Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mihazank szerint a melegek...

A Mihazank szerint a melegek többségét nem érdekli a pride és negatív hatással van a melegek közösségére, csak egy maroknyi hangos kisebbség erőlteti, a többség elutasítja?

Figyelt kérdés
jan. 27. 09:52
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
91%

A mitanyánk egy ócska náci patkanypárt, semmi több.


Minden amit mond ostobaság

jan. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

"Ne haragúdj, de, ha amit én csinálok, az trollkodás, akkor az, mi, ha valaki úgy nyilatkozik tömegek véleményéről, hogy egyrészt pontosan azt sem tudjuk, mekkora ez a tömeg, másrészt, meg senkit sem kérdeztek meg?



Melyik a trollkodás?"


Lehetetlen feltételekre hivatkozva nem akarsz véleményt alkotni vagy húzod ki magad a válaszadás alól. Második oldal sem volt elég ahhoz hogy leessen hogy nyilván a szubjektív véleményedre lettem volna kíváncsi egy ilyen hipotetikus szavazás kapcsán szerinted mi lenne az eredmény. (már nem, mert nyilvánvalóan csak trollkodsz)

jan. 27. 11:48
 23/51 A kérdező kommentje:

"A mitanyánk egy ócska náci patkanypárt, semmi több.



Minden amit mond ostobaság"


Így van, de azért téged is bele vennélek ebbe a halmazba ez alapján.

jan. 27. 11:50
 24/51 anonim ***** válasza:
35%

És kérdező téged ez miért is foglalkoztat?


2 lehetőség van


B*zi vagy


Mihazánk rajongó falusi vagy


Melyik?

jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha egy társadalomban elfér a legkülönbözőbb politikai irányzatú események sokasága, amik közt ráadásúl vannak igencsak megkérdőjelezhetők is, elférnek a kultúrális programok sokasága, elfér az, hogy sporteseményt rendezzünk, akkor igenis elfér egy Pride, ahol lehet keresztmetszet a fent emlitett események közt is.


Millió olyan esemény van minden evbén, ami nem érdekel. Nem megyek oda, nem rontom ott a levegőt. Úgy gondolom, hogy a Pride egy ugyanilyen eseménnyek kellene, hogy legyen, aki akar megjelenik rajta, aki akar, nem.


Én és az én környezetem, akik nem jelentünk tömegeket, de érintettek vagyunk, mi ezt gondoljuk.

jan. 27. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 A kérdező kommentje:

"És kérdező téged ez miért is foglalkoztat?



2 lehetőség van



B*zi vagy



Őhm egyik se?

jan. 27. 11:56
 27/51 anonim ***** válasza:

Utolsó csakhogy a patkányok milliárdokat keresnek azzal hogy ellenséget adnak a kérdezőhöz hasonló egyszerű embereknek.

Azt ő se tudja megmondani hogy miért érdekli a téma.

jan. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 A kérdező kommentje:
Mi a bajod a falusiakkal amúgy? "Báj dö wéj"
jan. 27. 11:58
 29/51 A kérdező kommentje:

"Utolsó csakhogy a patkányok milliárdokat keresnek azzal hogy ellenséget adnak a kérdezőhöz hasonló egyszerű embereknek.


Azt ő se tudja megmondani hogy miért érdekli a téma."


Te mondod rám hogy egyszerű vagyok? 🤣🤦‍♂️

jan. 27. 11:59
 30/51 A kérdező kommentje:

"Szerintem, ha egy társadalomban elfér a legkülönbözőbb politikai irányzatú események sokasága, amik közt ráadásúl vannak igencsak megkérdőjelezhetők is, elférnek a kultúrális programok sokasága, elfér az, hogy sporteseményt rendezzünk, akkor igenis elfér egy Pride, ahol lehet keresztmetszet a fent emlitett események közt is.



Millió olyan esemény van minden evbén, ami nem érdekel. Nem megyek oda, nem rontom ott a levegőt. Úgy gondolom, hogy a Pride egy ugyanilyen eseménnyek kellene, hogy legyen, aki akar megjelenik rajta, aki akar, nem.



Én és az én környezetem, akik nem jelentünk tömegeket, de érintettek vagyunk, mi ezt gondoljuk."


Köszönöm a választ. Egyébként itt nem a "megrendezni-nem megrendezni volt a kérdés lényege. Hanem konkrétan az amit kérdésben is írtam hogy ez csak a melegek egy kis részének tetszik e vagy támogatják vagy a melegek többsége (ha nem is vesz részt rajta) de támogatja.

jan. 27. 12:06
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!