Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi idő, mire a fideszesek...

Mennyi idő, mire a fideszesek elkezdik ezt a szót is beépíteni a kommunikációjukba?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy évente néhány új szóval, kifejezéssel ismertetik meg a híveket, akik ezt egy idő után beépítik a kommunikációjukba.

baloldali, liberális > balos, libsi (butábbaknak lipsi)

kombinációja a ballibsi (ha tudnák mi az a libsi ők is akarnák :D )

vörösbáró, migráns, bürokrata

kommunista (komcsi), propaganda - (ez a kettő maga a fidesz)

függetlenobjektív, rossz értelemben (mondják ők azokra a médiákra, amik mindkét oldalról írnak, míg a sajátjuk orbánról 0 kínos témát hozott fel eddig)


Ezek a csekély értelmi képességű emberek környezetükben mindig alul voltak, de fideszesként "győztesek". Nyilván szemtől szemben nem nagyon adnak a véleményükre ott nem látszanak így sem győztesnek, ezért online szemetelik teli a baromságaikkal a felületeket a fidesz meg ad nekik időnként néhány új ifejezést, amivel értelmesebbnek tűnnek legalábbis szerintük.


Mostanában jött nekik az új szó, a "progresszív" egyenesen a fő-főispántól. Vajon mennyi idő lesz, mire megjelenik náluk, ugye először az értelmesebbnél (na nem agytrösztök), aztán a lentebb lévők látják milyen szavakkal együtt használják és bedobják majd ők is. Na mikorra várható szerintetek? Vagy volt már hogy néhány okos élesben is használta?



2023. júl. 1. 23:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
15%
alapvetően lehetséges lenne, hogy én vagy anyám induljunk a fidesz jelöltjével szemben, de valamiért csak az átmentett komcsi hálózat tagjai és külföldről finszírozott ügynök barátai indulnak
2023. júl. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:

41


Tehát nincs jóérzésű ember az egész országban a fidesz jelöltjein kívül, mert aki indul a fidesz ellen az nem az? xDDDD


Szerintem a történelem könyvekben ez is egy fejezet lesz majd, mennyire sötétek tudtak lenni az emberek, miközben minden korábbinál elérhetőbb számukra is az információ.


Volt ugye a sötét középkor, ahol boszorkoányokkal riogatták az embereket, volt mentség rá, miért vették be.

Hiler korában nem volt más tájékozódási lehetőség, csak a propaganda sajtó, ez is egyfajta mentség.

De ma már nincs mentség az ilyen fokú tájékozatlanságra. Önkéntes vakság, választott aljasság nem tudom hogy nevezzem, de szánalmas.

2023. júl. 2. 13:40
 43/61 anonim ***** válasza:
19%

hát akkor cáfold, hajrá


hát például őő a donáth anna ő nem komcsi

ja, csak a nagypapája volt a rákosi titkárság vezetője


jó akkor a dobrev klára a létező legnagyobb magyar demokrata

az apró antal unokája egész konrkétan


na akkor mondjuk a lendvai ildikó az tuti nem komcsi

cenzor volt a kádár rendszerben

2023. júl. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:

orbán a kisz titkár

kövér laci a kisz titkár mszmp tag


ők nem komcsik :DDD ők neeem.


az a komcsi, akinek a nagyapja az volt azaz.

2023. júl. 2. 13:55
 45/61 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, hogy egyik sem mzp ahonnan kiindult..

Igaz én nem tudom ki komcsi és ki nem de legalább már pár név van a palettáról aminek érdemes Utána járnom.

2023. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
19%

az a komcsi, aki megörökölte és a mai napig működteti a kommunista hálózatot

pont

és ezért orbán nem komcsi, az apró antal unokája meg komcsi


90ben még sok kommunista volt a fideszben, és akkor gyakorlatilag válaszút elé érve aki úgy gondolta, hogy a kommunista hálózatot engedni kell átmenteni a hatalmát azok csatlakoztak az SZDSZ-hez és 94ben koalícióra léptek a kommunistákkal

és nem ám ilyen KISZ-esekkel, hanem az igazi keményvonalasokkal


hétfőn újratemeted nagy imrét, kedden meg a pufajkást jelölöd miniszterelnöknek?


a kommunista itt elsősorban hálózatot jelöl, nem pedig azt, hogy 15 évesen ki mit gondolt egy világban, ahol csak egy vélemény juthatott el a széles néptömegekhez

2023. júl. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
19%

de egyébként igazad van, arról nem tehet senki, hogy ki volt a nagyapja

donáth anna két testvére sem komcsi, csak a legkisebb donáth lány, és pont azért, mert hazavitte a családi bizniszt

2023. júl. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:

Na jól van azt hiszem ezt elengedem. Téged nem köt a logika, az erkölcs, a tisztesség. Buta vagy egy dolog, de aljas is mint a vezéred.

Ezért olyan jó az összhang. Na pá én többet nem írok a baromságaidra, szóval tied az utolsó szó, tessék:

2023. júl. 2. 14:15
 49/61 anonim ***** válasza:
19%

:DDD rájöttél, hogy igazam van

logika erkölcs tisztesség :DD

legalább cáfolnád amit elmondtam :DD


kifutott a lemez már csak önmagát pofozgatja

2023. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
72%
Ja meg a vezérürü az évertekelőn elkezdett woke-ozni, azóta minden fidesztálib gyűlöli a woke-ot is, de ha megkérdezel egy ilyet h fogalmazza már meg röviden mi az a WOKE akkor lefagy mint a kutyaszar a járdára 😅
2023. júl. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!