az a kérdés, hogy helyeslem-e, hogy a prideon vannak-e olykor nagyon szélsőséges megjelenések, azt mondom, hogy nem szerencsés, de arányait tekintve nem is jellemző.

A 2023-as Budapest prideon 35.000-en voltak, ha ebből 100 visszatetszést keltő vagy igazán megosztó személyt mondok, akkor már sokat mondtam szerintem.

Nyilván a Fidesz-média ezeket emeli ki, és hírhamisításukban az arányt ellentétetsen tüntetik fel, mintha ez lenne a nagyon is jellemző, a normális embereket meg se említik, mint ahogy a céljukat sem.


Ha az a kérdés, hogy a szervezőknek ha már szervezik, úgy kéne szervezni, hogy teljesen konzervatív módon viselkedjenek, vonuljanak csendben, fehér ingben, nyakkendőben a férfiak, és a nők térdig érő szoknyában és illedelmes blúzban, akkor erre is azt mondom, hogy nem. Szerintem a szólás és a véleménynyilvánítási szabadságba ez teljesen belefér. Ez egyszerre tüntetés és buli.


Az elnyomónak soha nem tetszik, ha az elnyomott fellázad, szót emel, és mindig keresi a kifogást, ócsárolja, bagatellizálja, leszólja, megbélyegzi stb., csak hogy ne kelljen a lényeggel szembesülni és foglalkozni.


Amúgy a Prideon sokkal visszafogottabbak mostanság, és korábban sem a kereszténységgel stb. volt az lmbtq-soknak a bajuk, nem őket támadták valójában, hanem az álkeresztényeket, ill. azokat, akik a kereszténységre hivatkozva őket támadja. Ha ad absurdum a kengurú-vallásúak vagy a sátánisták üldöznék minden szavukban az LMBTQ-sokat, akkor őket is kifiguráznák. Teljesen természetes, hogy akikre haragszanak, azt megjelenítik, ez volt a Fidesz-tüntetésen is Gyurcsányozással, és azt mondom, hogy neki is és a híveinek is tűrnie kell, és tűrték is méltósággal (nem vagyok Gyurcsány-szimpatizáns sem, sőt).

jan. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 A kérdező kommentje:

"De, ha én elmondom a véleményem, az 1 darab ember véleménye lesz (és talán a környezetemben lévő pár emberé) és mivel nem vagyok tömeg, igy nem lesz a tömegek véleménye, mint, ahogy a 9-es által belinkelt videó is 1 darab vélemény."



Ennek semmi értelme amit csinálsz, már már mondhatni trollkodas.

Az utánad válaszoló értette a kérdést.

jan. 27. 11:31
 20/51 anonim ***** válasza:

Ne haragúdj, de, ha amit én csinálok, az trollkodás, akkor az, mi, ha valaki úgy nyilatkozik tömegek véleményéről, hogy egyrészt pontosan azt sem tudjuk, mekkora ez a tömeg, másrészt, meg senkit sem kérdeztek meg?


Melyik a trollkodás?

jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!