Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, hogy a cigányok többségben lesznek pár év mulva?

Figyelt kérdés
Azért az látszik az adatokon, hogy pár év mulva a magyarok kisebbségben lesznek, mert a cigányok jobban gyarapodnak, viszont nem értem, hogy ez miért baj? Mármint, ők is ugyanolyan magyarok mint mi és nem hiszem, hogy ez rossz dolog lenne. Ti mit gondoltok erről a jelenségről?

2023. szept. 17. 12:24
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
33%

49-es: Amiatt óvatosak sokan, mert sokkal nagyobb a valószínűsége, hogy egy roma meglop, megver, stb., mint egy nem roma. Én is ismertem rendes cigányokat, de arányaiban kevesebb van.

Sőt, most sokan meg fognak kövezni, amit leírok. Én magyar vagyok. Azt látom, hogy a magyarok közt is arányaiban több a csaló, mint pl. az észak-európaiak között. Amikor lakást vettem, kiadtam, azt tapasztaltam, hogy kevés a korrektül üzletelő magyar. A közélet is nagyon korrupt. Ez a tipikus magyar "oldjuk meg okosba" mentalitás. Az átlag magyar inkább a kisebb csalásokra fogékony, ügyeskedésekre, az erőszakos bűncselekmények, vagy a nagyobb lopások nagy számban nem jellemzőek. Magyarország egy nagy átverde inkább. De nekem már ebből is elegem van. Ennek a kialakult szokásaink az oka, a cigányoknál is ez az ok, csak náluk a csalás sokszor nagyobb tételben megy, gyakoribbak a súlyosabb dolgok is.

2023. szept. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
81%

47 nem ők csökkentik, hanem senki sem ad érte piaci árat.

Meg van ennek az oka.

Pár házzal arébb,az egyik szomszéd másfél éve nem tudta eladni a mostnra két oldalról cigány szomszéddal terhelt házát...

Előbb utóbb ár alatt egy cigó fogja megvenni, igy lesz egy hármas ,majd nagyobb gettó abból a sorból...


49,és 50 ,

És ezekre hány cigányok által elkövetett bűneset jut?

Arányok nem érdeklenek titeket?

Miért csak velük kapcsolatban alakult ez ki?

Itt van vagy kétszázezer Kínai.

Mások kinézetre, vallásra, szokásokra, zártak is, de nem balhéznak, nem ölnek, erőszakolnak senkit sem, nemhogy időseket, [link]

[link] ezek mostaniak...


ezért nem foglalkozik velük a kutya sem ebben a "rasszista" országban...

Nem kell igy visekledni,és akkor az amebek nem fogják ezzel azonosítani őket.

Az egy vicc hogy a többségi társadalomon kéritek számon ,hogy az elterjedt tapasztaltok miatt tartanak tőlük, és igyekeznek elkerülni őket!


51,ez eléggé igy van!

És a legfontosabb, mi a sz@rért azt az erőfeszítést amit a többségi társadalom győzködésbe fektetik, hogy ne higgyük el ,amit látunk tapasztalunk, az nem igaz, ezt miért nem a cigányokra fordítják, es magyarázzak el nekik hogy mit jelent betartani a társadalmi együttélés szabályait ?

Ezt csakúgy itt hagyom mindenkinek

[link]

[link]

[link]

2023. szept. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
87%

Érdekes, Miskolcon mindíg a cigányok akarnak jegy vagy bérlet nélkül utazni a buszon. Ha a sofőr leszállítja őket, akkor átkozzák a sofőrt és köpködik a buszt. Ha egyáltalán le meri szállítani. Tanúja voltam, amikor egy jól öltözött cigánycsávó felszált fülén telefonnal, a sofőr szólt, hogy mutassa a jegyét, meg sem állt, válasza ez volt: "Nem látod, hogy telefonálok? Szopd le a f@szom!" Mi meg csak nézünk, akik kifizetjük a majd 10 ezer forintot a havibérletért.


