Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » RTL csatorna a külföldi...

RTL csatorna a külföldi anyacég nyomása vagy hazai vezetése miatt tolja ennyire a baloldali propagandát?

Figyelt kérdés

Ritkán nézem, mert tudtam, hogy balos meg ilyen LMBTQ szenny az egész, de tegnap párom nézte este 9kor kezdődő műsort és laptopozás közben néha-néha odanéztem, na most amikor reklám lett akkor nem reklám jött hanem egyből a "híradó" bevágás ahol konkrétan nem szólt másról az a pár gyors hír mint a Fidesz mocskolásáról. Ez konkrétan bújtatott propaganda, nézi valaki a műsort gyors váltás "reklámra" ami nem is reklám hanem egyből a Fidesz alázása és csak utána jön a reklám.


Ezért büntetni kéne őket csak túl puha a kormány


2022. okt. 18. 17:05
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
46%
De 12 éve volt rá mert 12 éve van kormányon leszrom hogy covid volt vagy háború, más országban is volt volt covid és a háború meg szankciók ugyanúgy érintik őket, mégis normálisan tudta kezelni az ottani a kormány a dolgokat, kit érdekel mi volt 2006ban engem az érdekel most mi van, engem nem érdekel mi volt a kommunizmusban és nem érdekel mi volt a Tatárjárásnál, ne a múltból hozz fel példákat mi volt, mert senkit nem érdekel ha 2006ban is sokba került minden, a mostani embereket az érdekli most ne legyen szr, szóval engem ezzel hiába akarsz győzködni, majd ha a mostani kormány az általam felsorolt problémákat megoldja, 12 éve várom hogy megtegye, majd akkor elismerően csettintek, addig az én szememben egy senkiházi bagázs, öcskös :).
2022. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
61%
21es kit érdekel az rohadt Dobrev Klára, engem az érdekel miért szr Magyarország minden szempontból a 12 év magabiztos kormányzás után, kit érdekel az ellenzék vagy bármi más engem a kormány érdekel hogy végre csináljon valamit ne csak a meleg szrban üljön, engem ez érdekelne nagyon, örülök hogy te megelégszel azzal, hogy másokat szidsz meg libsizel ahelyett, hogy elszámoltatnád a kormányt, mert gondolom te se milliomos puszipajtás vagy, de ha igen én kérek elnézést ebben az esetben pedig szégyelld magad hogy lopod a pénzemet.
2022. okt. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
40%
Akkora a válság, hogy néhányan már írásjeleket kezdenek el enni! 🤧
2022. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
81%

"Az EÜ meg egy örökölt probléma, ahol nem lehet rendet tenni 5-10 év alatt csak folyamatosan felzárkóztatni, egy feneketlen kút"

Ja, ezért aztán még jobban lezüllesztették, mert az ember itt nem számít.

Tudod mi a feneketlen kút kérdező?

A kormány és a sleppjük, akik csak a saját zsebüket tömik.

S ezt az állítást nem kell bizonyítani, mert aki nem süket, vak és tök hülye, az pontosan látja, mert tapasztalja, átéli.

2022. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy kérdező nem azért de nem ciki, hogy szinte mindenki aki válaszolt ellentétes véleményem van, vagy megcáfolt, és az egyetlen ember aki hozzád hasonló provokatív másokat megalázó hangnemben melléd állt az egy nem egész két pozitív értékeléssel rendelkezik az 5ből? Vagy szerinted ez nem árul el semmit, nem érzed gáznak a dolgot ? Csak kérdezem.
2022. okt. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
6%

Nem,mert a ti szokásotok pontozgatni. Óvodás libsi dolog.

Nekünk azért van kevesebb "pipánk". Libsi ovisoknál ez sokat számít ám. 😄🤡

2022. okt. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
76%
Értem, azt hittem azért van kevesebb pipátok, mert az összes többi ember értékelése alapján, egy agresszív másokat becsmérlő, kognitív képességek tekintetében alulmaradó egyének vagytok,ezáltal a válaszaitok nem tartalmaznak semmilyen valós információt, de köszönöm, hogy leírtad, hogy mi is a valódi oka, ami igaz is, Oh Wait :).
2022. okt. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
6%

Nem, nem azért.

Illetve azért, mert itt nagyobb arányban tobzódnak a libbantok.

Igen, erre ejakuláltok rendszeresen. Kinek mi jutott.

2022. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
36%

a libbantak minden igaz választ lepontoznak, az elvtársakat meg fel


ezt tanultátok a szocializmusban

csak jól összekapaszkodni, és feljelenteni akinek nem tetszik az arca, aztán lehet menni hangosan sírni a 150-200 kilós párttikár asszonyhoz

dobejev mama!!!

2022. okt. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
73%
28as a libbant az micsoda pontosan ? Mert a magyar szavak között nem találtam, ezért gyanítom valami kreált magyar szó ami nem hordoz jelentést, szóval akkor ezek szerinted én is használhatom rád, szóval akkor te is egy libbant ember vagy, tesó ezt jól esett leírni te kis libbant.
2022. okt. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!