Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavarja az embereket,...

Miért zavarja az embereket, hogy a cigányok többségben lesznek pár év mulva?

Figyelt kérdés
Azért az látszik az adatokon, hogy pár év mulva a magyarok kisebbségben lesznek, mert a cigányok jobban gyarapodnak, viszont nem értem, hogy ez miért baj? Mármint, ők is ugyanolyan magyarok mint mi és nem hiszem, hogy ez rossz dolog lenne. Ti mit gondoltok erről a jelenségről?

2023. szept. 17. 12:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 Kroms ***** válasza:
69%

#30

Igazából Mo. az egyik legtoleránsabb ország a világon. Amúgy akinek nem tetszik itt, lehet menni haza Indiába, ahol garantáltan nem éri majd őt semmilyen hátrányos megkülönböztetés, legfeljebb csak annyi, hogy a cigányok pont a kasztrendszer legalján vannak...

2023. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
20%

#31: "Igazából Mo. az egyik legtoleránsabb ország a világon."


Na, ezen jót mulattam.


"a cigányok pont a kasztrendszer legalján vannak."


És melyik az a kaszt, amiben vannak, szerinted?

2023. szept. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
0%
Mert elveszik a magyarok elől a munkát.
2023. szept. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
27%
31-es mondjuk azt nem igazán értem hogy hogyan lehetnek a kasztrendszer legalján, ha onnan észak indiából jöttek...
2023. szept. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 Kroms ***** válasza:
82%

#32

"Na, ezen jót mulattam." - Örülök, hogy neked vicces az igazság.

"És melyik az a kaszt, amiben vannak, szerinted?" - A legalsó, és nem "szerintem".

#34

Nem kell értened, elég, ha tudsz róla.

2023. szept. 21. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
66%

#35: Ha az az igazság, hogy a magyar az egyik legtoleránsabb nép, fejtsd már ki, hogy miből látható ez? Gondolom, nem az ilyenekből, hogy:

"Amúgy akinek nem tetszik itt, lehet menni haza Indiába"


Amit az indiai kasztrendszerről írsz, hülyeség, jobb ha nem erőlteted. Aki nem hindu, vagy külföldi, az eleve csak kaszton kívüli lehet. Ha az "érinthetetlenek" közzé sorolnád a cigányságot, azt az indiai kormány már betiltotta.

2023. szept. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 Kroms ***** válasza:
59%

#36

"Ha az az igazság, hogy a magyar az egyik legtoleránsabb nép, fejtsd már ki, hogy miből látható ez?" - Talán abból a tényből, hogy 600 éve élősködnek rajtunk kormosék (kaftánosékról nem is beszélve) és még mindig tűrjük őket?

"Amit az indiai kasztrendszerről írsz, hülyeség, jobb ha nem erőlteted." - Jobb lett volna előbb tájékozódnod... [link]

2023. szept. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
84%
Mert ha megfigyeled az attitűdjüket, el lehet képzelni mi lessz itt, ha többségben lesznek, pokol.
2023. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
41%
Ja kurvára, legalább minden utca szép tiszta lesz- és rend is lesz-ugyanis, ahol én lakom ott a romák nem bűnöznek, hanem polgárőrként dolgoznak és a roma nők fujják alevelet az utakról
2023. szept. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 Kroms ***** válasza:
67%

#39

Erre mondják, hogy a kivétel erősíti a szabályt.

2023. szept. 24. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!