Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kérik ezt Orbán Viktor...

Miért kérik ezt Orbán Viktor miniszterelnöktől, mikor ő sosem tett ilyen kijelentéseket?

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 23. 09:49
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
61%

"Levon egy konzekvenciát, megtörtént eseteket dolgoz fel, egy ember...


Kontra valós megtörtént esetek a tényekre szorítkozva."


? :)


"Megjegyzem rengeteg tanulmányt elolvashattál 26 perc alatt."


Mindegyik elején van egy abstract ami összegzi a kutatás eredményeit, és... Mindegy, úgyse tudod, felfogni se sikerült, hiába írtam le előbb. Mindenki tudja, hogy az adat minősége is rosszabb ha csak egy-két-három ember rakja őket össze, gondolom a police.hu-n egy bejegyzésen egyszerre legalább 20-an ülnek a gép előtt.


Meg a police.hu gondolom akkor csinált egy összegzést a világ összes pedofiljáról/pedofil esetéről csak mi halandók maradtunk le róla. Jöhet az "ez csak téged minősít" kártya, tökéletes lezárás ilyen fain érvek után. :)

2023. febr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:

Leírom máshogy, egy tanulmány nem objektív, befolyásolja az írója. Kontra rendőrségi jelentés.


Nem kell 20 ember ahhoz, hogy egy jelentésben leírják az elkövető és a sértett nemét.


Azt írtam, hogy informálódj. Részedről jött az általánosítás, beskatulyázás, lehülyézés. Értem én, hogy az "lmbtq közösség" része vagy és ha egy szövegkörnyezetben szerepeltek a pedofilokkal az kiveri a biztosítékot de pont ezekből látszik, hogy nagyon éretlen vagy még.

A gyakoris emailed és jelszavad mentsd el valahova és 10 év múlva olvasd vissza, hogy miket írtál. Nem leszel büszke a mostani énedre de büszke leszel arra, hogy hova fejlődtél 10 év alatt.


További szép napot :)

2023. febr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
61%

"Leírom máshogy, egy tanulmány nem objektív, befolyásolja az írója. Kontra rendőrségi jelentés."


Ja, mindenki tudja hogy az egyenruhával a rendőrre egy szigorú objektivitás pajzs esik, innentől közbe bármit leír, az úgy van. Sose volt gond rendőrségi jelentések terén.


Egy tanulmány lényege, hogy objektív... különben nem lenne tanulmány. Esetleg a hitelességét befolyásolja az, hogy mekkora adatállományt dolgoz fel. Ami nem... 4-5 police.hu cikknél kezdődik.


Nem vagyok speciel semmilyen formában LMBTQ (ugye beskatulyázás, általánosítás). Jobb lennél áldozat szerepben, ha nem csinálnál aztán hülyét magadból rögtön a következő mondattal. Igazából csak ez a "90%" ütötte meg a szemem, részemről ez ennyi volt, nem is csalódtam. Azt kaptam, amit vártam. :D


De köszönöm! Látszólag te már elérted a szellemi teljesítményed plafonját, de... további jó hírolvasást! Ha már olvasni tudsz, az is valami végülis. :) 10 múlva verseket is szavalhatsz, majd gondolj rám ha összejön. :)


További szép estét. :))))))

2023. febr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
Pont az ilyen rossz szövegértéssel bíró lgbtqy+- tagok kérik számon mint az előző válaszoló :D :D
2023. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
61%
Aludj inkább police.hu, reggel 6-kor csörög a vekker. :DD
2023. febr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
police.hu egy oldal amit javasoltak hogy olvass :D
2023. febr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
61%
Harmadik személyben beszélni magadról nem a hibátlan egészség jele. :DD
2023. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:

ŐŐŐ lehet nem tudtad, de ide írhatnak többen is ám :D :D

semmi baj, legalább ezt is megtanulod ma :D

2023. febr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
61%
Világos, sok erre a véletlen. :D
2023. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Sok erre a diszlexiás is ;)
2023. febr. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!