Két hete jöttem IC-vel Budapestről haza, ott utazott egy szintén jólöltözött cigányházaspár, a férfi kissé be volt rúgva, hangoskodott, amíg a vonaton lévő, de civilben utazó készenléti rendőrség oda nem jött, és le nem állította. Szintén ott utazott egy USA-ból jött hasszid zsidó fiatalember is, aki a tabletjét lerakta tölteni az első ülés előtti konektorhoz. Amíg megmutattam nek, hogy a folyosón hová lehet a szemetet dobni (1 perc volt), a cigányok ellopták a tabletjét. A nő addigra el is tűnt onnan, a férfi tagadott, majd úgy tett, mintha a tablet magától az ülés és a vonat fala közé került volna. A készenlétisek most is odajöttek, de a töltőadapter nem került elő, pedig szerintem a manusz zsebében volt, csak ha azt mondja, hogy nincs nála, akkor nincs joguk megmotozni, csak nagyon óvatosan mernek intézkedni a személyiségi jogok miatt, mert szaladnak panaszt tenni az ombudsmanhoz. Én meg égtem mint a rongy a magyarok nevében a zsidó fiú előtt.

Tőlem gyerekkoromban csak cigány vett el pénzt utcán, és fiatal koromban egy cigány fiatal vezette, ittas, magyar társaság rúgdodott össze szórakozásból, úgy, hogy örülhettem, hogy csak egy fogam bánta és nem az életem.


Én is láttam már tanult cigányt (személyesen ismertem Horváth Aladár képviselőt is), tisztelem a cigány zenészeket, de ezek alapján nem tudom felmenteni a többséget. Érdemes itt szemlélődni:

[link]

Van magyar is, de azért szerepel Kolompár, Korsós és Rézműves és hasonló nevű is jócskán.

2023. szept. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
67%

Előzőhöz:


"Van magyar is"

Szépen mondtam, ránézésre az ott lévők 80 %-a cigány.

2023. szept. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
78%
#53 remekül összefoglalta. Nem kell ahhoz jobboldalinak meg rasszistának lenni, hogy a gyakran tapasztalt minták alapján viszonyulnak a cigányokhoz. Én csak azokat a cigányokat sajnálom, akik rendesek de a tolvaj-fajták visszahúzzák őket, az emberek jelentős része meg egy kalap alá veszi őket a bűnöző trógerekkel.
2023. szept. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
71%

55

"Én csak azokat a cigányokat sajnálom, akik rendesek de a tolvaj-fajták visszahúzzák őket, az emberek jelentős része meg egy kalap alá veszi őket a bűnöző trógerekkel."


Én a többségi társadalmat nem tudom ezért hibáztatni!

És ezek miatt van: [link]

kiközösítik, lemagyarozzák mert van munkahelye!

De nincs baj....

2023. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
22%
A magyarok is ugyanúgy megcsinálják a súlyos bűnözést csak nézni kell a híreket de mondjuk a probléma ott kezdődik hogy ha egy cigány ölte volna meg a rendőrt (gondolok itt arra a személyre aki mellkason szúrta a rendőrt) akkor már ezt is fújnák több évtizedekig,ha meg csalások meg lopásokról beszélünk a Magyar politikusok akik ellopják Magyarországot . Míg a cigány el lop egy tyúkot addig a magyar milliárdokat lop.
2023. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
81%

#57

Nem csinálják meg arányaiban,ezt nem értitek meg...

Ha a böriben 70% ban ők ülnek, úgy hogy a társadalomban 10-15 % az arányuk az nagyon ,nagyon azt jelenti hogy egy cigány sokkal nagyobb eséllyel bűnözik, mint egy magyar..

És egy idős,vidéki embert nem ismerek, aki ezért retteg mert Mészáros Lőrinc megint lopott, de olyat túl sokat, akik a cigányoktól rettegnek, hogy a sz@r kis javaikért agyonverik öket,ahogy sok mással megtették már!

2023. szept. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 Barbell Deadlift ***** válasza:
84%

58


Ne próbálkozz, az ilyenek sosem fogják fel, hogy az arányokkal van probléma.

Nem értik meg, hogy ha van 8,5 millió magyar, és elkövetnek (hasamra ütök) 1000 bűncselekményt, az 1 millió cigány meg szintén ezret, akkor az a valóságban nem ugyan annyit jelent.

2023. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
45%
[link] tájékozódjatok mert sok mindent elhallgat a média
2023. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!