Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 444 kommentszekcióban miért...

A 444 kommentszekcióban miért gyűlt össze ennyi ateista?

Figyelt kérdés
Azt látom, hogy a vallással kapcsolatos híreket olyan szinten alázzák, hogy az egészen elképesztő.

2023. febr. 5. 18:12
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

10-es, nekem nincsen ideológiám, utálom mindkét oldalt. Illetve az az ideológiám, hogy legyen a gyerek a nevén nevezve😂, ha érted mire gondolok!

9#

2023. febr. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
#11 nyilván nem látod, ha nem fogod fel, hogy pláne a mostani generációk már inkább saját meggyőződésből és kiábrándultságból ateisták, és nem egy olyan ideológia miatt, ami akkor virágzott, amikor ők még nem is éltek. Csak gondolkodni kéne és mindjárt le is esne.
2023. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

#9

"te a hasznos hülye kategória vagy"

Jah, mind azok, ellenben te, aki mesékben hisz, az biztos nagyon okos. :DDDD

2023. febr. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

13-as, honnan tudod, hogy én miben hiszek? A saját gondolataid rabja vagy. Megmondtam? Pusztán az világítottam meg, hogy 444 közönsége miért ateista.

Mégegyszer mondom, nekem az a lényeg, hogy legyen kimondva, amit ki kell mondani valakinek😂

9#

2023. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

14

A probléma, hogy te nem tudod mit kéne kimondani. Csak gondolsz valamit. De a valóságtól nagyon távol van. Azt is max hiszed, hogy tudod mit kell kimondani.

2023. febr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

#14

"honnan tudod, hogy én miben hiszek?"

Jelenleg a legracionálisabb "hit" a nem hit, vagyis ateizmus. Te erről nyilatkoztál meglehetősen negatívan, vagyis valószínűleg nem az vagy.

Innentől kezdve kb. bármiben hiszel, hinduizmus, iszlám, kereszténység, egy mese az összes.


"Pusztán az világítottam meg, hogy 444 közönsége miért ateista."

Nem, leírtál egy rettentő ostoba elképzelésedet, aminek a valósághoz nincs köze.

Ha a legszélesebb körben értelmezzük az ex-mszmp-s pártokat, akkor is max ez a 4 esik ebbe a kategóriába: mszp, dk, fidesz és mihazánk.

Ezzel szemben a 444 elég kritikusan fogalmaz ezekkel a pártokkal, így nem ezen szavazók fogják őket olvasni, így simán kiderült, hogy hazudsz.


"Mégegyszer mondom, nekem az a lényeg, hogy legyen kimondva, amit ki kell mondani valakinek"

Nem, neked az a lényeg, hogy hazudj valamit, mert akkor az igazsággal nem kell foglalkoznod, szembenézned.

Amíg elkönyvelhetsz valamit, valakit úgy, hogy hülye vagy hülyeség, addig nem derül ki számodra, hogy te milyen szellemi szinten vagy.

2023. febr. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
#17 az olvasók nagy része is? Azt hittem hogy ateista komcsik
2023. febr. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező, az ateizmus igazából nem vallás, de hivatalosan annak definiálják. A kérdésedben úgy írtál, mintha egy adott vallás tagajai lennének sokan a 444 komemntszekciójában, de az ateizmus nem vallás.
2023. febr. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
82%
2023-at írunk, kb ennyi a titok nyitja.
2023. febr. 6. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
19%

Mert a 444 egy balliberális hírportál oldal akinek az olvasói egy álomvilágban élő libernyákok. Ott az átlág IQ nem magas. Gondolkodásuk addig terjed hogy, aki nem baloldali az egy suttyó szélsőjobbos.


A kommentszekcióban találsz pár kretén libsit!

2023. febr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!