Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mihazank szerint a melegek...

A Mihazank szerint a melegek többségét nem érdekli a pride és negatív hatással van a melegek közösségére, csak egy maroknyi hangos kisebbség erőlteti, a többség elutasítja?

Figyelt kérdés
jan. 27. 09:52
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
45%
Így van.
jan. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
54%

A mitanyánkat mióta érdeklik a melegek?

Amúgy nem igaz, sőt! Heterok is nagyon sokan vannak kint rajta.

jan. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:

"A mitanyánkat mióta érdeklik a melegek?"


Miért ne alkothatna véleményt róla ahogy bármelyik párt megteheti? Mi a bajod ezzel?

jan. 27. 10:31
 4/51 A kérdező kommentje:

"Amúgy nem igaz, sőt! Heterok is nagyon sokan vannak kint rajta."


De itt melegekről van szó, és egyébként sem arról hogy a Pride-on felvonulók hány százaléka támogatja vagy utasítja el hanem osszessegeben a melegek csoportjában.

jan. 27. 10:32
 5/51 anonim ***** válasza:
70%
Csak bennem merül fell a kérdés, hogy egy önmagát, fehér, heteró, keresztény férfi vezetésű párt, mégis, honnan tudja, hogy mit akar egy meleg?
jan. 27. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
74%

Nekem nincs olyan sok meleg ismerősöm, de az a kettő, akit ismerek, ők nagy ívben elkerülik a Pride-ot. Sőt, egyszer nem hallottam még tőlük, hogy ezt a kérdést szóba hozták volna.

Az mondjuk igaz, hogy heterók is mennek ki.

jan. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

"Csak bennem merül fell a kérdés, hogy egy önmagát, fehér, heteró, keresztény férfi vezetésű párt, mégis, honnan tudja, hogy mit akar egy meleg?"


Honnan tudhatja akárki is mi a jó egy feketének vagy cigánynak? Hiszen ő nem fekete vagy cigány... Miért nem kussol el akkor? Honnan tudhatja bárki hogy mit akar egy leszbikus vagy egy terhes nő? Te leszbikus vagy? Nem.. Akkor honnan tudnád?


UI: Hagyjuk már ezeket a közhelyeket, ha nem érdekel a téma akkor ne kommentelj de így veled is csak sűrűbben vagyunk mint sem többen. Van egy állítás ami függetlenül attól hogy ki állította és miből gondolja vagy mi alapján jutott erre a következtetésre vagy igaz vagy nem igaz. Attól hogy a forrást kritizálod és tereléssel próbálod a beszélgetést olyan irányba vinni ahol már nem is kell válaszolni az alap kérdésre még nem lesz igazad.

jan. 27. 10:47
 8/51 anonim ***** válasza:
69%

Figyi, én érintett vagyok ebben a kérdésben, mivel az LMBTQ egyik betüjébe tartozok, de, hogy tőlem egy párt vagy politikus sem kérdezte meg sosem, hogy mit gondolok a Pride-ról, az is biztos.

Közhely, közhely, de úgy nyilatkoznak politikusok és "szakértők" rólam, hogy meg sem kérdeznek.

jan. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:

Egy LMBTQ tag nyilatkozik a prideról



https://www.youtube.com/watch?v=Hhb_3RnpxEI

jan. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
9, én is LMBTQ tag vagyok, de én se nem nyilatkoztam még róla, se nem kérdezett meg senki, ha én elmondom a véleményem, nekem is ugyanigy hinnél?
jan. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!