Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vevők a magyar...

Miért nem vevők a magyar választók az ellenzék politikájára ?

Figyelt kérdés

A magyar ellenzék kicsit el van tévedve amikor a választókat hibáztatja a folyamatos választási vereségekért.

Elég furcsa hozzáállás a vevőt hibáztatni azért mert nem fogy egy termék.

Ott vagy a termékkel vagy a marketinggel van baj, és az eladó nem ismeri fel a piaci viszonyokat.

A politika ugyanolyan termék mint egy csoki. A fidesz el tudja adni az ellenzék meg nem.


2022. dec. 20. 11:37
 61/101 anonim ***** válasza:
36%

Itt mindenki elbeszél a lényeg mellett. Nem azért nem szavaznak az ellenzékre mert a médiából ez meg az jön. Óriási demagógia! Orbán úgy nyert először 98-ban hogy egyetlen médiája sem volt!! Úgy lett 2/3-ad a régi választási szabályok szerint, hogy csak egy alacsony nézettségű HirTV-jük volt. Legyünk őszinték : ha te látsz egy Orbán plakátot leszavazol rá? Ugye :XD


Ha a plakát számítana, akkor még mindig .... [link]



* * *


Egyszerűen azért nem szavaznak erre az ellenzékre, mert amikor kormányon voltak nem kaptunk semmit. Nem tudtak kormányzni. Egyetlen emberbarát intézkedésük sem volt. Ennél kisebb válság alatt is hatalmas megszorítások voltak : pedagóguselbocsájtások, iskolabezárások, bércsökkentések, 13.havi tanérbér elvétele, adóemelések, villanyáraemelés, gázáremelés.......Amikor világgazdasági bőség volt alig 1%-al emelkedett a GDP. Míg szlovákia 11%-al ment. Nem tudnak kormányozni, tönkreteszik az országot, hatalmas IMF hiteleket vesznek fel....


Arról nem is beszélve hogy nemzetellenesek. Elmennek romániaba kampányolni egy román pártnak a magyar ellen. Azt mondják a felvidékiekre legyenek büszke szlovákok. Az LMBTQ meg csak hab a tortán....


Senki sem akar nyomort, éhezést és afrikaiakat ide....

2022. dec. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/101 anonim ***** válasza:
23%

23 "Az ellenzéki programban volt egy halom szociális terv, ami az emberek megélhetéséről szólt volna, de senkit nem érdekelt."


Persze. Az hogy a minimálbér böszemeség. A rezsicsökkentés marhaság. Mindenkinek éreznie kell az energia árát. Menjenek műtétre indiába....😂

2022. dec. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/101 anonim ***** válasza:
13%
A különböző ellenzéki pártok és Márky a bukás óta is adtak interjúkat a programjukról, érdekes mód egymásnak ellentmondó dolgokkal. Hogy kormányoztak volna, ha a programon is veszekednének , ha kormányon lennének ?
2022. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/101 anonim ***** válasza:
84%
#61 Tisztában vagyok mindazzal, amit leírtál. Én sem szavaztam még soha sem a DK-ra, sem az MSZP-re. De azért nehogy azt mondd már, hogy a Fidesz bármivel is különb volna! Nekik milyen "emberbarát" intézkedéseik vannak? Talán az, hogy hagyják éhen fagyni az időseket, meg a betegeket? Vagy az, hogy a gyerekek 18 fokban ülnek az iskolában? Hogy sorban zárnak be a kórházi osztályok, az egészségügy és az oktatás is romokban? Én bizony tőlük sem "kaptam" semmit. Sőt! 2010 után pontosan ugyanott folytatták ők is, ahol Gyurcsányék abbahagyták. akiket akkor az MSZP kormány az út szélén hagyott, azt ők jól bele rúgták az árokba. Azóta csak olyan kis pártokra szavazok, akikről biztosan tudom, hogy legalább nem fognak tudni ártani. Most meg egyértelműen kiderült, hogy eddig csak a konjunktúra, meg az uniós pénzek tartották fent azt látszatot, hogy "ők legalább értenek a gazdasághoz".
2022. dec. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/101 anonim ***** válasza:
69%
#62: Nem, nem ez volt. Ezt tolta eléd a média, amit te szépen bekajáltál és kajálsz azóta is 🙂
2022. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/101 anonim ***** válasza:
21%
Itt vannak MZP videoi amikor lefogyatékosozza afideszest. Megmondja hogy magénak semmi sem jár. Tessék meg lehet nézni [link]
2022. dec. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/101 anonim ***** válasza:
71%
Azért mert az átlag disznózsírt zabáló fidesz szavazó csak az LMBTQ propagandát látja a kormány miatt, közbe meg szétlopják azt a szép nagy, birka fejét.
2022. dec. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/101 anonim ***** válasza:
7%

64 "a Fidesz bármivel is különb volna! Nekik milyen "emberbarát" intézkedéseik vannak? "


Hát te nagyon hülye vagy :XD


Pl egyszer sem emelték a rezsit. Mit mondott Lendvai, Medgyessy ? Nem lesz gázáremelés. 13x lett amivel 3x-ára emelkedett 8 év uralmuk alatt -.-

2022. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/101 anonim ***** válasza:
27%
64 Az ellenzék alatt 8 éven belül egyetlene gyszer volt béremelés. Tudod mikor ?? Amikor Fideszt leváltották és a megtelt kasszából kiperkálták. Egyetlen egyszer. Onnantól kezdve nem volt nyugdíjemelés se-😡
2022. dec. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/101 anonim ***** válasza:
11%

64, ez tök jó, hogy mindkét oldal hibáit keresed, ez a korrekt hozzáállás szerintem is. Mindazonáltal pl. a "18 fokban ülnek a gyerekek témáról" én azt gondolom, hogy nem hibáztathatja senki a kormányt a gazdasági válság és a háború miatt. Sem a hülye brüsszeli szankcióspolitika miatt, amit én már rég abbahagytam volna, mert láthatólag nem oldja meg a háborút. Minél hamarabb véget kell vetni a háborúnak is, a szankcionálásnak is és visszaépiteni az orosz gazdasági kapcsolatokat, mert Európa gazdaságának szüksége van az oroszra. A háború akkor is ugyanitt tartana, ha nem szakitanánk meg az orosz energetikai kapcsolatokat, és attól még tudnánk Ukrajnát támogatni, felfegyverezni, viszont nem lenne recesszió, gazdasági válság.


Egyébként nálunk is 18 fok van itthon, de melegem van, mert enyhe telünk van idáig.


Gyurcsányék kormánya abban különbözött a többitől, hogy akkoriban tényleg semmilyen válság nem volt , mégis gazdasági válságot idéztek elő az országban. ezzel szemben a Covidról, háborúról, háború miatti recesszióról nem mi tehetünk.



Az oktatás és az eü lerohasztását is minden nap leirja mindenki, ehhez képest távolról sincsenek benne ekkora problémák. Miért lennének romokban ?

Az ukránoknál van romokban.

2022. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!