Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban igaz lenne, hogy...

Valóban igaz lenne, hogy nyugaton mindennaposak a nemváltások gyerekeknél is?

Figyelt kérdés

Az is igaz, hogy egy feketének már olyan jogai is vannak, hogy nem kell sorba állniuk, ha csak fehérek vannak előttük egy adott sorban amikor várakoznak valamire?

Láttam egy orosz reklámot, ahol ezeket szajkózzát, valamint itthon is ehhez hasonló videók keringenek a neten.



2023. ápr. 14. 12:52
 71/93 anonim ***** válasza:
12%

#69


Ha személyes sértésnek veszed hogy valaki nem tartja normálisnak a nemátalakítást, nos akkor igen, feltételezhető hogy neked is ilyen problémád van.



#70


Amit valójában írtam:


,,A nyugati társadalomban az lmbtq propaganda uralkodik, ezért nincs más fajta kezelés."

2023. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 anonim ***** válasza:
80%

#67 Meggyógyulnak, mint mondtam, 99.7%-os sikerességi rátával.


De bemásolom újra a kérdést, mert valamiért nem akarsz rá válaszolni, lehet hogy nem tudsz és azért nem:


""De továbbra is kíváncsi vagyok, hogy a te logikád alapján miért nem kéne betiltani egy térdműtétet amit a betegek egyharmada megbán, és miért kéne betiltani a nemátalakító műtéteteket, amit a betegek 0.3%-a bán meg.



Tehát?"


Tudsz erre a kérdésre válaszolni, vagy inkább tovább égeted magad? Tudod van az az angol mondás, hogy "It ain't worth to die on this hill."


Esetleg még valami személyeskedésre számítok tőled az eddigi kommentjeid alapján.

2023. ápr. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/93 anonim ***** válasza:
76%

#71 "Ha személyes sértésnek veszed hogy valaki nem tartja normálisnak a nemátalakítást, nos akkor igen, feltételezhető hogy neked is ilyen problémád van."


Hol sértődtem meg? Idézd légyszíves.

2023. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:
12%

#72


Meggyógyulnak? :)

Ha a drogosnak drogot adsz, ő is gyógyult lesz?


Talán harmadjára írom le hogy nem a megbánás miatt kell betiltani.

De igen, én égetem magam :)

2023. ápr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 anonim ***** válasza:
83%

"Természetesnek tartod ha valaki férfinak születik és utána nőnek képzeli magát?"


Ez a te kommented, és ez nem a nemváltásra vonatkozik, hanem a transzneműségre. Miért állítod most, hogy te valójában a beavatkozásra gondoltál? Vagy tényleg nem tudod követni miről beszélsz?


",A nyugati társadalomban az lmbtq propaganda uralkodik, ezért nincs más fajta kezelés.""


Ezt valóban leírtad, de bizonyítani nem tudtad, így figyelmen kívül hagyható a diksurzus során, ezenkívül a fentebb feltett kérdésekre sem tudtál választ adni, ami jelentősen aláássa az álláspontod hitelességét, mivel nem igazán tudod megvédeni azt.

2023. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/93 anonim ***** válasza:
15%

#75


Felesleges különbséget tenni a nemváltás és a transzneműség között.


Vannak lmbtq programok és vonulás vagy kövekkel megölik az ilyen embereket mint Iránban?


Ideje lenne kicsit világot látni.

2023. ápr. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
87%

#74 "Egyetlen 1 ember bánta meg a nemváltást? :)


Ne legyél ilyen naív, még magyar példa is van."


Ezt írtad. Ha a megbánás nem releváns kérdés, akkor miért írtad ezt le?

Illetve ezek szerint akkor csupán az a bajod, hogy szerinted természetellenes, ami persze továbbra is igaz az összes többi orvosi beavatkozásra, tehát még mindig meg kéne magyaráznod, hogy miért pont a nemváltó műtéttel van problémád és az aszpirinnal miért nem.


A drogos anlaóogiádat kifejtenéd? Mi a hasonlóság a két eset között?


Tudod, ha egy drogos bedrogozik, attól valóban jobban lesz, de utána romlik az állapota.

Azon transzneműek akik átesnek egy ilyen mátéten szintén jobban lesznek, de nem fog tovább romlani az állapotuk mint a drogok esetén.

Vagy ha valakinek az életminőségét javítja egy kezelés az már olyan mintha drogot adnál egy drogosnak? Mert valójában ez az egyetlen párhuzm, ami a két eset között felhúzható.

2023. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egyáltalán, mondjuk a Putyinnak is ez a programja meg Orbánnak is.

Kezd ez ország valami mentálisan sötét helyé változni.

Putyin is mindig az lmbtqról beszél, meg a meleglobbiról, na valamivel hergelni kell az embereket.

Vicces volt az is, amikor egy fórumon mondta a mondta a momentumos Hajnal Tamás az alábbit: Ki az aki úgy gondolja egy ellenzéki győzelem esetén, elkezdődnének a nemátalakítások?

A tömeg kb 70%a feltette a fórumot egy független lakossági fórumon ahol több százan voltak.


Ez az ország egyre sötétebb, egyre jobban semmi morális értékünk nincs.

2023. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/93 anonim ***** válasza:
0%

#77


Ha már másolszor, másold be az előzményeket is.

Másold be inkább azt amikor azt írtam, hogy a megbánás miatt kell ezt beszüntetni.

Ohh... talán nincs ilyen? :)

2023. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim ***** válasza:
100%

#76 ne haragudj, de itt már teljesen elvesztettél:


"Felesleges különbséget tenni a nemváltás és a transzneműség között."


Az egyik egy betegség, a másik egy beavatkozás.


Ezzel az erővel azt is mondhattad volna, hogy fölösleges különbséget tenni a törött kar és a gipsz között. Tisztában vagy hogy ezeknek a szavaknak más a jelentésük? Ezért fejezzük ki őket különböző hangsorokkal, hogy ezt jelöljék.


Itt már tényleg arra gyanakszom, hogy valamilyen komoly hátrányosságaid vannak szövegértés és -alkotás terén.

2023. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!