Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a balos LMBTQ nyomulás...

Ez a balos LMBTQ nyomulás mikor fog leállni? Mikor mondják azt, hogy most már elég, elértük a céljainkat, lenyugodhatunk végre?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok a kormány nagy barátja gyűlöletkeltés terén (sőt semmiben), de ez a közelgő Pride-hónap elgondolkodtatott. Eddig volt egy napjuk az évben, legyen, oké, de miért kell ezt már hónappá bővíteni, akkor miért ne legyen egyből évszak, majd év, évtized és így tovább? A zászlóik kinn vannak köztereken, középületeken, zebrákat festenek szivárványszínűre nyugaton, minden joguk megvan, az is, ami már teljes abszurdumba hajlik.

Ennek ellenére ott a legkövetelőzőbbek és legelégedetlenebbek, ahol a legelfogadóbbak velük: nyugaton. Közben ahol ténylegesen el vannak nyomva, arab világ és Irán (akasztás), Uganda (nyakazás), Palesztina, ott alig hallasz valamit róluk, oda nem mennek az itt nagyon hangos bajtársaik.

Minden harmadik Netflix, Disney, HBO film már tartalmaz meleg karaktert, az Oscar konkrétan 2024-től bevezette a kötelező melegkvótát: nem lehet jelölni olyan filmet, amiben nincs meleg szereplő!

Én nem gondolom, hogy bármit be kellene tiltani, de szerintetek nem jogos kérdés az, hogy végül is mikor lesz nekik elég, mikor mondják végre azt, hogy most már egyenlőek vagyunk?



2023. jún. 13. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 A kérdező kommentje:
Pont annyira nem érdekel a téma, hogy ideokoskodsz, majd folytatod az okoskodást. Francokat most hallasz te erről először. Érveid nincsenek, nulla, ezért mész át személyeskedésbe. Tipikus balos tempó.
2023. jún. 14. 00:02
 12/75 anonim ***** válasza:
88%

Bár nem vagyok sem "balos", sem "jobbos", de itthon biztosan menni fog ez tovább, mivel az egyik legelutasítóbbak minden téren a magyarok, a jelen vezetés meg főleg.

Engem személy szerint nem zavar, heteroként nem foglalkoztat a téma, alig találkozom ilyen content-tel a neten. Ha a fidesz meg a mihazánk nem terjesztené, hirdetné ezt az LMBTQ meg woke (egyáltalán mi ez?) dolgokat, akkor nem is hallanék jóformán felőlük. Inkább ez az idegesítő számomra, hogy álszent módon, de kontraproduktívan kampányolnak elvileg ezek ellen, közben meg köztük van a legtöbb meleg...

Egyébként meg van annyi eszem, hogy ami nem érdekel, azt nem nézem, tovább görgetek. Nem kötelező megnézni. Nyilván annyiban egyetértek, hogy egy bizonyos pontig mehet ez a téma is, legyen felőlem elfogadott ez az egész de a ló túloldalára se essünk. Egy Pride vagy hasonló még szerintem nem túlzás. Nem nézem, nem megyek el, de ha őket ez boldoggá teszi, felőlem mehet. Én elfogadó vagyok (egy pontig).

Mondjuk még a hallottak alapján kevésbé "káros", mint egy fideszes "békemenet", ahol mást sem hallani, csak hogy aki nem ért egyet velük, azokat hogyan rendeznék le (ölnék meg és társai)...

2023. jún. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 A kérdező kommentje:

13: a magyarok egyáltalán nem elutasítóak a melegekkel, az érzékenyítő, agymosó, átnevelő szándékú tendenciákkal szemben igen. Ez egy anonim oldal, nincs okom hazudni: én sem magát a homoszexuális embert utálom, hanem a kötelező politikai agymosást.

Ha te tényleg úgy látod, hogy csak a Mi hazánktól meg a Fidesztől hallasz felőlük, akkor nagyon nem ebben a világban élsz, csodálkozom, hogy interneted egyálátalán van. Az, hogy köztük lenne a legtöbb meleg nem tudom mire alapozod, talán ismered az összeset? Tudsz mondani egy darabot összesen, aki már nem a párt tagja. De ők is elmondták, hogy nem a melegekkel van baj, hanem a propagandájukkal.

A jelek szerint mégsincs annyi eszed, hogy ha nem érdekel a dolog, akkor továbbgörgetsz, hiszen most is írod ide a kommentet. Legalább a saját elveidben legyél következetes. Érdekes amúgy, hogy amikor a Fidesz hoz a melegek ellen hergelő törvényt, akkor nem merül fel soha részetekről, hogy nem kötelező ebben az országban élni...

