Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért utálják a...

A liberálisok miért utálják a Fideszt? Nem látják, hogy épül-szépül a Haza és hogy dübörög a gazdaság?

Figyelt kérdés

2023. aug. 12. 00:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Dübörög a fejedben a propaganda, az! :))
2023. aug. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez ugye poén akart lenni?
2023. aug. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
A fideszt a hazaszerető magyar emberek utálják. Ugyanis miattuk lettünk Európa egyik legszegényebb országa. De hamarosan Bulgária is lehagy minket. Orsósék minden egyes nap ezen munkálkodnak, amikor épp nem yachton döngetik a kūrvákat vagy homoszexuális gangbangen vesznek részt.
2023. aug. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%
Én liberális vagyok, sok dolog van amivel egyáltalán nem értek egyet a Fidesszel. De már szerintem egy kicsit unalmas ez a Bulgária szlogen is...
2023. aug. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

" De már szerintem egy kicsit unalmas ez a Bulgária szlogen is..."

És ha unalmassá válik akkor elveszti az igazságtartalmát?

Soros - Brüsszel - óvodai nemátalakító lobbi - háborús infláció... nem unalmas? És azok még csak nem is igazak.

2023. aug. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
7) Dehogynem az is unalmas. Akartam is írni, csak nem mentem bele annyira, hogy pl az LMBTQ elleesn orpagandából, meg a Brüsszeles propagandából is elegem van. De viszont mivel nemzetközi közgazdász vagyok, azt is tudom, hogy a a Bulgáriás szöveg sem igaz, legalábbis abban a formában, ahogy hallani szoktuk. Mind a kettő két véglet.
2023. aug. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

"De viszont mivel nemzetközi közgazdász vagyok, azt is tudom, hogy a a Bulgáriás szöveg sem igaz, legalábbis abban a formában, ahogy hallani szoktuk."

Akkor mi az igazság?

2023. aug. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Hát szerintem a vasútbezárások teljesen elhibázott döntés. Egyrészről a vasutak kellenek a dübörgő gazdasághoz is, másrészt környzetbarátabbak, mint a közúti szeméylszállítás. Gazdaságtéren még a 3-4. Orbán-kormánynak voltak jó döntései, de jelenleginek egyre kevesebb.
2023. aug. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
9) A helyzet az, hogy már más kérdések alatt többször elmagyaráztam, hogy az egy főre jutó fogyasztás miért nem azonos az életszínvonallal. Most had ne írja le mégegyszer. Röviden összefoglalva ha GDP arányosan és a megélhetési költségek tekinteében nézzük az átlagfogyasztást, akkor még 4-5 Eu-s ország Magyarország mögött van (nemcsak Bukgária)de viszont tény, hogy ez sem nagy telejsítmény, 2020 előtt olyanok voltak a gazdasági körülmények, hogy simán lehetne Magyarország Csehországgal egy szinten.
2023. aug. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 L.. István ***** válasza:
100%
Dübörög a gazdaság, persze, lefelé a szakadékba. Valahogy úgy mondta Hofi, hogy a nyugat a szakadék szélén tántorog. Mellénk fog esni.
2023. aug. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!