Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz, mi lesz a...

Mit gondolsz, mi lesz a végkimenetele a mostani tanár/diák sztrájknak?

Figyelt kérdés

2022. okt. 7. 16:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
@30 Úgy értem, hogy a leginkább jó minőségű oktatásban érdekelt réteg jellemzőbben tehetős, Novák Kati is nem véletlenül szrja le az oktatást, ha összes pulyája 5 milla per éves angolszász rendszerű magánsulikba jár, az alapítványi sulik meg nagy nyomás esetén valamivel többet azért még tudnak fizetni, hogy legyen tanáruk.
2022. okt. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
91%

"Esetleg meghívnak pár egyetemistát is önkéntesnek"

Aha, arról híres az egyetemista korosztály, hogy ingyen akar dolgozni...

2022. okt. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
100%

"Majd a szüleiktől megtanulják."

Az iskolarendszert azért találták fel, mert a szülők nem értek rá otthon tanítgatni a gyereküket, mivel dolgozni jártak - akárcsak ma.

2022. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
76%

"Aki ... talál hamar másik állást, az tanárnak is jobb lenne, nem gondolod?"

Nem, nem gondolom. Bármelyik tanár talál hamar másik állást pl. az aldiban. Ez még messze nem bizonyítja, hogy mennyire jó tanár.

Én pl. nyelveket is beszélek, eleve a versenyszférából mentem tanárnak, bármikor visszamehettem volna, most is visszamehetnék, mégsem megyek. De ebből a világon semmi sem következik arra nézve, hogy mennyire vagyok jó tanár. Ezt nem ezzel mérik.

2022. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%
Persze elvileg tanulhatnának a gyerekek otthon maguktól. Csak ez a korosztály nem igazán szívesen tanul egyedül, hacsak nem kérik tőlük számon. Van amelyik még úgy sem. A szakképzés gyakorlati tantárgyairól nem is beszélve.
2022. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%
Ez most fura lesz, de érettségi után 7 évvel elkezdtem hobbiból matekozni. Elolvastam az Elemek 6 részét, 1 könyvet, és a bonyolultabb bizonyításokat, meg ami nem érdekelt belőle, azt kihagytam. Valami megfogott benne. Nekem hiányoztak középsuliból a bizonyítások. Most pedig elkezdtem újra tanulni a gimis anyagot, de már úgy, hogy másként tekintek a matekra, mint gimiben, és sokkal mélyebben gondolkodom el a dolgokon. Úgy érzem a suli után jobban tudok tanulni. Mert valahogy a teljesítménykényszer hatására sokan elvesztik a tanulás örömét.
2022. okt. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
80%
2022. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!