Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, hogy a cigányok többségben lesznek pár év mulva?

Figyelt kérdés
Azért az látszik az adatokon, hogy pár év mulva a magyarok kisebbségben lesznek, mert a cigányok jobban gyarapodnak, viszont nem értem, hogy ez miért baj? Mármint, ők is ugyanolyan magyarok mint mi és nem hiszem, hogy ez rossz dolog lenne. Ti mit gondoltok erről a jelenségről?

2023. szept. 17. 12:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
18%
Egy kérdés aztán átmegy minden a cigány-magyar kérdésre.Egyèbkènt kedves kérdező azért zavarja az embereket mert olyan rasszista ország mint Magyarország nincs egy sem.Vannak cigány barátaim diplomát végeztek mérnöki szakon és tudod hol dolgoznak??? Külföldön.Mièrt? Mert volt olyan munkáltató aki konkrétan megmondta hogy nekik hogy nem alkalmaznak cigányokat. Cigányból és magyarból is van bűnöző .Ezt sosem értettem miért kell minden cigányra általánosítani.Nem védem őket mert én is magyar vagyok.Már az egész ott kezdődik hogy a szülő beleveri a gyerekbe a rasszizmust . Nálunk ahol lakom az óvodában úgyszintén az iskolában külön-külön osztályok csoportok vannak cigányok elkülönítve.Mit szól ehhez egy normálisan elő cigány??? Persze hogy azt hogy rasszista óvoda rasszista iskola, rasszista emberek.
2023. szept. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
82%

41-es: A rasszizmus nem Magyarország-specifikus, a világon sok helyen fellehető. Másrészt nem rasszizmus óvatosnak lenni olyan származású emberekkel, akik közt sokkal nagyobb a bűnözési arány, ez egyszerű önvédelem. Ismertem én is tisztességes roma származásúakat, de a szokásaik ismeretében közeli kapcsolatba én se mernék kerülni velük.

A rasszizmus amúgy azt jelenti, hogy valakit a rasszjegyei (bőrszín, testalkat, stb.) alapján különböztetnek meg hátrányosan. Ha valaki megismeri egy nép mentalitását, kijelentheti, hogy neki ez szimpatikus, vagy sem. Ha nem szimpatikusak a szokásaik, akkor nem akar velük barátkozni, meg hasonlók. Ez nem rasszizmus. Az a baj, hogy a rasszizmus fogalmát is annyira kitágították, hogy már szinte mindenkire ráfogható, aki nem a liberális kánont fújja. Mielőtt valaki azt hinné, hogy szélsőjobbos vagyok, nos, elmondom, hogy mérsékelten balos vagyok, de nem tetszik, amit ma sok szocdem és liberális párt csinál, hogy nem lehet kimondani, hogy bizonyos népek szokásai igenis okoznak problémákat (a muszlim bevándorlók is). A szexuális kisebbségek jogait is kezdik túltolni és üldözni azokat, akik csak más véleményt mernek megfogalmazni. Pedig a melegekkel, transzokkal sincs bajom, de ma már erőltetik ezt a témát.

2023. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
0%
De önmagában hamis feltételezés, hogy magasabb a bűnözési arány közöttük
2023. szept. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
84%

43-as: Ajánlom, hogy költözz egy cigánynegyedbe, putrisorra. Lyukóbánya pl. jó lesz. Érezni fogod a különbséget az első napoktól.

Ha bemész egy börtönbe, ott is sokkal nagyobb arányban vannak romák, mint odakint. Ez azért nem véletlen.

2023. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
26%
A cigányság létszáma Magyarországon max 1millio . Magyarországon élő lakosság száma 9600000 körül van.A legnagyobb bűnözést a magyar kormány követi el.Lopnak csalnak milliárdokat amit másra kellene fordítani. A cigányság csak egy bűnbak a kormány számára és ez nagyon messzire nyúlik vissza.
2023. szept. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
82%

45

Hagyjuk a terelést.

Először is ,kb 22-25 év alatt több mint megduplázták magukat,és ez a folyamat nem állt meg.

Ez nagyon nagy bajokat vetít előre!

Másrészt a 9.6 millióból,kb 1 millió a cigány.

Mégis teli van velük a börtön.,

Lemegy a lakásod ára ha cigány szomszédod lesz, a mentők egyes álltaluk lakott helyekre nem, vagy csak rendőrségi kisérettel mennek ki,az ingatlanos külön előnyként jelzi ha nincs a környéken cigány lakó, a rosszlányokon még pár roma származású k...a is kiemeli ,hogy cigányokat nem fogad.

Nem velük van a baj, hanem mindenki mással gondolom..:D

Naponta egyre több bűnügyi hír jön szembe, amiben azonnal rájuk ismer mindenki...

De nincsen baj, hát persze!

2023. szept. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mert azok a lakástulajok, akik a saját házuk árát csökkentik csak mert cigány a szomszéd debil fasiszta idióták
2023. szept. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
36%

Érdekes cikk, érdemes elolvasni:


[link]

2023. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
26%
Mint mondtam én is magyar vagyok nem védem a cigányokat!De viszont sok a mellébeszélés sokak részéről.Persze elhisszük hogy 1millio cigányból mind bűnöző?? Már leírtam ez a gondolkodásmód be lett verve a Magyar népbe . Igen naponta több bűnügyi hírekkel találkozom én is.Az is cigány volt aki felrobbantotta a rendőrt a saját lakásába?Vagy az is aki szíven szúrta a másik rendőrt,? Lehet ezen lovagolni gyerekek de elfogultnak nem szabad lenni nekem több cigány barátom van aki tanult diplomázott.Sajnos nagyon kevesen tudtak csak érvényesülni.Miért???Pont az ilyen elfogult emberek miatt. Nekem is voltak problémáim cigányokkal és magyarokkal is.Pl az egyik fajtársam ellopta az 500ezer ft-os telómat . Az én szememben mindenki ember ha cigány ha magyar ha svéd ha bármilyen származású.
2023. szept. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
21%
49 teljesen igazad van, amúgy az esztergomi robbanntó is egy oroszpárti antiszemita szélsőjobboldali volt
2023. szept. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!