Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a balos LMBTQ nyomulás...

Ez a balos LMBTQ nyomulás mikor fog leállni? Mikor mondják azt, hogy most már elég, elértük a céljainkat, lenyugodhatunk végre?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok a kormány nagy barátja gyűlöletkeltés terén (sőt semmiben), de ez a közelgő Pride-hónap elgondolkodtatott. Eddig volt egy napjuk az évben, legyen, oké, de miért kell ezt már hónappá bővíteni, akkor miért ne legyen egyből évszak, majd év, évtized és így tovább? A zászlóik kinn vannak köztereken, középületeken, zebrákat festenek szivárványszínűre nyugaton, minden joguk megvan, az is, ami már teljes abszurdumba hajlik.

Ennek ellenére ott a legkövetelőzőbbek és legelégedetlenebbek, ahol a legelfogadóbbak velük: nyugaton. Közben ahol ténylegesen el vannak nyomva, arab világ és Irán (akasztás), Uganda (nyakazás), Palesztina, ott alig hallasz valamit róluk, oda nem mennek az itt nagyon hangos bajtársaik.

Minden harmadik Netflix, Disney, HBO film már tartalmaz meleg karaktert, az Oscar konkrétan 2024-től bevezette a kötelező melegkvótát: nem lehet jelölni olyan filmet, amiben nincs meleg szereplő!

Én nem gondolom, hogy bármit be kellene tiltani, de szerintetek nem jogos kérdés az, hogy végül is mikor lesz nekik elég, mikor mondják végre azt, hogy most már egyenlőek vagyunk?



2023. jún. 13. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
33%
#69 azt hogy a te dolgod. Ha felnőnek, lehet hogy más véleményen lesznek. Ennyi
2023. jún. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
100%
én melegként azt mondom, hogy ez nem elfogadás, ez fasizmus. pride hónapot nem is ünneplem, mert nekem minden nap az van, én mindennap queer vagyok, minden nap úgy töltök minden pillanatot hogy én meleg vagyok és nem szégyellem és igyekszem nyíltan felvállalni ha arról van szó. olyan ez mint a nőnap, nem csak limitáltan kell tisztelni valakit, viszont ezen a napon / időszakban érdemes felfigyelni problémákra amik érintenek egy adott embercsoportot. miért nem csinálnak pl. olyan rendezvényeket, ahol lmbtq személyeket érintő problémákról szóló előadások vagy filmek vannak? lehet azért mert az nem populista giccs, hanem ezen tényleg elgondolkodnának sokan
2023. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
100%
Majdha a miniszterelnők templomban esküszik meg az azonos nemű szeretőjével.
2023. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
22%
69: Azt hogy bevezetjük a bölcsödébe, ovodába, iskolába az LMBTQ oktatást. És az LMBTQ kötelező éretségi tantárgy lesz. És persze az iskolákban kizárolag LMBTQ kötelező olvasmányok lesznek.
2023. jún. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
32%
74. Álmodozz csak:)
2023. jún. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!