Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban igaz lenne, hogy...

Valóban igaz lenne, hogy nyugaton mindennaposak a nemváltások gyerekeknél is?

Figyelt kérdés

Az is igaz, hogy egy feketének már olyan jogai is vannak, hogy nem kell sorba állniuk, ha csak fehérek vannak előttük egy adott sorban amikor várakoznak valamire?

Láttam egy orosz reklámot, ahol ezeket szajkózzát, valamint itthon is ehhez hasonló videók keringenek a neten.



2023. ápr. 14. 12:52
 51/93 anonim ***** válasza:
87%

#51 Igen, ugyanis a herélést, bármiylen meglepő is, sokkal kevesebben bánják meg. Valószínűleg azért, mert aki nemváltó műtéten esik át, az transznemű, így nem fog neki hiányozni. Vagy a melle, ha npnek született.


De továbbra is kíváncsi vagyok, hogy a te logikád alapján miért nem kéne betiltani egy térdműtétet amit a betegek egyharmada megbán, és miért kéne betiltani a nemátalakító műtéteteket, amit a betegek 0.3%-a bán meg.


Tehát?

2023. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
14%

#52


Olvassam el nyugati lmbtq párti orvosok tanulmányait? Objektív lesz az?

2023. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
17%

#53


Azt írtam, hogy a nemátalakítást azért kell betiltani mert valaki megbánja? :)


Segítek, nem.

2023. ápr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
82%
#54: Engem tökre érdekelne, hogy szerinted egy orvosnak milyen érdeke fűződik ahhoz, hogy lmbtq párti legyen? Hogy kell ezt elképzelni? Megpödrik a kacikás kapitalista cérnabajszukat, miközben a szemük dollárjelekké változik és sátáni kacajjal beküldik a tanulmányt, amivel népszerűsítik a nemváltást, hogy így legyen munkájuk?
2023. ápr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
15%

#54 Van bizonyítékod rá, hogy elfogulatlanok? Ha módszertani problémákat találsz akkor persze nyugodtan felvetheted, vannak tanulmányok ahol például szándékosan hátrányos helyzetű betegeket vesznek elő, vagy nem használnak elég nagy mintaszámot, hogy reprezentatív legyen a minta, ezzel megpróbálva befolyásolni az eredményeket, de ezeket elég hamar kiszúrják más kutatók és gyorsan írnak is róla egy recenziót. De ezen tanulmányok esetében ez nem áll fenn. Szóval, igen, objektív lesz.


De ha már itt tartunk, a te véleményed objektivitását milyen kutatás alapozza meg? Esetleg ez a szakterületed és már évek óta praktizálsz? Csak kíváncsi vagyok miért gondolod, hogy a te véleményed azonos súllyal kéne latba essen egy orvosi kérdésben, mint olyan orvosoké, akik évtizedek óta a témával foglalkoznak.

2023. ápr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
74%
#54 Akkor mi a baj vele? Az hogy a betegek 99.7%-ának javul az életminősége a műtét után? Csak azért kérdezem mert ez egy sokkal jobb arány, mint azok száma akik a fent hivatkozott térdműtéten esnek át. Kíváncsi vagyok a logikádra, mert eddig még nem sokat láttam belőle.
2023. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
15%

#54


Mclaren F1 teamnek mi köze ahhoz, hogy lmbtq párti legyen?

2023. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 anonim ***** válasza:
15%

#56


Továbbra is az, hogy a természet ellenvaló és más kezelés kellene az ilyen embereknek.

2023. ápr. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/93 anonim ***** válasza:
81%

#58 Én értem, hogy így gondolod, csak nem tudod sem azt, hogy mi kéne legyen az a kezelés, vagy bizonyítékot felmutatni arra, hogy sikeres, sem azt megindokolni, hogy miért kéne egy 99.7%-os sikerességi rátával (ami jóval az átlagfölötti) rendelkező beavatkozást megszűntetni.


Ja, és a természetet pedig kifejthetnéd, ugyanis minden orvosi beavatkozás természetellenes. Mondjuk ha forró vassal fertőtlenítünk az pont nem, de gondolom oda azért nem szeretnél visszatérni. itt is meg kéne indokolnod, hogy miért pont a transzneműek esetén teszel kivételt

2023. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:
10%

"bizonyítékot felmutatni arra, hogy sikeres"

A nyugati társadalomban az lmbtq propaganda uralkodik, ezért nincs más fajta kezelés.


Ha a drogfüggőnek drogot adsz az sikeres lesz? A te "logikád" alapján nyilván hisz a drogosok 99,7%-a örülni fog neki.

2023. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!