Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mennyi idő, mire a fideszesek...

Mennyi idő, mire a fideszesek elkezdik ezt a szót is beépíteni a kommunikációjukba?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem, hogy évente néhány új szóval, kifejezéssel ismertetik meg a híveket, akik ezt egy idő után beépítik a kommunikációjukba.

baloldali, liberális > balos, libsi (butábbaknak lipsi)

kombinációja a ballibsi (ha tudnák mi az a libsi ők is akarnák :D )

vörösbáró, migráns, bürokrata

kommunista (komcsi), propaganda - (ez a kettő maga a fidesz)

függetlenobjektív, rossz értelemben (mondják ők azokra a médiákra, amik mindkét oldalról írnak, míg a sajátjuk orbánról 0 kínos témát hozott fel eddig)


Ezek a csekély értelmi képességű emberek környezetükben mindig alul voltak, de fideszesként "győztesek". Nyilván szemtől szemben nem nagyon adnak a véleményükre ott nem látszanak így sem győztesnek, ezért online szemetelik teli a baromságaikkal a felületeket a fidesz meg ad nekik időnként néhány új ifejezést, amivel értelmesebbnek tűnnek legalábbis szerintük.


Mostanában jött nekik az új szó, a "progresszív" egyenesen a fő-főispántól. Vajon mennyi idő lesz, mire megjelenik náluk, ugye először az értelmesebbnél (na nem agytrösztök), aztán a lentebb lévők látják milyen szavakkal együtt használják és bedobják majd ők is. Na mikorra várható szerintetek? Vagy volt már hogy néhány okos élesben is használta?



2023. júl. 1. 23:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
23%

nyíltan jobboldali újságként miért kellen elfogult balos méltánytalan véleményeket megírniuk


a baloldallal is csak az a bajom, hogy függetlennek hazudják magukat, miközben elfogult balos méltánytalan véleményeket terjesztenek

2023. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 A kérdező kommentje:

"nyíltan jobboldali újságként miért kellen elfogult balos méltánytalan véleményeket megírniuk"


orbán és családja, felmenői lemenői baráti köre gazdagodása nem vélemény :DDD


Nem vélemény, nem vélemény. Mégis infó róla a fideszes médiában semmi. De hogy a köztévékben rádiókban is semmi??? Az már vérlázító pofátlanság.


Vagy hatvanpusztán egy állami múzeum épül? :DD

2023. júl. 2. 11:24
 23/61 anonim ***** válasza:
19%

a róluk szóló vélemények VÉLEMÉNYEK :))

milyen TÉNYT hiányolsz?


esetleg nézd meg az apró villát, vagy nézd meg, hogy nyugati neked elvtársi politkusok milyen villákban élnek


olyan nevetséges, hogy épül valami, valami amivel éppen foglalkozhattak volna a baloldaliak is, aztán meg amikor létrejön a teremtett érték akkor vörös fejjel visítanak, hogy az a NÉPET értsd a baloldalt illeti, hogy aztán jól megint áron alúl kiárusítsák, lelakják, tönkretegyék

van ebben némi tapasztalatunk hogy megy ez

2023. júl. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 A kérdező kommentje:

Tehát nem gazdagodott meg orbán, családja és bandája?


kabaré amit művelsz :DDD


Komolyan kezdem elhinni, hogy te ezért pénzt kapsz, nem hiszem el, hogy ember aki tudja használni a számítógépet, lehet ennyire ostoba.

2023. júl. 2. 11:52
 25/61 anonim ***** válasza:
19%

de hiszen ha tükörbe nézel akkor látsz egy olyan embert, akinek a tőkekoncetráció a lopás, amiker meg az édes gazdid aki fizet kiárusítja az országot az meg nem lopás

akkor most ki az ostoba?


talán a MOTIM a magyar nép tulajdonába került, mielőtt azt is eladták a németeknek?


bárcsak a baloldal lopási karakterisztikája is így nézne ki, de szerintetek nem az a lopás ami eltűnt és senki nem tud elszámolni vele, hanem amiből mondjuk belföldön épül valami

2023. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:

Akkor ezek szerint


"orbán és családja gazdagodása" tőkekoncentráció


:DDD


Nem, te tényleg pénzt kapsz, ilyen állat márpedig nincs már én is ezt mondom. Mennyit tolnak? Engem is érdekel, ez nekem is menne :D

2023. júl. 2. 12:02
 27/61 anonim ***** válasza:
15%

azt látom, hogy van egy társadalmi szerveződés, aminek a végén érték jön létre


szóval számodra lopás hatvanpuszta

oké, ez egy vélemény

elfogult és szerintem méltánytalan is, dehát legyen, csak ne hazudd magad függetlennek meg objektívnek

2023. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 A kérdező kommentje:

Ellenzékiek örvendjetek, mert az ellopott pénzből érték vásároltatik!


Hatvanpuszta megmarad magyarországon, az orbán család birtokában, nem megy külföldre!

Igaz a 7mrd-os luxusjacht nem tud magyarországon parkolni, de vettek neki egy darab tengerpartot, szóval mindenki nyugodjon meg, az is magyar földön köt ki mindig.


Ha befekszel a korházba, wc papírt, törölközőt vigyél magaddal, meg ennivalót, nyáron egy ventillátort, mert 5en egy szobában a 40 fokban nem túl kellemes :D


De nyugi nyugi, a társadalmi szerveződés során létrejött koncentrált tőke magyar vámpíroknál van és magyar földön urizálnak belőle! béke!

2023. júl. 2. 12:12
 29/61 anonim ***** válasza:
19%

alapvetően az a mérleg, hogy a fidesz alatt minden ezerszer jobban működik, mint a szocik alatt


és hát ha épül egy hatvanpuszta, akkor épül egy hatvapuszta

ilyen mérlegen kit érdekel egy ilyen nonszensz?


érdekes, hogy amikor 1949 és 2010 között csak rohadtak szét ezek a kúriák meg birtokok akkor egyik baloldali sem akart odamenni és megcsinálni, értékel létrehozni

de az ország széthordása az ment

2023. júl. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
72%

Én nem vagyok a legélesebb kés a fiókban.

Simán becoptam a Fidesz szavait..

De a mostani választásnál annyira gusztustalan volt amit szegény mzpvel csináltak, hogy jobban Utána jártam a dolgoknak.

Amúgy mzpre szavaztam mert tetszett, ahogyan őszinténektűnően beszélt.

Gondoltam hátha legalább nem lesz 2/3 a Fidesznek.

Legközelebb mhmre fogok Torczkaira

Igazából mindegy csak ne a Fidesz legyen XD.

Simán leszavaznék akár gyurcsányra is ha ezzel kiegyenlítődne a politika és nem ilyen kiskirályok lennének.

Egyre dúrvább szarságok vannak, vármegyék ispán mittudomén.

Igaza van MSZP-nek mikor a fékekről és ellensúlyokról beszél!

Ezt nem lehet vitatni, vagyis lehet csak értelme nincs...

Mindenesetre arra próbálok reflektál i, hogy nem biztos, hogy szuper IQ kell Ahoz, hogy valaki megértése, ezek a Fidesz esek szarháziak.

Ha nekem sikerült remélem másoknak is fog.

Én bízom benne.

2023. júl. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!