Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez a balos LMBTQ nyomulás...

Ez a balos LMBTQ nyomulás mikor fog leállni? Mikor mondják azt, hogy most már elég, elértük a céljainkat, lenyugodhatunk végre?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok a kormány nagy barátja gyűlöletkeltés terén (sőt semmiben), de ez a közelgő Pride-hónap elgondolkodtatott. Eddig volt egy napjuk az évben, legyen, oké, de miért kell ezt már hónappá bővíteni, akkor miért ne legyen egyből évszak, majd év, évtized és így tovább? A zászlóik kinn vannak köztereken, középületeken, zebrákat festenek szivárványszínűre nyugaton, minden joguk megvan, az is, ami már teljes abszurdumba hajlik.

Ennek ellenére ott a legkövetelőzőbbek és legelégedetlenebbek, ahol a legelfogadóbbak velük: nyugaton. Közben ahol ténylegesen el vannak nyomva, arab világ és Irán (akasztás), Uganda (nyakazás), Palesztina, ott alig hallasz valamit róluk, oda nem mennek az itt nagyon hangos bajtársaik.

Minden harmadik Netflix, Disney, HBO film már tartalmaz meleg karaktert, az Oscar konkrétan 2024-től bevezette a kötelező melegkvótát: nem lehet jelölni olyan filmet, amiben nincs meleg szereplő!

Én nem gondolom, hogy bármit be kellene tiltani, de szerintetek nem jogos kérdés az, hogy végül is mikor lesz nekik elég, mikor mondják végre azt, hogy most már egyenlőek vagyunk?



2023. jún. 13. 23:13
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/75 anonim ***** válasza:
3%
Soha,mindig van újabb és újabb követelésük.A nyugati elvtársak elvileg a jogegyenlőség eléréséért meneteltek évekig most,hogy megkapták még mindig menetelnek.
2023. jún. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/75 anonim ***** válasza:
75%
#51 nincs jogegyenlőség. Ne hazudozz.
2023. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/75 anonim ***** válasza:
9%

52. De van, csak többet akartok.


Márpedig a gyerekek közelébe ti soha nem fogtok menni.

2023. jún. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/75 anonim ***** válasza:
80%

#53

Csüngőhasú csókoltat.

2023. jún. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/75 anonim ***** válasza:
3%
54. Libsi elfogadó létedre most sértetted meg a túlsúlyos embereket. Szép volt!:)
2023. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/75 anonim ***** válasza:
77%
#53 nincsen jogegyenlőség, ezt állítani hazugság.
2023. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/75 anonim ***** válasza:
25%

SOHA NEM ADJUK FEL !! SOHA !!!!! SOHA !!!!! SOHA !!!!!!!!!

Amig nem lesz LMBTQ miniszterelnöke az országnak, és nem lesz LMBTQ oktatás az ovodákban, addig nem hagyjuk abba.

2023. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/75 anonim ***** válasza:
70%
57. Háát akkor szomorú életetek lesz. De álmodozzatok csak.
2023. jún. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/75 anonim ***** válasza:
77%
A lipsi számotokra szitokszó, tehát te engem megsértettél tulajdonképpen. Én nem téged sértettelek meg. Remélem te nem valami meleg rokon miatt rugózol ezen a témán, mint a főnököd.
2023. jún. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/75 A kérdező kommentje:

47: "Soha nem hallottam erről az Oscar díjas szabályról, utána olvastam, ilyen szabály nincs is életben"


Akkor nagyon rosszul tudod:

[link]


Ennyit arról, hogy nincsen meleglobbi meg woke.

2023. jún. 17. 00:59
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!