Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 444 kommentszekcióban miért...

A 444 kommentszekcióban miért gyűlt össze ennyi ateista?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy a vallással kapcsolatos híreket olyan szinten alázzák, hogy az egészen elképesztő.

2023. febr. 5. 18:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Így alakult.
2023. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Mert a "vallás" azt jelenti Magyarországon, hogy a templomban mondjuk a szegény öreg néninek, hogy hogyha nem a Fideszre szavaz, elkárhozik, bújtassuk, söpörjük szőnyeg alá a pedofil papokat, valljunk náci eszméket és gyűlöljük a betegeket, a szegényeket, és Ferenc Pápát...
2023. febr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Mert milyen cikkeket aláztak már megint ezek a gonosz ateisták?


Linkelnél párat? Lehet csak megint össze hordtak egy rakás h***eséget a cikkben.


Egyébként nem mindenki ateista aki nem ért egyet a kereszténységgel és azzal amit az országban csinálnak.

2023. febr. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Akkor nem keresztény ország vagyunk mégse?
2023. febr. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
5%

Azért, mert a 444 egy baloldali oldal. A baloldal a régi szocializmus, kommunizmus szalonképesebb, mai kornak megfelelő elnevezése, de idelógiai különbség az nincs. Az elveik kb ugyanazok. A szocializmusban és a kommunizmusban vallásüldözés volt szokásban, ennek magad is utána olvashatsz.

Ebben a kommentszekcióban ennek az eszmének a követői gyűlnek össze.

Természetesen arra is van magyarázat, hogy miért a keresztenységet üldözték😃.

Nézz utána a kommunista politikusok, népbiztosok, egyéb vezetők eredeti nevének, életrajzának😂

2023. febr. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
86%
#5 vagy esetleg csak az ellenszenves, hogy a sok álkeresztény majom próbálja az ateistákra ráerőltetni a hülyeségeiket (pl abortusz kérdés, melegházasság tiltás, vagy a pedofil papok tagadása). Ez nem túl szimpatikus és nem csoda, ha provokálja ezzel az ateistákat.
2023. febr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
5%

6-os, nem!

Ezek a baloldali kommentelők, a régi komcsik mai letéteményesei és nagyobb részt egy jól körülhatárolható felekezethez tartoznak. Persze, higy ócsárolnak mindent, ami keresztény. Le lehet pontozni nyugodtan, lehet tagadni, de ez akkor is így van.

A jó komcsi ateista, mindig is az volt, az ideológia meg a fentebb említett-bár nem névszerint- "úriemberektől" származik.

Há mé nem meritek ezt nyíltan kimondani😂?

5#

2023. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

#7 én pl keresztény (katolikus és református) családból származom, egyházi iskolába jártam 10 évig, és olyan szinten gyűlöltem meg az egész vallást, hogy arra szavak nincsenek. Nem mindenki “komcsi” aki nem imád vezényszóra egy kitalált entitást, és akit csak zavar, amikor ezt az elmebajt rá akarják erőltetni.

(#6 voltam)

2023. febr. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
6%

6-os, 8-as, jól van, te a hasznos hülye kategória vagy, a sereg! Az is kell ám😂.

Akkor is onnan jön és az az ideológia, amit én mondtam.

5# 7#

2023. febr. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
#9 aha mert csak ideológia lehet, nem személyes tapasztalat. Az nem férne meg a saját ideológiáddal, mi?
2023. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!