Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » RTL csatorna a külföldi...

RTL csatorna a külföldi anyacég nyomása vagy hazai vezetése miatt tolja ennyire a baloldali propagandát?

Figyelt kérdés

Ritkán nézem, mert tudtam, hogy balos meg ilyen LMBTQ szenny az egész, de tegnap párom nézte este 9kor kezdődő műsort és laptopozás közben néha-néha odanéztem, na most amikor reklám lett akkor nem reklám jött hanem egyből a "híradó" bevágás ahol konkrétan nem szólt másról az a pár gyors hír mint a Fidesz mocskolásáról. Ez konkrétan bújtatott propaganda, nézi valaki a műsort gyors váltás "reklámra" ami nem is reklám hanem egyből a Fidesz alázása és csak utána jön a reklám.


Ezért büntetni kéne őket csak túl puha a kormány


2022. okt. 18. 17:05
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
70%

"Mert amúgy nagyon komoly veszteség lett volna nem hallani "NoÁrról"."


Látom nagyon nehéz értelmezni a szöveget, de segítek. Szóval: a téma a jelentgető libsik voltak, én pedig szándékosan olyan példát hoztam, amelyben nemzethy-kheresztény-khonzervatív személyek játszottak feljelentgetőset, csak éppen nem a gyakorin, hanem a való világban. Egy ostobaság miatt. Nos, milyen érzés bőven alulmúlni a cúnya-gonoszka libbantokat?

2022. okt. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk tény, hogy itt is minden konzervatív vélemény le van pontozva, akkor is, ha teljesen normális, mert a liberálisok nem bírják elviselni, hogy valaki nem liberális.
2022. okt. 19. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
29%

"én pedig szándékosan olyan példát hoztam, amelyben nemzethy-kheresztény-khonzervatív személyek játszottak feljelentgetőset, csak éppen nem a gyakorin, hanem a való világban"


azért kicsit más amikor jogszerű esetekről beszélünk, mint amikor a libsik az interneten játszák a véleményrendőrséget és igyekeznek mindenkit elhallgattani aki nem a dobrev kánont fújja

2022. okt. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
66%
Pedig a konzervatívok soha nem pontoznak le más véleményt :D ne álszenteskedjünk már...
2022. okt. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
33%

a százalékok alapján az látszik, hogy a baloldal őrjöng és agresszívan lepontoz, a jobbosok meg főleg vitázni járnak ide


rengeteg olyan kérdés van, ahol van egy halom jobbos válasz 0%-ra lepontozva, a balosok meg be se mernek írni semmit

2022. okt. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
20%

Ezt én is megfigyeltem már.

Én sajnálom őket, hogy ez az egyetlen örömük. Na de ne vegyük el a játékukat.

2022. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
75%
Kevesebb a jobbos felhasználó. Nem jobb, csak kevesebb.
2022. okt. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
69%
45ös az hogy mindenkire azt írjátok, hogy Dobrev imádó, meg libbant elkorcsosult egyén, meg hogy örüljek neki hogy most milyen jó, ez nem a vita kategóriája, a vitában általában érvekkel, és valós tényekkel szokták megcáfolni a másikat, elég szomorú hogy ezzel nem vagy tisztában, most erre mit írjak ki gondolta volna :) ?
2022. okt. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
44%
hát amikor ezerszer cáfolt nyugatifényes hazugságokból egy tapodtat sem enged, miután elmagyaráztam ezerszer, hogy ez nem így van, és miért nem, azt had lehessen már dobrevita hazugnak nevezni
2022. okt. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
75%
49es Értem, arra nem gondoltál, hogy teszem azt én aki rossz dolgokat tapasztalt a Fidesz kormányzása által, a saját életemben, és rosszul a vagyok a nyugati médiától is, és kormány kritikus vagyok, baromira irritál ha egy kalap alá veszel velük ? Mert hogy ez a helyzet, nem azért nem szeretem a kormányt mert Fidesz azt is elismerem hogy voltak jó intézkedései, amiket a baloldal ok nélkül lehurrogott, ettől függetlenül én mégis azt tapasztaltam életem során, hogy rengeteg hibás döntést hoztak, és ez nem tett jót a gazdaságnak, akkor most én is egy libbant Dobrev imádó vagyok, holott amúgy baromira nem csipázom se Gyurcsányt, se a feleségét? Sőt még a baloldalt se túlzottan ?
2022. okt. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!