Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a baja a fideszeseknek...

Mi a baja a fideszeseknek azzal,ha valaki ateista?

Figyelt kérdés
2023. aug. 3. 13:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
2%
Az hogy pogány, hitetlen kutyák vagyunk...
2023. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
24%
semmi
2023. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
19%
Nem azzal van baja, hogy ateista, hanem azzal ha megtagadja a keresztény kultúrát és erkölcsöt. Én pl. ateista vagyok olyan értelemben, hogy nem hiszek Istenben meg semmi természetfelettiben, mégis támogatom a katolikus egyházat, betiltanám az abortuszt stb. mert úgy gondolom, hogy ezen értékrend az alapja a civilizációnknak, amit ha elvetünk, akkor káosz jön.
2023. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
36%
Én támogatom az abortuszt és a népesség korlátot. Gazdaságilag nem a legjobb rövid távon, de föld és élhető világ szempontjából, hatalmas előny lenne, ha népesség 10% alá csökkenne elkövetkező évszázadban.
2023. aug. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Én nem vagyok fidder, nincs vele bajom, épp csak ilyen nem létezik. Ateista ember eddig még nem született.
2023. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
80%
#4 a "népesség korlátot" hogy kell elképzelni egy olyan kontinensen, ahol az összes ország termékenységi arányszáma alacsonyabb a fenntartási szintnél? :)
2023. aug. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
2%

"Mi a baja a fideszeseknek azzal,ha valaki ateista?"

Semmi

Honnan veszed hogy bármi baja lenne vele a fideszeseknek?

Talán mennek hozzád téríteni minden héten? Netán büntetnek mert ateista vagy? Beleszólnak az életedbe és mocskolnak, leszólják amit hiszel?

Nem.

A valóság az, hogy qrvára senkit nem érdekel, hogy ki ateista és ki nem. Éppen úgy magánügynek tekintjük az ember vallását, hitt, mint azt, hogy szexuálisan kihez vonzódik.

Téma csak akkor lesz belőle ha valaki - pl. az ateisták - nekiállnak támadni a mi hitünket, vallásunkat, erkölcseinket, értékeinket.

Ha ti nem köttök belénk akkor minket nem érdekel miben hisztek vagy miben nem. Régi jól ismert mondás, hogy zuhanó repülőgépen nincs ateista. Majd amikor megértek rá vagy a helyzet lesz olyan akkor rájöttök mekkora tévedésben éltetek addig. Vagy nem. Ez is a ti dolgotok, semmi közünk hozzá ha nem akartok beleszólni a mi hitünkbe, vallásunkba, életünkbe.

2023. aug. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
12%

Nekem jobberként semmi. Vannak ateista filozófusok nem kevesen, akiket tisztelek.

Azok viszont, akiknek az "ateizmusuk" abban merül ki, hogy pocskondiázzák a kereszténységet ott, ahol érik, semmi közük a valódi ateizmushoz. A vicc az, hogy ugyanúgy térítenek, mint a vallásosak, mint ahogy nemrég a népszámlálás körül. Ritka ostoba társaság, a hazai elnökük egyébként nagy LMBTQ aktivista (Waldmann Tamás), sokat elmond talán ez is.

2023. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
85%

"mégis támogatom a katolikus egyházat, betiltanám az abortuszt stb. mert úgy gondolom, hogy ezen értékrend az alapja a civilizációnknak, amit ha elvetünk, akkor káosz jön."


Ha te így gondolod, akkor szimplán retardált vagy.


A kereszténység előtt sem volt káosz a világon.


A távol-keleten sincs ma a jelenben káosz, se Japánban, se Kínában, se Indiában, se a szigetvilágban.

2023. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
61%

"Régi jól ismert mondás, hogy zuhanó repülőgépen nincs ateista. "

Igen, és ezen állítás nagyjából akkor dőlt meg, mikor bevezették a fekete dobozok használatát a repülőgépeken.


"Téma csak akkor lesz belőle ha valaki - pl. az ateisták - nekiállnak támadni a mi hitünket, vallásunkat, erkölcseinket, értékeinket."

Gondolom, nem követed a vallás vagy a valláskritika rovatokat a Kultúra és közösségen belül. Ott heti néhány alkalommal kerül kiírásra olyan kérdés, amely az ateistákat próbálja mocskolni, rossz színben feltüntetni, rágalmakkal illetni.

(Mondjuk azt nem tudom, hogy ezen kérdések kiírói mekkora százalékban fideszesek. De a mocskolás megvan, vallásos részről, ateisták ellen.)

2023. aug. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!