Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban igaz lenne, hogy...

Valóban igaz lenne, hogy nyugaton mindennaposak a nemváltások gyerekeknél is?

Figyelt kérdés

Az is igaz, hogy egy feketének már olyan jogai is vannak, hogy nem kell sorba állniuk, ha csak fehérek vannak előttük egy adott sorban amikor várakoznak valamire?

Láttam egy orosz reklámot, ahol ezeket szajkózzát, valamint itthon is ehhez hasonló videók keringenek a neten.



2023. ápr. 14. 12:52
A kérdező szavazást indított:
Igaz
Nem igaz
38 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
88%

Dehogy igaz. Sehol a világon nem lehet nemváltó műtétet csináltatni 18 éves kor alatt, felette is majdnem két év mire megcsinálják, ez nem egy tetoválás (és normális helyen azt se csinálják meg azonnal).


Rengeteget utazom, járom főleg Európa országait a munkám miatt, de nagyon kicsi százalékban látsz egyáltalán transzokat, diszkrimináció pedig se negatív se pozitív értelemben nincs bőrszín alapján sehol.

2023. ápr. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 A kérdező kommentje:
És az USA? Ott lehet tényleg ez van már.
2023. ápr. 14. 12:55
 3/93 anonim ***** válasza:
98%

"Láttam egy orosz reklámot" - te aztán tudod: mit kell nézni.

Aztán idejössz és terjeszted a hülyeséget. Gratulálok.

2023. ápr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
98%
Az USA-ban meg végképp nincs ilyen. Ott mondjuk nem jártam, de rengeteg ügyfelem és barátom van aki ott él, napi kapcsolatban vagyok velük, szoktunk társadalmi kérdésekről beszélgetni, egyáltalán nincs ilyen. Miért lenne? Ne az orosz/magyar propagandamédiából tájékozódj!
2023. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 anonim ***** válasza:
8%
Nemváltó műtét nincs de hormonkezelést már lehet csináltatni.
2023. ápr. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/93 anonim ***** válasza:
3%
Chloe Cole történetét érdemes lenne elolvasni mielőtt azt gondolnánk, hogy minden rendben van :)
2023. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/93 anonim ***** válasza:
91%
#5: Igen, és komoly orvosi vizsgálatok előzik meg, várni kell rá, nem úgy van, hogy a nyolc éves Petike úgy ébred, hogy Ő holnaptól Pannika lesz és ezért másnap elkezdik hormonokkal tömni. Gondolkozzatok már!
2023. ápr. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 anonim ***** válasza:
91%

"Gondolkozzatok már!"


Ne kérj lehetetlent...

2023. ápr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/93 anonim ***** válasza:
3%

#7 Azt írtam, hogy ez egy 1 napos folyamat? :)

Gondolkozz már!

2023. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
82%
Annyira mindennaposak ezek az átoperálások, hogy én már kétszer átműttettem magam. Most gyűjtöm a pénzt a harmadikra.
2023. ápr. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!