Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok, az orbánozás...

Liberálisok, az orbánozás szerintetek elég lesz 2026-ra?

Figyelt kérdés
Vagy ennél több kell, hogy választást nyerjetek / benn maradjatok a parlamentben?

2023. aug. 15. 02:32
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
33%

#23-ként írtam, hogy nem ezt kell eltanulni. Tény, a #29-es válaszból nem derült ki, hogy #23 is én vagyok.

Természetesen elítélem, az pedig külön "szórakoztatott", amikor Niedermüller valóban fölösleges fröcsögése után ő szólalt fel a gyülőletbeszéd ellen.

2023. aug. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
36%
Orbánozàs mellett, mèg ereszeznek is. Program, elkèpzelèsek nincsenek,így marad az ereszezès, Orbánozàs.
2023. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
76%

32: mi is volt a Fidesz programja 2022-ben?

Az ellenzéki pártoknak részletesen kidolgozott programjuk van. Csak persze ahhoz legalább a honlapjukra rá kellene menni, azokat meg a KESMA-média nem linkeli.

Egyébként mit szóltok az 1990 óta legtartósabb recesszióhoz, amit a vezéretek összehozott? Ez is benne volt a mély és tartalmas Fidesz-programban?

2023. aug. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
17%

"Az ellenzéki pártoknak részletesen kidolgozott programjuk van."


Úgyis hazugság az egész programjuk.

2023. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
76%

34: ez aztán nagyszerű érvelés, gratulálok! :D

Aztán még ti vagytok megsértődve.

2023. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
63%

"34: ez aztán nagyszerű érvelés, gratulálok! :D"



Oké akkor mutatok egy meggyőző érvet:


https://www.youtube.com/shorts/QBQHbNmg4tA


Így a baloldal SOHA az életben nem fog nyerni Magyarországon. SOHA!

2023. aug. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
61%

18:30: erre belinkeled a Megafonos liba propagandavideóját, aki egy olyan kreténen van felháborodva, akit már sehol sem jegyeznek, és akitől mellesleg mindenki elhatárolódott.

[link]

Örülök, hogy szerinted Magyarországon Kőszeg Ferenc egy személyben minden liberális. De a jelek szerint nem vagy a legélesebb kés a fiókban. :D

2023. aug. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
31%
18:30: ja, hogy Szily is beszállt az ügybe... Hát akkor már tényleg. Ők ketten a komplett baloldal Magyarországon. Elolvastam az origo cikkét is. Gratulálok. Minden harmadik szó a Soros. Erre a primitív propagandára még Rákosiék is büszkék lennének.
2023. aug. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
70%

#36

Annyira el vagy tévedve, hogy rémisztő. Kezdjük ott, hogy ez a fäszkalap egy jobboldali párt alapítója, aki 25 éve visszavonult. Semmi jelentősége annak, amit mond. Aztán ott van az a mellékes körülmény, hogy nálunk 13 éve a baloldal kormányoz. Ezért adósítják el az országot Kínának. Ezért riogatnak mindenféle kitalált veszéllyel.

2023. aug. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
45%

Oké, akkor a következőt most Soros nélkül:


https://www.youtube.com/shorts/n7_R2C-zOQg


Na hagyjatok már bennünket az ilyen hülyeségekkel.

Én elhiszem, hogy ti csak egy jobb élhetőbb Magyarországot akartok, de ilyen áron neméri meg.


NEM! NEM fogunk erre szavazni, SOHA!

Inkább lopja el Orbán az egész országot, vagy tegye csődbe, vagy fizetek tízezret egy kiló kenyérért mint ez........


A balos keresztény ellenességet meg már meg sem említem.

2023. aug. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!