Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi idő, mire a fideszesek...

Mennyi idő, mire a fideszesek elkezdik ezt a szót is beépíteni a kommunikációjukba?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy évente néhány új szóval, kifejezéssel ismertetik meg a híveket, akik ezt egy idő után beépítik a kommunikációjukba.

baloldali, liberális > balos, libsi (butábbaknak lipsi)

kombinációja a ballibsi (ha tudnák mi az a libsi ők is akarnák :D )

vörösbáró, migráns, bürokrata

kommunista (komcsi), propaganda - (ez a kettő maga a fidesz)

függetlenobjektív, rossz értelemben (mondják ők azokra a médiákra, amik mindkét oldalról írnak, míg a sajátjuk orbánról 0 kínos témát hozott fel eddig)


Ezek a csekély értelmi képességű emberek környezetükben mindig alul voltak, de fideszesként "győztesek". Nyilván szemtől szemben nem nagyon adnak a véleményükre ott nem látszanak így sem győztesnek, ezért online szemetelik teli a baromságaikkal a felületeket a fidesz meg ad nekik időnként néhány új ifejezést, amivel értelmesebbnek tűnnek legalábbis szerintük.


Mostanában jött nekik az új szó, a "progresszív" egyenesen a fő-főispántól. Vajon mennyi idő lesz, mire megjelenik náluk, ugye először az értelmesebbnél (na nem agytrösztök), aztán a lentebb lévők látják milyen szavakkal együtt használják és bedobják majd ők is. Na mikorra várható szerintetek? Vagy volt már hogy néhány okos élesben is használta?



2023. júl. 1. 23:30
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:

17:47


Pontosan! :DD

2023. júl. 2. 17:50
 52/61 anonim ***** válasza:
20%

A woke a progresszívek agyalágyult ideolgóiája. Gyerekek hormonkezelése, férfigyűlölet, fajelmélet.


Ilyenkor a ballib-blib lefagy, mint kutyaszar a járdára. A zuhany alatt még olyan jól hangzottak az érvek.

2023. júl. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
27%

kérdező, most égetted magad ronggyá :DD

elismerted, hogy igazam van :DD

de persze az a baloldalon nem megy :DD

falfehér fejjel elrohantál, odafagytál mint kutyaszar a járdára :DD

2023. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
72%

..éés igen!


Ez a másfes egy beta verziós Fideszjobbágyszöveg-generátor?


“Gyerekek hormonkezelése, férfigyűlölet, fajelmélet.”


Egy hús-vér fideszgyalog nem lehet ennyire jó!😆

2023. júl. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
0%

Faxom bele már, hogy mindíg ez a vége.

Miért nem lehet a másikat elviselni?!

Miért mindíg ez a vagdalkozás minden topknak a vége??

Hogy a keserves ménkűbe tudjon az ember normálisan vitatkozni?

Így semmire nem jutottunk csak, hogy megint 2 tábor egymást baxtatja.

Amivel nem is lenne problémám ha egyébként valami jelentéssel bíró információ minimum csepegni a sorok között.

Mikor ébrednek már fel a faxom altatásból az emberek?

Woke egy ideológia és semmi köze a kinderekhez -.-

Igazából én is most néztem utána a Google segítségével.

2023. júl. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 A kérdező kommentje:
55 nyugi, ez a néhány fideszista nem azért van itt, hogy vitázzon, hanem hogy az értelmes vitát és beszélgetésbe belefosson egy nagyot. ma már fideszes csak korrupt vagy buta lehet. itt ami már lefolyt viz a dunán a fidesz alatt, már nem lehet épeszű ember, aki még mindig hisz nekik.
2023. júl. 2. 20:20
 57/61 anonim ***** válasza:
15%

az értelmes vitát lezárta a kérdező azzal, hogy felborította a sakktáblát


balossal vitázni mint galambbal sakkozni

aztán meg egyetértett a kutyaszaros elvtársával :)


a balosok képtelenek vitát veszteni, aztán meg nagyokat néznek minden választáskor :DD

2023. júl. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
80%

De én írtam, hogy korábban becoptam a Fidesz szarját.

Okos sem vagyok sima szakképzős majdnem bukott diák stb.

De mégis ki tudtam ábrándulni hamar a Fideszből.

Arra lennék kíváncsi, hogy merre lenne érdemes szimatolni.

Eddig amik nekem tetszettek az MZP illetve a mihazánk.

Néztem egy-két MSZP felszólalást is de azok nekem eröltetettek..

A mihazánk meg kicsit túl radikális de igazából szerintem lentebb adnak belőle ha kicsit tovább erősödik.

A Fidesz az nálam ki van zárva én nem vagyok hajlandó egy ilyen bandára szavazni.

Nagyon mocskos ahogy lekaraktergyilkolnak minden lehetséges ellenfelet.

Azt sem hiszem el, hogy a Gyurcsánynak ekkora hatalma lenne, mint ahogy beállítják.

Legalábbis akárhogyan kutakodok nem találok semmit ami erre utalna a Fidesz szavaink kívül...

2023. júl. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
80%

58:


Pont amiatt amit írsz, hogy ti. az állampárt intézményesített karaktergyilkolása miatt normális érzelemvilágú ember nem merészkedik a politika világába, a poltikai paletta torz, mert a legtöbb tehetség messzire elkerüli a politikai szerepvállalást. Így maradnak a tehetségtelenebb megélhetési politikusok, meg az exhibicionisták, akik előbb beszélnek, hogy gyönyörködjenek a hangjukban es utána gondolkodnak (jó esetben). Tisztelet a kis számú kivételnek.


Valódi választék, egyre inkább azt hiszem, hogy majd akkor lesz, ha Orbán rezsimje megbukik. Ahogy Ceausescu alatt sem volt komoly ellenzéki választék, utána viszont hirtelen lett.


Vagyis jelenleg nem az a kérdés hogy kire kell leváltani a fideszt, hiszen erre a válasz egyszerű: bárkire.


Aztán ha fel lesz szabadítva a milliókat fidesz-hipnózisban tartó média a megszállás alól és rendbe lesz téve a választás Fideszre szabott rendszere; utána lehet majd valós és tehetséges alternatívákat keresni.

2023. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
84%

Köszönöm 59es!

És szerinted van rá esély, hogy valamelyik, bármelyik jelenlegi párt ezt így rendbe is tegye?

Nekem komolyan nem számít már, hogy jobb vagy baloldali.

Lesz@rom csak ezt a rakat foskupacot takarítsák el ami most van...

2023. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!