Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a balos LMBTQ nyomulás...

Ez a balos LMBTQ nyomulás mikor fog leállni? Mikor mondják azt, hogy most már elég, elértük a céljainkat, lenyugodhatunk végre?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok a kormány nagy barátja gyűlöletkeltés terén (sőt semmiben), de ez a közelgő Pride-hónap elgondolkodtatott. Eddig volt egy napjuk az évben, legyen, oké, de miért kell ezt már hónappá bővíteni, akkor miért ne legyen egyből évszak, majd év, évtized és így tovább? A zászlóik kinn vannak köztereken, középületeken, zebrákat festenek szivárványszínűre nyugaton, minden joguk megvan, az is, ami már teljes abszurdumba hajlik.

Ennek ellenére ott a legkövetelőzőbbek és legelégedetlenebbek, ahol a legelfogadóbbak velük: nyugaton. Közben ahol ténylegesen el vannak nyomva, arab világ és Irán (akasztás), Uganda (nyakazás), Palesztina, ott alig hallasz valamit róluk, oda nem mennek az itt nagyon hangos bajtársaik.

Minden harmadik Netflix, Disney, HBO film már tartalmaz meleg karaktert, az Oscar konkrétan 2024-től bevezette a kötelező melegkvótát: nem lehet jelölni olyan filmet, amiben nincs meleg szereplő!

Én nem gondolom, hogy bármit be kellene tiltani, de szerintetek nem jogos kérdés az, hogy végül is mikor lesz nekik elég, mikor mondják végre azt, hogy most már egyenlőek vagyunk?



2023. jún. 13. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
71%
Most már jobb hogyha nem nézel semmit, mert a végén bemelegszel.
2023. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
84%
#60 és ez azért baj, mert te kizárólag Oscar díjas filmeket nézel? Annyi film van, egy élet sem elég, hogy vegignézd az 1%át se. Biztos vagyok benne hogy találsz olyat, ami neked is megfelel, csak hisztizni könnyebb.
2023. jún. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
0%

62. Akárhány LMBTQ karaktert raktok egy filmbe/sorozatba, attól még nem lesz jó.


Egyetlen 2010-es évek közepe utáni sorozat sem üti meg pl. A Sons Of Anarchy szintjét, mert abban ÉRTÉK VOLT. Nem arról szólt, hogy 3 LMBTQ lény hisztizett, hanem a szeretetről, és a hűségről szólt.


Most nézd meg, miről szól pl. A She-Hulk: Feminista propaganda, a férfiakat idiótának állítják be, kivéve persze, ha meleg, a nő pedig természetesen a legjobb karakter, hiába nem csinál semmit egész sorozat alatt.


Ezt tudtátok összehozni. Az egyetlen, amit megtanultam a She-Hulkból, hogy a rendező gyűlöli a férfiakat ok nélkül.

2023. jún. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
24%
#63 nekem van egy jó taktikám erre a problémára. Nem nézem meg, ami nem érdekel. Ha elinditom és nem tetszik, akkor leallitom és nézek valami mást. Hihetetlen, de működik, és nem is bosszankodok emiatt egy életen át.
2023. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
32%
64. Igen, csak tudod nem csak egy sorozatot néznék egész életemben, hanem kíváncsi lennék valami újra is. Csak mivel ti azt folyamatosan teszitek tönkre, ezért így elég nehéz olyan újat találni, ami normális.
2023. jún. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
89%

"Ezt tudtátok összehozni."

Tudtuk?... :o

Gondolod, hogy olyan sok marveles filmrendező lóg itt a gyakorin?

2023. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
32%

66. Ez a ti szintetek, nektek ez tetszik, hogy libsi szennyet raknak a műsorba.


Mondjuk az megnyugtat, hogy a She-Hulk legalább akkorát bukott, mint a téli kabát. Legalább a többi országban helyén van az esze az embereknek, és elítélik az ilyen tartalmat.

2023. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
89%

"Ez a ti szintetek, nektek ez tetszik, hogy libsi szennyet raknak a műsorba."

Igazából a te szinted (jelentsen ez bármit is), hiszen te nézed, nem én.

2023. jún. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
0%
68. A gyerekeimnek szépen megtiltottam, hogy bármi LMBTQ-t nézzenek. Na erre mit lépsz?:)
2023. jún. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
89%
A te dolgod, hogyan neveled a gyerekeidet, mi közöm hozzá?
2023. jún. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!