Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » RTL csatorna a külföldi...

RTL csatorna a külföldi anyacég nyomása vagy hazai vezetése miatt tolja ennyire a baloldali propagandát?

Figyelt kérdés

Ritkán nézem, mert tudtam, hogy balos meg ilyen LMBTQ szenny az egész, de tegnap párom nézte este 9kor kezdődő műsort és laptopozás közben néha-néha odanéztem, na most amikor reklám lett akkor nem reklám jött hanem egyből a "híradó" bevágás ahol konkrétan nem szólt másról az a pár gyors hír mint a Fidesz mocskolásáról. Ez konkrétan bújtatott propaganda, nézi valaki a műsort gyors váltás "reklámra" ami nem is reklám hanem egyből a Fidesz alázása és csak utána jön a reklám.


Ezért büntetni kéne őket csak túl puha a kormány


2022. okt. 18. 17:05
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
89%

Igen?És a Tv2,M1-hez mit szólsz?:)

Ti vagytok a büntetés akik még mindig oda szavaznak:-D

Ja és nem vagyok balos és nem nézek semmiféle szennycsatornát.Nem érdekel se a baloldal se az ostoba fideszed.

2022. okt. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
87%
A TV2, M1, a kormány nyomására tolja a Fideszes propagandát ?
2022. okt. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
11%

Látom itt mindenki diszlexiás, és nem érti a kérdést.


Igen, külföldi hátterű, és enneknl megfelelő propagandát tolnak.

2022. okt. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező most megtapasztalta, mit csinál a kormány több tucatnyi felületen. Nagyon fájt neki, mert a cúnya, gonosz baloldali hobbitkák az ő törzsét szidta, gyorsan keresett valami korrekt, elfogulatlan média felületet, mint a köz tv... :D
2022. okt. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
84%
3as mondjuk ahhoz képest, hogy te dobálozol a diszlexiával, neked van olyan helyesírási hibád xdd
2022. okt. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

#1 és #2


Nem hinném, hogy az M1-en vannak olyan műsorok amikre széles közönség vevő politika nézettől függetlenül. Az RTL-t nézik sokan még akik nem is politizálnak és nyomják a rejtett propagandát, agymosást az ilyenekkel.


Sajnos ezért van az, hogy aki nem követi a politikát meg nem is ért hozzá, az az ilyen szép kis becsempészett RTL dolgokkal, 444 olvasással, Facebookon terjedő balos propagandával megmérgezve elkezdi szídni úgy a kormányt, hogy fogalma sincs igazából mi is történik.

2022. okt. 18. 17:21
 7/52 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, nézz már rá a választási eredményre. Tudod, ami fél éve volt. Mit számított az RTL? Nyugi, amíg Gyurcsány létezik, addig biztosított a bálványaid győzelme, tök mindegy mit sugároz az RTL klub.
2022. okt. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
32%
7 Ezt jobban én sem tudtam volna jobban megfogalmazni.Nagyon igaz.
2022. okt. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
89%
Én sem RTL-t sem 444.hu nem olvasok, sem pedig Facebookra nem megyek fel, csak messengeren beszélgetek a barátaimmal, mégis szidom a kormányt tudod miért ? Mert látom a saját két szememmel és tapasztalom mi zajlik az országban, voltam kórházában lábtöréssel, már többször műtöttek és ez a csodálatos egészségügy kb a 1930as években volt talán elfogadható, vásárolok élelmiszert látom, hogy néhány hónaphoz képest kétszer annyiba kerül szinte minden. Vásárolok külföldön és látom, hogy mikor euróban fizetek akkor mennyit romlott a forint mikor leveszi az összeget, és látom hogy a lakóhelyemen milyen mutyik mennek, szóval te engem ne oktass ki és akard jobban tudni nálam miért nem szeretem a kormányt, te csőlátású IQ bajnok, van nekem saját akaratom és gondolataim megtudom én neked fogalmazni mi a problémám ezzel a szr korrupt kormánnyal :).
2022. okt. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

#7


Ha nem mosnák az emberek agyát a baloldali médiában akkor még ennyi szavazatot se kapna a moslékbaloldal

2022. okt. 18. 17:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!