Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, az orbánozás...

Liberálisok, az orbánozás szerintetek elég lesz 2026-ra?

Figyelt kérdés
Vagy ennél több kell, hogy választást nyerjetek / benn maradjatok a parlamentben?

2023. aug. 15. 02:32
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
76%
40: ezt inkább már nem is minősítem, megteszed te magad.
2023. aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%

"40: ezt inkább már nem is minősítem, megteszed te magad."


Na ez meg a másik. Ellenségeskedéssel, lenézésekkel akartok szavazókat nyerni? Szerintem kedvességgel kellene, de ti tudjátok. Ezzel is a fidesznek kedveztek, de Legalább sosem nyer a baloldal........

2023. aug. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

42: Én nem tehetek róla, hogy fáj az igazság. Te sem vagy túl kedves, ahogy a Fidesz megmondóemberei sem.

Idézz már valami kedveset Bayer Zsolttól vagy Bencsik Andrástól, vagy akár magától Orbántól, kérlek. :DDDDD

2023. aug. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de a szigeten egy random külföldi nő véleményének mi köze van bármelyik magyar politikai erőhöz? Ezt magyarázd el kêrlek. Hülye libsi vagyok, és nem értem. Az ellenzéki szavazók csak egy olyan Magyarországon szeretnének élni, ahol nincs agymosás, gyűlölködés, korrupció és nyomor. Ahol értelmes dolgokra költik az adófizetők pénzét, ahelyett, hogy például templomokat építenének űgy, hogy más országokhoz viszonyítva alig vannak az országban keresztények. Ahol az oktatás olyan szinten van, hogy a többség felismerje, ha egy őrült Nicolae bácsi mintájára vezeti az országot.
2023. aug. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!