Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » RTL csatorna a külföldi...

RTL csatorna a külföldi anyacég nyomása vagy hazai vezetése miatt tolja ennyire a baloldali propagandát?

Figyelt kérdés

Ritkán nézem, mert tudtam, hogy balos meg ilyen LMBTQ szenny az egész, de tegnap párom nézte este 9kor kezdődő műsort és laptopozás közben néha-néha odanéztem, na most amikor reklám lett akkor nem reklám jött hanem egyből a "híradó" bevágás ahol konkrétan nem szólt másról az a pár gyors hír mint a Fidesz mocskolásáról. Ez konkrétan bújtatott propaganda, nézi valaki a műsort gyors váltás "reklámra" ami nem is reklám hanem egyből a Fidesz alázása és csak utána jön a reklám.


Ezért büntetni kéne őket csak túl puha a kormány


2022. okt. 18. 17:05
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
9%

A jelentgetés is nagy hobbijuk.

Múltkor is elindult egy majdnem értelmes kommunikáció, erre pár libbantnak nem tetszett, és töröltették a kérdést.

Így aztán sok értelme van az egésznek.

2022. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
15%
a magát liberálisként hivatkozó hibbantak
2022. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
81%

"Így aztán sok értelme van az egésznek."

Lehet sírni a jelentgetés miatt, de én pl. NoÁr-ról azért hallottam először, mert a Figyelő (nem libbant média) feljelentette a Vörösmarty gimnáziumot, mert ott forgatott klippet.

2022. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
67%
29es ezt nagyon jól leírtad pontosan ezeket szoktam csinálni ilyen sorrendben, csak az asszony nem 200 hanem 300 kilós de a többi stimmel xddd bocs csak amúgy nem tűnik fel h szívatlak titeket ? Mármint én ezen szórakozok hogy szerintem butábbnak tartott emberekkel beszélgetek és ha még provokatívak is akkor érdekes figyelni a reakciójukat, trollkodnak e stb. Szóval én ezeken csak röhögök amúgy xd
2022. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
15%
Mert amúgy nagyon komoly veszteség lett volna nem hallani "NoÁrról".
2022. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
32es tényleg ? Ki sem találtam volna magamtól és akkor te is lehetsz libbant? Mármint ha hibbant lennél tegyük fel elméletben, és liberális is akkor libbant vagy de ha nem vagy liberális akkor simán hibbant lennél? Mondom elméleti alapon
2022. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
23%

"ármint én ezen szórakozok hogy szerintem butábbnak tartott emberekkel "


azért van külön facebook csoport, ahol bejelentitek hogy kit kéne jelenteni meg lepontozni

2022. okt. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
68%
37es honnan tudod hogy csak Facebook csoport van arra nem gondoltál, hogy Elon Musk drónjaival figyelünk titeket ? Igaz most kicsit berágott a költségek miatt de majd kiperkáljuk neki.
2022. okt. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
29%

azt már tudjuk, hogy facebook csoport van

most ismerted el

2022. okt. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
75%
Azt hittem ez eddig is nyilvánvaló volt, várjál linkelek is neked egy csoportot: [link] tessék :) remélem most már teljesen biztos vagy a dolgodban.
2022. okt. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!