Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban igaz lenne, hogy...

Valóban igaz lenne, hogy nyugaton mindennaposak a nemváltások gyerekeknél is?

Figyelt kérdés

Az is igaz, hogy egy feketének már olyan jogai is vannak, hogy nem kell sorba állniuk, ha csak fehérek vannak előttük egy adott sorban amikor várakoznak valamire?

Láttam egy orosz reklámot, ahol ezeket szajkózzát, valamint itthon is ehhez hasonló videók keringenek a neten.



2023. ápr. 14. 12:52
 21/93 anonim ***** válasza:
90%
#19: Elismertem, hogy ezek szerint csinálnak ilyesmit. Aztán válaszoltam újra a kérdésre, mely szerint 56 eset két év alatt egy háromszázharmincmilliós országban, elenyésző. Nem tekinthető gyakorinak. Ha nem érted amit olvasol, az nem az én hibám.
2023. ápr. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/93 anonim ***** válasza:
8%

#20


Jobbnak láttam tisztázni, hogy miért tartod normálisnak ha gyerekeket műtenek át :)

2023. ápr. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/93 anonim ***** válasza:
72%
Egyrészt a tinédzser már nem gyerek, az orvostudomány fiatal felnőttként tekint rájuk (mert biológiailag azok), a jog is korlátozottan cselekvőképesnek tekinti Őket 14 éves kor felett, másrészt benne van a szövegben, hogy orvosi vizsgálatok sora előzi meg a dolgot és a biztosító is csak akkor fizet egy ilyen beavatkozásért ha az indokolt. Első kézből tudom, hogy ez Németországban negyvenezer EUR, szóval saját zsebből ilyet valószínűleg kevesen engedhetnek meg maguknak.
2023. ápr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/93 anonim ***** válasza:
83%
Továbbra is érdekelne, hogy miért tartod gyakorinak, ha háromszázharmincmillió emberből 56 átesik egy beavatkozáson?
2023. ápr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/93 anonim ***** válasza:
9%

Sosem írtam, hogy gyakori :)

De már 1 is sok.

2023. ápr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/93 anonim ***** válasza:
88%
Én egyébként nem tartom okénak, hogy ezt fiatal korban elvégezzék, vagy legfeljebb csak nagyon indokolt esetben, mert ugye írhatod, hogy egy is sok, de gondolkozz el azon egy kicsit, hogy ha Te születtél volna úgy, hogy a fejedben/lelkedben az van ami most is, csak más van a lábad között mint ami most, akkor akartál-e volna 21 évet várni arra, hogy ezt meg tudd változtatni? Mert valóban hülyén néz ki, hogy nem ihat 21 éves koráig legálisan alkoholt, de átműttetheti magát és ez felveti a szülő felelősségét is a kérdésben. Sosem jártam ugyan ebben a cipőben, de valószínűleg azt mondanám a saját gyerekemnek is, hogy várja meg egy ilyen komoly döntéssel legalább azt amíg tizennyolc lesz. Öltözhet addig úgy, élhet úgy, de visszavonhatatlan döntést ne hozzon.
2023. ápr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/93 anonim ***** válasza:
88%
A kérdésre adott válasz viszont: nem, nem mindennapos.
2023. ápr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/93 anonim ***** válasza:
15%
#18 Jelentve 🥰
2023. ápr. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/93 anonim ***** válasza:
33%

#25 Miért?


Az orvosok között megegyezés van arról, hogy ez segít. Miért akarsz kicseszni azzal a pár emberrel, aki orvosi segítséget akar ogenybe venni hogy könnyebb lehessen az élete?

2023. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/93 anonim ***** válasza:
67%

29.

Na, már kezdődik!

2023. ápr. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!