Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem vevők a magyar...

Miért nem vevők a magyar választók az ellenzék politikájára ?

Figyelt kérdés

A magyar ellenzék kicsit el van tévedve amikor a választókat hibáztatja a folyamatos választási vereségekért.

Elég furcsa hozzáállás a vevőt hibáztatni azért mert nem fogy egy termék.

Ott vagy a termékkel vagy a marketinggel van baj, és az eladó nem ismeri fel a piaci viszonyokat.

A politika ugyanolyan termék mint egy csoki. A fidesz el tudja adni az ellenzék meg nem.


2022. dec. 20. 11:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/101 anonim ***** válasza:
88%

"A magyar ellenzék kicsit el van tévedve amikor a választókat hibáztatja a folyamatos választási vereségekért."


Ha az emberekből hiányzik a kritikus gondolkodás képessége, akkor mégis ki a felelős ezért? Egy bizonyos korig a szüleik, utána saját maguk.


"Elég furcsa hozzáállás a vevőt hibáztatni azért mert nem fogy egy termék."


Elsősorban a konkurencia megtévesztő marketingjét hibáztatjuk. A vevőnek csak annyi a felelősségge, hogy benyalja a hazugságokat.


"Ott vagy a termékkel vagy a marketinggel van baj, és az eladó nem ismeri fel a piaci viszonyokat."


Hiába ismeri az eladó a vásárlói igényeket, ha nincs lehetősége a szélesebb közönséggel megismertetni a termékét. Az egyik termék mögött több 10.000 milliárd forintnyi forrás van a reklámozására. Míg a másiknak csak kb 2.


"A politika ugyanolyan termék mint egy csoki. A fidesz el tudja adni az ellenzék meg nem."


Vigyük tovább a gondolatmenetet. Vegyünk két csokigyártót. Az egyik 0-24-ben tele nyom minden felületet azzal, hogy a másik gyártó radio aktív anyagot kever a termékébe. A másik gyátró ezt tagadja, bírósági perek tömkelegét nyeri az előbbivel szemben, hogy az hamis állításokat terjeszt róla. De mivel a fogysztóvédelem az első gyártó zsebében van, ezért azt semmilyen retorzió nem éri az üggyel kapcsolatban. Hogyan boldoguljon a második gyártó ebben a piaci környezetben?

2022. dec. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/101 anonim ***** válasza:
25%
Értsd már meg Kérdező, hogy minden hiába való! Innen lépni kell, míg lehet. Míg benne vagyunk Schengenben.
2022. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/101 anonim ***** válasza:
83%

#14: "A vidéknek semmi üzenetük nincs. Ezért tarolt a fidesz vidéken, mert senkit nem érdekel a kínai egyetem, meg a melegek jogai, amikor a megélhetésről van szó."

Az ellenzéki programban volt egy halom szociális terv, ami az emberek megélhetéséről szólt volna, de senkit nem érdekelt. A Fidesz mit tesz a vidékiek megélhetése érdekében? Az egész kampány az ellenzék és főképp MZP savazásáról szólt, nem a vidékiek megsegítéséről. Még amit megígértek, azt is megszegték. Miről beszélünk akkor.

2022. dec. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/101 anonim ***** válasza:
76%

#23

Ezért mondom, a nép is menthetetlen. A társadalom tettestársa a NER-nek.

2022. dec. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/101 anonim ***** válasza:
77%
23, Én olvastam, a programban semmi konkrétum nem volt, csak hogy növelni kell a támogatást meg a segélyezést, családi pótlékot. Semmi nem volt számszerűsítve, pl mekkora SZJA kulcsokat terveztek volna a többkulcsos adóval, ÁFA hogy alalkult volna, de semmi. Nem is szavaztak rá sokan.
2022. dec. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/101 anonim ***** válasza:
81%
#25 Konkrétumokat addig nem lehetett írni, ameddig nem derült ki, hogy mennyire üres a kassza.
2022. dec. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/101 A kérdező kommentje:

#25

Akkor nem csak én gondoltam ezt az összefogás programjáról. Én is nagyon kíváncsi lettem volna a tervezett áfa és szja kulcsokra. Mivel hallgattak ebből azt szűrtem le, hogy az áfát nem akarják csökkenteni az szjat pedig emelni szeretnék a több kulcsal. A kampány vége felé kezdte el mzp mondogatni hogy a többkulcsos szjat ő alacsonyabb kulcsok bevezetésével képzelné le. A többi pártvezető pedig mélyen hallgatott.

2022. dec. 20. 12:48
 28/101 anonim ***** válasza:
14%
26, Jaj ne már, pontosan lehet tudni, hogy áll a kassza. Most is lehet tudni. Vagy minek ülnek ott bent?
2022. dec. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/101 anonim ***** válasza:
17%
#14 Igazad lehet. Én is azt figyeltem meg, hogy minél erősebb lesz az ellenzéken belül a Gyurcsány párt, annál gyengébb lesz az ellenzék. Most egyértelműen Gyurcsány az ellenzék "vezére", már árnyékkormány is van, és mégsem szavaznak az időközi választásokon az ellenzéki jelöltekre, nem mennek tömegesen az utcára, akármilyen rossz is a kormány.
2022. dec. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/101 A kérdező kommentje:

Gyurcsányt az ellenzék se lenyelni se kiköpni nem tudja. Annyira megosztja az ellenzéket, hogy amig politizál addig a fidesz különösebb erőlködés nélkül fogja nyerni a választásokat.

Jó kérdés, hogy Feri tisztában van-e ezzel.

2022. dec. 20. 13:00
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!