Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mihazank szerint a melegek...

A Mihazank szerint a melegek többségét nem érdekli a pride és negatív hatással van a melegek közösségére, csak egy maroknyi hangos kisebbség erőlteti, a többség elutasítja?

Figyelt kérdés
jan. 27. 09:52
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%

A mihazánk a tipikusan az analfabéta suttyók pártja.


Te se tudod minek foglalkozol a b*zikkal, mégis kiírtál róla egy kérdést.


Ezért vagy faék egyszerű.

jan. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:

"A mihazánk a tipikusan az analfabéta suttyók pártja.



Te se tudod minek foglalkozol a b*zikkal, mégis kiírtál róla egy kérdést.



Ezért vagy faék egyszerű."


Így van, csak fejezd már be :D

jan. 27. 12:56
 33/51 anonim ***** válasza:
Én meleg vagyok de életemben nem voltam még Pride- on pedig már tudom magamról vagy 15 éve. Egyszerűen nincs kedvem hozzá, megértem aki kimegy persze, nincs rám se negatív se pozitív hatással. Én aki ez alapján ítél meg azzal nem akarok barátkozni. Általában a jobbos emberekkel is tök jól kijövök, pedig tudják, hogy meleg vagyok, csak a nagyon jobbosok nem gondolnák hogy egy meleggel lehet sörözni, dumálni, és úgy viselkedik mint egy férfi :D. Nem érint a Pride, az embert kell nézni nem a Pridot meg a meleget.
jan. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:

"Én meleg vagyok de életemben nem voltam még Pride- on pedig már tudom magamról vagy 15 éve. Egyszerűen nincs kedvem hozzá, megértem aki kimegy persze, nincs rám se negatív se pozitív hatással. Én aki ez alapján ítél meg azzal nem akarok barátkozni. Általában a jobbos emberekkel is tök jól kijövök, pedig tudják, hogy meleg vagyok, csak a nagyon jobbosok nem gondolnák hogy egy meleggel lehet sörözni, dumálni, és úgy viselkedik mint egy férfi :D. Nem érint a Pride, az embert kell nézni nem a Pridot meg a meleget."


Szia! Köszi a választ.

Amúgy szerintem sokaknak az ilyen affektálós melegek nem szimpatikusak ha ilyet lehet mondani. És azok akiknek a leg minimálisabb önreflexiójuk sincsen magyarul soha semmilyen körülmények között nem tudnak nevetni magukat és olyan fokú az érzékenységük hogy minden pillanatban azt keresik min lehet megsértődni miből lehet éppen fájdalmi kreditet legyártani. És az őket ért minden rossz tapasztalat vagy élmény okaként a meleg kártyát veszik elő és arra fognak mindent.

jan. 27. 22:12
 35/51 anonim ***** válasza:

A melegeknél is az a helyzet szerintem, hogy vannak, akik szívesen mennek, már nagyon várják, vannak, akik nem mennek, mert sokat kéne utazni, vagy kényelmesek, netán nem szeretik a tömeget, ezer oka lehet. De szerintem egy 35 ezres rendezvényre azt mondani, hogy alig mennek... Persze tudjuk, Rátkay Philip szerint a fideszesek kétmillióan voltak a Kossuth téren tüntetni annak idején... Szóval a lényeg, hogy 35 ezer az nem egy rossz létszám.


Persze vannak, akik azért nem mennek, mert feleslegesnek tartják, vagy kellemetlennek, és ennek is ezer oka lehet, pl. kellemetlen, ha a fura ruhások társaságában jelennek meg-től kezdve zavarná őket ha agresszív majmok szólogatnának be nekik, vagy kiszúrnák a tévében pont őket, és híre menne a faluban, vagy szerintük egyszerűen nincs értelme, mert úgysem lesz eredménye, vagy jobb nem belekeveredni semmi alapon.


Hány tanár volt, akik keveslik a fizetésüket, morognak a kormány oktatáspolitikája miatt, de mégsem emelték fel a seggüket és mentek tüntetni? - sok. Na ugyanez a helyzet.


És hány ember van, akinek ellenszenves Gyurcsány, és annyiból hány nem ment el a tüntetésre? Ugyanúgy sok.

jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:

"De szerintem egy 35 ezres rendezvényre azt mondani, hogy alig mennek... "


Senki nem mondta hogy alig mennek. A kérdés arra vonatkozott hogy az összes meleg közül hànyan tàmogatjàk. Akik elmennek rá azok természetesen igen, noha kíváncsi lennék hogy a 30 ezerből mennyi aki tényleg meleg.


Arra gondolok hogy mit tudom én van egesz európában van 448 millió ember abból (ha 5% veszünk alapul akkor durván 24,5 millió meleg van. Közülük hány jár melegfelvonulásra vagy hány volt életében legalabb egyszer? Támogatják? Elutasítják? Semleges nekik?

Igazából erre lennék kíváncsi.

jan. 28. 00:15
 37/51 anonim ***** válasza:

Szerintem a távolmaradók jelentős része is támogatja, hogy van ilyen.

Vannak, akik szerint ez nem szerencsés. (nyilván a pár ember miatt amit a hírhamisítók felhúznak.)

És vannak, akiket hidegen hagy.


Egyébként a kérdés tényleg értelmetlen. Most azt várod, hogy mondjuk meg, hogy hány meleg van, ebből hányan voltak a felvonuláson, és hányan miért maradtak távol?


A lábméretük nem érdekel?

jan. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:

"Egyébként a kérdés tényleg értelmetlen. Most azt várod, hogy mondjuk meg, hogy hány meleg van, ebből hányan voltak a felvonuláson, és hányan miért maradtak távol?"


Ja, azt. Ha pedig nem akkor vagy tippelsz a megérzéseid alapján(ahogy azt meg is tetted) vagy siman azt mondod nem tudod. Ebben ennyi van.


"A lábméretük nem érdekel?"


Hát ha van róla infód akkor természetesen.

jan. 28. 00:38
 39/51 anonim ***** válasza:

743569,284563758ö63ö495

453452,3452345823459728

458259,82ö358ö293562


Most már kielégültél?

jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:

"743569,284563758ö63ö495


453452,3452345823459728


458259,82ö358ö293562



Most már kielégültél?"


Mivel valójában nem érdekelt a cipőméretük..így nem beszélhetünk kielégülésről. (Meg amúgy sem a kérdést illetően)


De áruld már el miért, mi táplálja benned ezt az indulatot hogy neked mindenképpen meg kelljen próbálnod megfúrni a kérdést? Vagy hitelteleníteni az én személyemet? Meg azon gúnyilódni hogy biztosan a cipőméretükre is kíváncsi vagyok? Engem ez egyáltalan nem bosszant csak sajnálni tudlak érte. Neked ez miert jó? Neked ez okoz kielégülést?

jan. 28. 13:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!