Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vevők a magyar...

Miért nem vevők a magyar választók az ellenzék politikájára ?

Figyelt kérdés

A magyar ellenzék kicsit el van tévedve amikor a választókat hibáztatja a folyamatos választási vereségekért.

Elég furcsa hozzáállás a vevőt hibáztatni azért mert nem fogy egy termék.

Ott vagy a termékkel vagy a marketinggel van baj, és az eladó nem ismeri fel a piaci viszonyokat.

A politika ugyanolyan termék mint egy csoki. A fidesz el tudja adni az ellenzék meg nem.


2022. dec. 20. 11:37
 51/101 anonim ***** válasza:
68%

#49: "ez aztán hatalmas különbség. Nem őket gombázta le, csak közölte, hogy ha hisznek a Fidesznek, akkor gombaként viselkednek. Micsoda különbség .) Ja, nem."

Igen, hatalmas különbség. MZP épp, hogy azzal rontotta el, hogy értelmesen próbált a választókkal beszélni, egyenlő felekként tekintette őket. Sajnálom, hogy nem vettétek észre, hogy a Fidesz ezzel szemben valóban lenézi a szavazóit. Hogy ezt nem mondja ki? Igen, ezt politikailag jól csinálja, de attól még sajnos így van.


"És az is naiv, rutintalan politizálásra vall, hogy nem képes valaki arra figyelni, hogy ne sértse meg semmivel a másik tábort."

Azért remélem, hogy akkor is így fel vagy háborodva, amikor a kormánypárti szennymédiában (pl. Vadhajtások) nyíltan sértegetik az ellenzékieket.

2022. dec. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/101 anonim ***** válasza:
22%
Mert azon kívül nincs nekik program, hogy O1G meg LMBTQXYZ jogok. Ez nem program, ez egy nagy lufax. Ezek ráadásul senkit nem érdekelnek.
2022. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/101 anonim ***** válasza:
8%
Attól, hogy igy kimagyarázzátok meg bevéditek a gombás mondatot, még nem lesz kevésbé ciki.
2022. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/101 A kérdező kommentje:
Egyébként nem tudom észrevettétek-e hogy az ellenzéki kommentelők és trollok a választás óta birkázzák a fidesz szavazókat. Ezzel csak egy dolgot érnek el. A fideszesek 26-ban is egységesen elmennek szavazni és megmutatják mire képes a sok birka. Jó irányba tereli őket az ellenzék a fidesz 3/4-hez.
2022. dec. 20. 14:08
 55/101 anonim ***** válasza:
22%

54, ezt már én is mondtam itt párszor. Hogy a verbális sértegetés csak a kormány felé tereli az embereket. Ez igaz az ellenzéki politikusokra, ellenzéki sajtóra, ellenzéki kommentelőkre is.


Ilyeneket szoktak mondani, ha nem gyűlölöd velük együtt a Fideszt, hogy a gazdád, a vezéred, vasvillára hánylak a főnököddel együtt, fidesznyik, fidpatkány, fidess...stb.


És még ők beszélnek szabadságról, demokráciáról.


A birkázást már a békemenetre is kiterjesztették, igy lett birkamenet. Én ugyan nem voltam még egyiken sem, de ezt pl. egy pozitiv kezdeményezésnek tartom és fel nem foghatom, hogy tudják a saját nemzettársaikat birkamenetelőnek csúfolni. Attól, hogy valaki elmegy egy ilyenre, még nem feltétlen szavaz a Fideszre.

2022. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/101 anonim ***** válasza:
68%

#53: "Attól, hogy igy kimagyarázzátok meg bevéditek a gombás mondatot, még nem lesz kevésbé ciki."

Nem magyarázunk ki semmit, ti magyaráztok bele olyat, ami nincs. De mindegy már, sikerült a félrevezetés, győztetek, örülhetettek.


#54: Ezzel tisztában vagyunk, de mindegy, hogy mit mondunk, az is mindegy, hogy mit csinál a kormány, az is mindegy, hogy mit csinál az ellenzék, ti akkor is elmentek szavazni a Fideszre. Akkor legalább a véleményünket hadd mondhassuk el.

2022. dec. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/101 anonim ***** válasza:
14%
56, hadd legyen már nekem SAJÁT, önálló véleményem. Engem semmi nem vezetett félre, amatőr, antipatikus, nevetséges és bugyuta megnyilvánulás volt Márkytól.És később is magyarázkodott miatta, hogy nem gombázta le az embereket. Dehogynem. Nem kell ezt csűrni-csavarni .
2022. dec. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/101 anonim ***** válasza:
74%
#55: Kétlem, hogy a szélsőségesebb ellenzéki kommentelők miatt nyerne a Fidesz. Nézd meg néhány kormánypárti oldal komment szekcióját, semmivel sem jobbak a kormánypártiak sem ilyen téren. Legutóbb egy kritikát fogalmaztam meg egy gazdasági lépésükkel kapcsolatban, nem volt benne semmi sértő, vagy durva. Rögtön megkaptam, hogy koszos oláh cigány vagyok és ha nem tetszik menjek Oláhiába (megjegyzem a határon túli magyarokról, vagy Romániáról szó sem volt, nem tudom ez honnan jött az illetőnek). De olyat is olvastam, ahol azt üzenték, hogy dögöljön meg az összes ellenzéki. A bohócozás is elég gyakori. Szóval ha rosszul esik az ellenzékiek trágárkodása, akkor azért ezt is vedd észre.
2022. dec. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/101 anonim ***** válasza:
71%

#57: Kezdem azt gondolni, hogy nem ismered kellőképpen a magyar nyelvet, vagy nem tudsz értelmezni. Ha pl én azt mondom, hogy a szomszéd néni megcsalja a férjét, akkor az nem azt jelenti, hogy én csalom meg és azt sem, hogy hülyének nézem, amiért hagyja magát megcsalni. Csupán próbálom felhívni a figyelmét, hogy vigyázz, mert megcsalnak. De látom fölösleges neked bármit is mondani, nem érdekel. Valószínűleg még örülsz is annak, hogy van mit félremagyarázni.

Saját, önálló véleményed? Aranyos vagy, hogy azt hiszed, ez a te véleményed. Ha nem ültették volna el ezt a fejedben, azt se tudnád, hogy elhabgzott ez a gombás mondat, mert soha mégcsak nem is hallottál volna róla. Talán akkor a valódi mondanivalója is elérte volna az ingerküszöbödet, de ezt sikeresen megakadályozták.

2022. dec. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/101 anonim ***** válasza:
16%

Ki mondta, hogy a szélsőséges ellenzéki kommentelők miatt nyer a Fidesz ? Pusztán azt mondtam, hogy ezzel is csak a Fidesznek hajtanak fel többszavazatot.


A gombázást már kiveséztük, a saját véleményem az enyém és nem vagyok hajlandó vitatkozni senkivel, aki nem tudja ezt tolerálni.

2022. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!