Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi idő, mire a fideszesek...

Mennyi idő, mire a fideszesek elkezdik ezt a szót is beépíteni a kommunikációjukba?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy évente néhány új szóval, kifejezéssel ismertetik meg a híveket, akik ezt egy idő után beépítik a kommunikációjukba.

baloldali, liberális > balos, libsi (butábbaknak lipsi)

kombinációja a ballibsi (ha tudnák mi az a libsi ők is akarnák :D )

vörösbáró, migráns, bürokrata

kommunista (komcsi), propaganda - (ez a kettő maga a fidesz)

függetlenobjektív, rossz értelemben (mondják ők azokra a médiákra, amik mindkét oldalról írnak, míg a sajátjuk orbánról 0 kínos témát hozott fel eddig)


Ezek a csekély értelmi képességű emberek környezetükben mindig alul voltak, de fideszesként "győztesek". Nyilván szemtől szemben nem nagyon adnak a véleményükre ott nem látszanak így sem győztesnek, ezért online szemetelik teli a baromságaikkal a felületeket a fidesz meg ad nekik időnként néhány új ifejezést, amivel értelmesebbnek tűnnek legalábbis szerintük.


Mostanában jött nekik az új szó, a "progresszív" egyenesen a fő-főispántól. Vajon mennyi idő lesz, mire megjelenik náluk, ugye először az értelmesebbnél (na nem agytrösztök), aztán a lentebb lévők látják milyen szavakkal együtt használják és bedobják majd ők is. Na mikorra várható szerintetek? Vagy volt már hogy néhány okos élesben is használta?



2023. júl. 1. 23:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
26%

Olyan jó, hogy ti okosak vagyok. Csak azt nem értem, hogy nem tudjátok átvágnia szegény, buta parasztokat mint mi, hogy rátok szavazzanak?


A függetlenobejktív médiát én is használom, de pl. most a külföldi "mikro adományok" fényében nem érzed indokoltnak? Mert számtalan cikket olvastam, hogy a Fidesz hogy csal, mennyivel több pénzből kampányol, de valahogy a HVG, 444, Telex, G7, ... nem vette észre, hogy az ellenzék is 3-4-szer annyiból mint amennyiből lehetne hivatalosan. Arról hogy honnan kapták vagy épp mi történt vele már ne is beszéljünk.


A progresszív szót meg nem Orbán találta ki és szerintem a konzervatívak számára ez régen is szitokszó volt, mert a változást a változás kedvéért nem feltétlen csipázzák.


Illetve egy másik dolog, az hogy Fideszes oldalon van egy narratíva arról, hogy milyen a világ azzal mi a baj? Legyen az ellenzéki oldalon is és olyan ami közelebb áll a valósághoz, amit jobban elhisznek majd az emberek és akkor rátok fognak szavazni. De amíg egyszerre emeli Klárika a béreket és csökkenti az inflációt, meg magasan képzett agysebész bevándorlók jönnek szerintetek addig miért csodálkoztok, hogy ezt a narratívát a buta Fideszesek se veszik be?

2023. júl. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 D-Mano ***** válasza:
59%

Az nagy igazság, amit lehetetlen, hogy belásson a nép többsége, hogy a Fideszesek kritikái a progresszív/liberális oldallal szemben (ez az az oldal, amit Fidesz-nyelven baloldalnak, balliberálisnak, liberálisnak, libsinek, komcsinak, bolsinak, haladárnak és hasonlóknak szokás nevezni) 90%-ban helytállóak.

ÉS EGYSZERSMIND:

A progresszív/liberális oldal Fidesszel, Fideszesekkel szembeni kritikái IS 90%-ban helytállóak.


Amúgy a baloldaliakat sem kell félteni, ők is találnak újabb és újabb olyan Fideszt gúnyoló kifejezéseket, amikre jókat m. szturbálhatnak. Pl. FideSS, Fityesz, Narancskomcsi, rubel-jobboldal stb.

2023. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
71%
Ezek mind nagyon régi szavak, csak rólad állít ki szegénységi bizonyítványt, hogy nem újdonságok számodra, és a fideszsektől tanultad meg őket.
2023. júl. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem kár ezt ennyire hosszú lère ereszteni.

Aki fideszes, az Magyarellenes hazaáruló, maffia párti jobbágy és kész.

2023. júl. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 D-Mano ***** válasza:
64%

4-es)


A Fideszesek többsége nem magyarellenes, hanem kifejezetten hazaszerető. Éppezért alapozza a propagandáját a Fidesz a hazaszeretetre, a nemzettudatra és a nemzetvédelemre.

Az más kérdés, hogy a Fidesz párt/kormány maga valójában nem nemzeti, hanem ál-nemzeti párt, a gyakorlati politikája (azaz az általuk keltett látszatok, propaganda és kommunikáció mögötti valódi tetteik, intézkedéseik) pedig erősen globalista és nemzetellenes.

És az is más kérdés, hogy a Fideszesek a Fidesz minden szemmel látható, saját bőrön érezhető magyarellenes kormányzása ellenére mégis, hogy hihetik el a Fidesz propagandáját...

2023. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
76%

#5 ma 00:16 (előző):

Tulajdonképpen teljesen igazad van.


A propaganda által megvezetett emberek felől nézve sajnos igaz a mondás:

"A pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövetve."

2023. júl. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
53%

Te sem vagy túl értelmes kérdező!



"ezt a szót is beépíteni"


Ezek után összevissza hablatyolsz és felsorolsz egy csómó hülyeséget!

Amúgy nem vagyok fideszes, de nem birom a libsiket azaz más néven liberfasisztákat és nem én találtam ki:

[link]

2023. júl. 2. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
37%

"függetlenobjektív, rossz értelemben (mondják ők azokra a médiákra, amik mindkét oldalról írnak, míg a sajátjuk orbánról 0 kínos témát hozott fel eddig)"


a független objektív sajtó azaz FOS számos alkalommal hallagatott már el a baloldalnak kínos információt, és fújt brutális méretű rágalomlufit a jobboldalról, amiről az első perctől kezdve tudható volt, hogy egy szó sem igaz belőle

2023. júl. 2. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
75%

hogy mit ne mondjak a 99 mozgalom (vagy hogy hívják) és a balos oligarcha perjés zoltánról valahogy egy cikk sem születik a fosban mostanában

hét kit érdekel? nehogy már kifingassuk a baloldal egyetlen jelöltjét


mert végül kit érdekel, hogy egy papíron 1 milliós megtakarítással rendelkező ember mégis honnan szerzett 500 millányi valutát, és miért áll elő olyan nevetséges történettel, hogy adománygyűjtő ládákba dobálták be, amikről soha semmit nem lehetett olvasni az intereneten


ügyesen idomítoitt agyát szétmosott balosok már fogalmazzák is aNALSAZTÓÓÓRBÁÁÁN


na ezért függetlenobejtív a balos sajtó, agymosó gyenge minősűgá elfogult, és nagyon vicces amikor fapofával bemondják a függetlenobejtkív szavakat

2023. júl. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
23%

Az agyonképzett, ultraokos ellenzéki szavazó megint hatalomra tör....nem, megint nem így fogtok szavazóbázist növelni, hogy kiélitek a frusztrációtokat egy anonim oldalon.

De hát te vagy az agyonképzett, pszicho szakos bölcsész, aki tisztában van mindevvel, nemde?

Nem, nem vagyok semmilyen szavazó, nem voltam vagy 30 éve szavazni.

Egyszerűen a frusztrált emberektől kapok agyf.szt.

2023. júl. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!