Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kérik ezt Orbán Viktor...

Miért kérik ezt Orbán Viktor miniszterelnöktől, mikor ő sosem tett ilyen kijelentéseket?

Figyelt kérdés
[link]
2023. febr. 23. 09:49
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
0%

Nincsen összemosva, aki olvasta az tudja, hogy bekezdésenként és cikkenként el van osztva.



Egyébként a pedofilok 90%-a lgbtq tag...

2023. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%

11 élőben is prezentálta a logikát.


Természetesen nem mossuk össze, láthatja a kedves bizottság is hogy mi mennyire Európai szellemiségben csinálunk mindent, külön bekezdésekre bontjuk az összes tételt.


Deeee azért elvtárs MINDKETTEN pontosan tudjuk, hogy a pedofilok 90%-s LMBTQ személy.


A kecske is jól lakik, a káposzta is megmarad. Hajrá Magyarország, hajrá magyarok.

2023. febr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
75%

"Egyébként a pedofilok 90%-a lgbtq tag..."


Ezt a vadhajtások statisztikai adataiból szedted? Vagy inkább a kisujjtékából?

2023. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
50%

#13


Olvass híreket :)

2023. febr. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
61%
Én még azt várom, hogy kiderüljön az egészségügyi dolgozók között vajon mennyi pedofil van.
2023. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:

"Olvass híreket :)"


Olvasok, nem hallottam ilyan f.szságot.


DE! Még ha igaz is lenne, akkor sem jelentene semmit az égvilágon. Ha minden magyar neonáci a Mi Hazánkra szavaz, attól még a Mi Hazánk nem lesz szükségszerűen neonáci párt, csak éppen a nácik érdekeihez ők lőnek legközelebb. Egyszerűen előáll az a helyzet, hogy mondjuk a Mi Hazánk szavazóinak mondjuk 1%-a neonáci, de a magyar neonácik 100%-a a Mi Hazánkra szavaz. Játék a számokkal.


Ha egy embernek van egy törvénybe ütköző perverziója, nyilván szimpatizálni fog azokkal a mozgalmakkal, amelyek a LEGÁLIS perverziók elfogadását támogatják. Ettől még nem a mozgalom támogatja a törvénysértést, hanem a törvénysértők a mozgalmat. Akkor lenne igazad, ha az lmbtq egy egyesület lenne, ami megtűri a soraiban a pedofilokat, de nem az, ergo olyan, hogy "lmbtq tag" nem létezik. Olyan létezik, hogy a szellemiséggel szimpatizál valaki, de azt meg nem lehet megválogatni.

2023. febr. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

#16


Nem hallottál még pedofilokról?

2023. febr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
100%

"Nem hallottál még pedofilokról?"


Ez a trollkodás valamiféle örömöt okoz neked, vagy csak simán ennyire sötét vagy? Olyat nem hallottam a hírekben, hogy "a pedofilok 90%-a lmbtq tag" lenne.

2023. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
Nem is az. Vagy a meleg pedofilok nagyok kiszélesítették a vadászterületüket és azért van kétszer annyi 13 év alatti kislány molesztálva, mint fiú. Meg valahogy a kutatásokat is manipulálták ezzel kapcsolatban.
2023. febr. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

Azt írtam, hogy ezt mondják a hírekben? :)


Nem. Azt írtam ,hogy olvass híreket.

Kiegészítés, (mert látom nagyon fontos neked)

A pedofil ügyek 90%-ában férfi az elkövető és azonos nemű személlyel szemben követi el a bűneit.

2023. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!