Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » RTL csatorna a külföldi...

RTL csatorna a külföldi anyacég nyomása vagy hazai vezetése miatt tolja ennyire a baloldali propagandát?

Figyelt kérdés

Ritkán nézem, mert tudtam, hogy balos meg ilyen LMBTQ szenny az egész, de tegnap párom nézte este 9kor kezdődő műsort és laptopozás közben néha-néha odanéztem, na most amikor reklám lett akkor nem reklám jött hanem egyből a "híradó" bevágás ahol konkrétan nem szólt másról az a pár gyors hír mint a Fidesz mocskolásáról. Ez konkrétan bújtatott propaganda, nézi valaki a műsort gyors váltás "reklámra" ami nem is reklám hanem egyből a Fidesz alázása és csak utána jön a reklám.


Ezért büntetni kéne őket csak túl puha a kormány


2022. okt. 18. 17:05
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
0%

Szájkarate ez az egész, ami itt folyik...


- Van néhány politikus, aki anyagi, hatalmi javakért eladja a hazáját, talán a lelkét is, bár kétséges, van-e neki.

- Van néhány, aki odafigyel arra, hogy a zsebük megtömése mellett az embereknek is jó legyen az egyre romló külső körülmények között is.

- Vannak sokan, akik rendesen tanultak, dolgoztak vagy dolgoznak, és megvan nekik amire normális igények mellett szükségük van.

- És vannak, többségében fiatalok, akiknek derogál a tanulás, a munka, és mindent akarnának egyszerre.


Hozd össze ezt a négyet egy országba, és és kész a fenti mocskolódás, egymásra mutogatás.

Az értelmesebbje látja, hogy melyik út a helyes! A többiek meg gondolkodás helyett acsarkodnak.

2022. okt. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 anonim ***** válasza:
Ja azért van egyetemeken túljelentkezés meg egyre több diplomás, mert derogál a fiataloknak a tanulás, nem egy ismerősöm van akinek több szakmája is van diploma mellett, nekem érettségi mellett kereskedelmi végzettségem van, mellette mérlegképes könyvelést is tanultam, illetve most tervezem majd a grafikust megcsinálni, covid után építőiparba is elmentem dolgozni 10-12 óra kemény fizikai munkát és szintén nem egy ismerősöm van aki folyamatosan dolgozik, tanulás mellett is, csak tudod mikor ezért havi nettó minimálbért adnak akkor nyilván mindenkiben fel megy a pumpa. Innen is látszik, hogy csak a szokásos mocskolódáson jár az eszed, és ez egy finomabb köntösbe bújtatott kormány propaganda, szégyelld magad, hogy a mostani fiatalságot szidod, azokat akik pont hogy keményen güriznek, és tanulnak, ja egyszerre akarunk mindent, meg büdös a munka, megnézném hogy boldogulnál egy 12 órás cserepezésnél :), az igazi semmirekellő az te vagy.
2022. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!