Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a balos LMBTQ nyomulás...

Ez a balos LMBTQ nyomulás mikor fog leállni? Mikor mondják azt, hogy most már elég, elértük a céljainkat, lenyugodhatunk végre?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok a kormány nagy barátja gyűlöletkeltés terén (sőt semmiben), de ez a közelgő Pride-hónap elgondolkodtatott. Eddig volt egy napjuk az évben, legyen, oké, de miért kell ezt már hónappá bővíteni, akkor miért ne legyen egyből évszak, majd év, évtized és így tovább? A zászlóik kinn vannak köztereken, középületeken, zebrákat festenek szivárványszínűre nyugaton, minden joguk megvan, az is, ami már teljes abszurdumba hajlik.

Ennek ellenére ott a legkövetelőzőbbek és legelégedetlenebbek, ahol a legelfogadóbbak velük: nyugaton. Közben ahol ténylegesen el vannak nyomva, arab világ és Irán (akasztás), Uganda (nyakazás), Palesztina, ott alig hallasz valamit róluk, oda nem mennek az itt nagyon hangos bajtársaik.

Minden harmadik Netflix, Disney, HBO film már tartalmaz meleg karaktert, az Oscar konkrétan 2024-től bevezette a kötelező melegkvótát: nem lehet jelölni olyan filmet, amiben nincs meleg szereplő!

Én nem gondolom, hogy bármit be kellene tiltani, de szerintetek nem jogos kérdés az, hogy végül is mikor lesz nekik elég, mikor mondják végre azt, hogy most már egyenlőek vagyunk?



2023. jún. 13. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
21%
Soha nem lesz nekik elég sajnos.
2023. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
80%
Ez a kérdés is azt jelzi, hogy nem tartjátok őket egyenlőnek, így van létjogosultsága a küzdelmüknek. De egyébként ez nem egy baloldali találmány, a melegek, illetve a jogvédők között is van mindenféle ember, jobboldaliak is.
2023. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
10%
Jobboldali biztosan nincs.
2023. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
82%
#3: Személyesen ismerek pedig, úgyhogy van.
2023. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
11%
Majd ha kötelező lesz mindenkinek kipróbálni hogy saját tapasztalatból tudjon véleményt alkotni.
2023. jún. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
78%
Mit neked az infláció, a szomszédba zajló háború, ez a legnagyobb problémád. Legalább nem unatkozol.
2023. jún. 13. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
12%

"Ez a balos LMBTQ nyomulás mikor fog leállni? Mikor mondják azt, hogy most már elég, elértük a céljainkat, lenyugodhatunk végre?"


Amikor bűn lesz heteroszexuális kapcsolatot létesíteni.

Vagy tán akkor se.

Ha kiirtanak mindenkit, aki nem olyan, mint ők. A szent tolerancia nevében.

2023. jún. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
77%
Heteroszexuális vagyok. Szerintem ha ez nem lesz téma akkor lesz elég. Amikor természetes és normális lesz, hogy a szexualitás egy spektrum amin még két heteroszexuális is különbözik és nem elsősorban a szexuális identitás vagy orientáció az elsődleges kulcs ami egy embert meghatároz. Ha az azonos neműeknek pontosan ugyanannyit szabad majd az utcán és nem néznek rájuk csúnyán, ha köthetnek házasságot és ezzel egyenlő jogok járnak. Tudom, utópia, mert ebben az országban ilyen a büdös életben nem lesz, mert ez mindig egy szellemileg visszamaradt pöcegödör lesz a benne élőknek köszönhetően, de ettől még ez az út vezetne egy kevésbé frusztrált, nyitott és működö társadalom felé, ahol nem kell elnyomnod magadban azt aki vagy, hogy elfogadjanak.
2023. jún. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:

"Mit neked az infláció, a szomszédba zajló háború, ez a legnagyobb problémád. Legalább nem unatkozol."


Érdekes, amikor kitört a háború, a hazai LMBTQ-nak a legfontosabb dolga az volt, hogy kizárólag a meleg menekülteket segítse. Ha már terelsz a kínos témáról, legalább butuska ne legyél.

2023. jún. 13. 23:47
 10/75 anonim ***** válasza:
86%
Eszméletlen jól informált vagy meleg témában, én erről most hallok először de valószínűleg azért mert nem nagyon foglalkozom ezzel a kérdéssel, legalábbis nem annyira mint te. A butuska kifejezés elég meleges hangzású, biztos, hogy az irányultságoddal rendben van minden?
2023. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!