Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » RTL csatorna a külföldi...

RTL csatorna a külföldi anyacég nyomása vagy hazai vezetése miatt tolja ennyire a baloldali propagandát?

Figyelt kérdés

Ritkán nézem, mert tudtam, hogy balos meg ilyen LMBTQ szenny az egész, de tegnap párom nézte este 9kor kezdődő műsort és laptopozás közben néha-néha odanéztem, na most amikor reklám lett akkor nem reklám jött hanem egyből a "híradó" bevágás ahol konkrétan nem szólt másról az a pár gyors hír mint a Fidesz mocskolásáról. Ez konkrétan bújtatott propaganda, nézi valaki a műsort gyors váltás "reklámra" ami nem is reklám hanem egyből a Fidesz alázása és csak utána jön a reklám.


Ezért büntetni kéne őket csak túl puha a kormány


2022. okt. 18. 17:05
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
10%
5-ös, azért, mert véletlen lenyomtam még két betűt? Mesélj még. Ikszdé.
2022. okt. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:

#9


Ja persze, a hozzád hasonlók már 4 éve is mocskolták a kormányt amikor még nem volt ez a helyzet gazdasági téren, sőt , folyamatos fejlődés volt.


Az EÜ meg egy örökölt probléma, ahol nem lehet rendet tenni 5-10 év alatt csak folyamatosan felzárkóztatni, egy feneketlen kút ami minden pénzt elnyel. Ha nem lett volna a covid járvány miatti válság és a mostani háború miatti akkor lehet, hogy 10 év múlva már ha marad az Orbán kormány akkor sok fejlődés lehetett volna elérni ott is.

2022. okt. 18. 17:30
 13/52 anonim ***** válasza:
94%
A fideszesek dumája annyira érdekli mostanában a magyar embereket, mint az anyós fingása.
2022. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
80%
Jaj mindig ezzel jönni, ha még 10-20 évig marad meg ez nem lett volna akkor most lehet hogy ez lenne, 10 év múlva xdd ilyen habi szedett vetett dolgokat írsz le arra amit írtam, na ezek után tudod ki tud komolyan venni te bajnok gyerek, azt meg honnan a fenéből tudod 4 éve kit mocskoltam kit nem? Meg súgta neked a varázsgömböd, én leírtam neked mit tapasztaltam te erre leírtad, hogy hát de 20 év múlva lehet jobb lenne, mert ez egy öröklött probléma, 12 telibe vert éve volt ennek a kormánynak, hogy a 2010es állapotokhoz képest akár csak egy hajszálnyival jobbat csináljon, ehhez képest oktatás ugyanúgy szr, egészségügy ugyanúgy szr, bérek ugyanúgy szrk, forint eszméletlen sokat romlott, lakás árak megkétszereződtek, élelmiszer árak arra hadd ne mondjak semmit, legalább csak valami javulás lenne, de semmi bakker semmi, erre a legnagyobb jóindulattal sem tudok mást mondani mint hogy szr az egész ahogy van, és nem tetszik a kormány, ha ettől én egy agymosott libsi idióta leszek akkor legyek az, attól még ezt gondolom te bajnok gyerek.
2022. okt. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

#14


Jólvan öcskös, mondatokat azért néha tagold.


Nem volt 12 éve rá, mivel 2020-ban jött a Covid járvány, kevesebb mint 10 éve volt és amiket írsz az hazugság. Hol nem nőttek a bérek? Lakás árak szerinted miért kétszereződtek meg?


Szerintem 2006-2010 körül te még kis kölök voltál, ezért fingod nincs az akkori állapotokról, de konkrétan nyomorgott a nép, még a középosztály is. Most ha visszanézünk 2019-re akkor meg hiába tagadják páran, aki rendesen dolgozott az jól élt. Kivételek mindig vannak de ne egy zsákfalu, vagy a közmunkán tengődö alkesz legyen a bázis pont. Egy városban élő , dolgozni akaró ember bizony megkereste a magának valót, akinek meg ambícióji is voltak az nagyot fejlődhetett.


Elkezdték rendbe szedni az EÜ-t is a hatalmas béremeléssel, most jöttek volna a tanárok, sőt jöttek is mivel bejelentették már előre az emeléseket.


Bár lehet nekik is inkább elvenni kellett volna tőlük meg kirúgni jó pár ezret mint anno 2010 előtti kormány :)

2022. okt. 18. 17:41
 16/52 anonim ***** válasza:
88%

14 Egyetértünk:) Nem vagyok én se lipsi vagy mi az:-D Azt sem tudom mi az mivel nem foglalkozom a politikával csak látom hogy mi zajlik és qvára nem ez lett ígérve és nem tetszik az egész úgy ahogy van,ennyi.

De erre jön a lipsizés meg ezek a butaságok:) Hagyjuk is mert a fideszesek csak gyűlölködni és lehülyézni tudnak mindenkit aki nem szektatag arrogáns stílusban.

2022. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
15%

"A fideszesek dumája annyira érdekli mostanában a magyar embereket, mint az anyós fingása."


képzeld el mi lenne ha érdekelné az embereket

akkor nem 3,5 millió szavazójuk lenne, hanem mégtöbb?


ti meg szagolhatnátok a gyurcsány anyósának a fingját

2022. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
11%
Fizetett propaganda trollokkal van tele mindkét oldalról már ez az oldal is.
2022. okt. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 A kérdező kommentje:

#16


"Nem ez lett ígérve" , nehezen láthatta előre a Fidesz, hogy meddig tart majd a háború és, hogy ilyen dilletánsan reagál az EU vezetése rá ami az egekbe lövi az energia árakat.


Korábban a válságok előtt amit ígértek be is tartották, tehát ez gyenge megközelítés.


Ez olyan mintha te megígérnéd valakinek, hogy találkoztok este 8-kor X helyen majd nem érnél oda mivel elüt egy autó majd felhántogarnák neked, hogy na ennyire vagy szavahihető te hazug libsi hát azt ígérted 8-ra jössz de nem jöttél

2022. okt. 18. 17:44
 20/52 anonim ***** válasza:
84%

"Lakás árak szerinted miért kétszereződtek meg?"

A CSOK és a babaváró hitelek miatt.

2022. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!