Az is érdekes, hogy a Békemenet kapcsán rögtön a teljes menetet minősíti a néhány szélsőséges hang, de amikor a Pride-on vonulnak a bőrszerkós perverzek, ott mindig elhangzik, hogy ezek csak elszigetelt esetek... Kettős mérce, ugye. Jól beárazza a hitelességeteket.

2023. jún. 14. 00:58
 14/75 anonim ***** válasza:
91%

#14: még mindig nem tartozom egyik oldalhoz sem...tudom nehéz felfognod de van ilyen is.

Van internetem, sőt, informatikus (gazd.) az egyik végzettségem (MSc) és abban is dolgozom jelenleg. De nem követek ilyesmiket semmilyen közösségi felületen. Sorozatokat meg ilyesmi nem nézek csak nagyon ritkán, ott is csak misztikus/horror kategória és inkább régi vágásúakat szóval ha a fidesz meg a mihazánk nem nyomná a képembe akkor elenyésző számban látnék ilyen content-et.


A nevezzek meg kérdésedre pedig volna pár egészen tuti tipp de tudtommal ott van maga vitya vezéred, elvileg az egyik fiú gyermeke meleg...márpedig vitya párttag és közvetlen a saját fia ellen is irányul akkor az, amit tesz. Nemde? Vagy a kereszténység, haza, család, szeretet smafu??! :D


Mint mondtam, én más politikai "agymosást" nem láttam ezeken kívül úgyhogy egész jól megszűröm az elém tárult tartalmakat vagy nem is létező ez a jelenség amit állítotok? :)


Az meg, hogy ide kommentelek miképpen mond ellent annak, hogy nem nézek ilyen contenteket? Vagy tán "érzékenyíteni" és "agymosni" jöttél ide az LMBTQ meg a woke dolgokkal kapcsolatban? Mert ha igen, akkor nálad lép fel a paradoxon, ha nem, akkor meg elég buta vagy (bár a kettő nem zárja ki egymást).


A nem kötelező ebben az országban élni: ha mindenki, akinek kicsit is nem tetszik ez a rendszer, lelépett volna, akkor ti jobboldaliak már rég éhen haltatok volna...3 millió fidesz szavazóból és jóindulattal 0.5 millió mihazánkossal úgy gondolod meg lehet váltani a világot vagy legalábbis az ország fenntartható? Kiindulva abból, hogy a jobboldal szavazóinak javarésze nyugdíjas vagy haszonleső, ingyenélő (természetesen a baloldalon is van ilyen, mielőtt megkapnám, hogy balos vagyok).


Nekem nincs bajom a "békemenettel" de egy kicsit furán veszi ki magát, hogy a kereszténység meg a béke, szeretet jegyében öldöklésről meg gyűlölködésről szól egy része. 😅

2023. jún. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 anonim ***** válasza:
82%

Ha az ehhez hasonló kérdéseket nem fogjátok naponta tízszer kiírni.


Nem értem, ha rádjön a melegpánik tudok ajánlani oldalakat, ahol kirettegheted magad 4chan/pol/, TruthSocial, r/conservative, Pestisrácok, Mandiner, Orbán Viktor Facebook oldala, stb.

2023. jún. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/75 anonim ***** válasza:
1%

9.

Soha nem voltál hetero pali!

2023. jún. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
97%

Pedig a kérdés megfogalmazása alapján úgy éreztem, hogy ez tényleg egy érdeklődő kérdés lesz, nem pedig arról fog szólni, hogy a kérdező savaz és degradál mindenkit, aki nem ért vele egyet.

De hát, a remény hal meg utoljára...

2023. jún. 14. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 éáé ***** válasza:
15%
Azt én sem értem, hogy házasságot miért nem köthetnek. Ahogy azt sem hogy egyáltalán miért akarnak házasságot, vagy miért akarnak gyereket a melegek ? Gyerekük úgy sem lehet természetes uton, akkor meg?
2023. jún. 14. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
92%
@19 Mert attól hogy meleg párok, egy részükben ugyanúgy él a gondoskodás iránti vágy, a gyereknevelés ösztöne, mint a hetero párok egy részében. Kábé függetlenül attól, hogy tudnak-e gyermeket nemzeni, vagy sem.
2023. jún. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
0%
Amint elsz vmi más amiért lehet tüntetni.
2023. jún. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!